Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Jaunai iedvesmai – ‘Kā noķert savu sapni’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

14.decembrī plkst.18:30 nodarbība „Kā noķert savu sapni”! Drosmīgām, jaukām, sapņojošām, ziņkārīgām un nepacietīgām sievietēm!

Strauji tuvojas gada nogale un prātā ar vien biežāk nāk domas – vai esmu paveikusi visu, ko gribēju šajā gadā? Ko es gribu nākamgad? Ja arī Tevi nodarbina šie jautājumi un Tu vēlies ātrāk, labāk un vieglāk saprast un sasniegt to, kas kārojās, tad nāc uz sapņu un mērķu nodarbību!

Bet var būt Tu ar skaudību (balto protams!) noskaties uz draudzeņu laimīgām attiecībām, karjeras izaugsmi, jauno mašīnu, slaido figūru, jauno matu krāsu, labām attiecībām ar bērniem  un vīramāti … tad Tu vari turpināt noskatīties, bet vari piedzīvot visu, ko vēlies savā dzīvē. Kā? Nāc un uzzināsi!

Var gadīties, ka Tu kārtējo reizi esi konstatējusi, ka plāni, sapņi un mērķi nepiepildās, ja kārotais attālinās no Tevis, nevis pietuvinās, ja nespēj noorientēties, kur virzīties. … tad Tu vari turpināt palikt uz vietas, bet vari izkustēties un pietuvoties savam sapnim 3 stundu laikā īpašajā sapņu vakarā.

Ko mēs darīsim? Izmēģināsim praktiskus un dzīvē pārbaudītus paņēmienus, kā veiksmīgi formulēt savus mērķus, kā arī sapņosim ar radošo metožu palīdzību – pieraksties tūlīt!

Nodarbību vadīs mūsu brīnišķīgā un vienmēr iedvesmojošā psiholoģe Marija Ābeltiņa, par kuras vadītajām nodarbībām jau esam saņēmušas lieliskas atsauksmes.

Laiks: 14.decembrī no plkst. 18:30 – 21:30

Vieta: Rīgā, SievietesPasaule.lv telpās Brīvības ielā 99-4 (3.stāvā)

Cena: Nodarbības cena 10 Ls. Veicot priekšapmaksu līdz 12.decembrim (ieskaitot) – tikai 7 Ls. Informāciju par priekšapmaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

KĀ PIETEIKTIES? VIETAS UZ ŠO NODARBĪBU VAIRS NAV! JA IR INTERESE, DODIET ZIŅU, ATKĀRTOSIM JANVĀRĪ!
Lai piedalītos šajā nodarbībā, Tev jāpiesakās rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 25990679 vai 26369141

Dalīties.

Atstāt Ziņu