Vārda dienu svin: Līga

Jaunā soma Tevi jau gaida – manasoma.lv!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

lavenā franču modes dizainere Koko Šanele reiz teica, ka sievieti rotā trīs lietas – tikums, mazā melnā kleitiņa un somiņa. Jā, patiesi – somiņa reiz nu ir tas aksesuārs, bez kura neiztiek neviena sieviete. Visbiežāk krājumā ir pat vairākas somas – katram gadījumam un pasākumam sava.

Somas un somiņas dažādām dzīves situācijām piedāvā arī kvalitatīvu ādas izstrādājumu internetveikals manasoma.lv, kas piedāvā gan sieviešu, gan vīriešu somas, portfeļus un makus, kā arī ādas cimdus un jostas.

Pavasara somiņu modes tendences
Gluži tāpat kā apģērbu, arī somiņas visbiežāk izvēlamies atbilstošas gadalaikam. Ielūkojoties 2013.gada aktualitātēs nākas secināt, ka aksesuāru, tai skaitā, somu un somiņu modē būs vērojamas  trīs būtiskas tendences:

– Bēšie toņi un matētas krāsas nomaina košās krāsas

 

– Mazas un ekskluzīvas somiņas

– Kontrasti, piemēram, pie balta apģērba izvēlies melnu somiņu un otrādāk.

Pārējais jau ir detaļu jautājums, kur gaidāmajā pavasara sezonā vari pievērst uzmanību tādām lietām kā ķēžu vijumi, zelts un caurspīdīgas materiāla ielaides.

Praktiskas un klasiskas somas
Tiesa, daļa no jums droši vien domā, ka, sekot līdzi modes tendencēm, nav praktiski. Tādā gadījumā nenošausi greizi, ja pieturēsies pie sen zināmām metodēm. Proti, gada tumšajam laikam izvēlies tumšas krāsas somu – visbiežāk, melnu, tumši zilu, pelēku, tumši sarkanu vai klasiski brūnu.

 

Turpretim pavasarim un vasarai vari izvēlēties somu košākās krāsās vai gaišos toņos.

Pieskaņoti un kvalitatīvi aksesuāri
Tēlu noteikti vari papildināt arī ar atbilstošu:

– mazu un ekskluzīvu vai ietilpīgu un praktisku ādas maku

– ādas cimdiem

– ādas jostu

Piemērota somiņa īstajā brīdī – manasoma.lv
Manasoma.lv piedāvājumā ir somas, maki un citi ādas izstrādājumi, kas ir ražoti Itālijā, Vācijā, Francijā un arī  Latvijā. Visas preces ir apskatāmas un nopērkamas manasoma.lv birojā Duntes ielā 34, kā arī regulāri manasoma.lv stendi darbojas Latvijas tirdzniecības centros.

Taču arī tad, ja pirksiet internetveikalā, jums nebūs ilgi jāgaida – kurjers pirkumu piegādās 24 stundu laikā pēc pasūtījuma veikšanas. Ļoti daudzi klienti iecienījuši manasoma.lv piegādes pakalpojumu, jo tā laikā kurjers Rīgā pēc nepieciešamības ved līdzi vairākus modeļus, lai klients uz vietas spētu izvēlēties sev piemērotāko produktu.

 

Lai vienmēr pa rokai ir piemērota somiņa, kas kļūst par uzticamu pavadoni jebkurā dzīves stiuācijā!

Ienāc manasoma.lv un izvēlies savu somu! >>>

Dalīties.

5 komentāru

  1. Tiešām skaistas somas, un arī interesanti krāsu toņi, uz pavasari tieši vēlētos sev kādu košāku somu. Man gan cenas šajā lapā liekas padārgas.

  2. Jā, tiešām skaistas. Nav pārlieku izraibinātas ar nevajadzīgiem spīdumiem, kas man liekas bezgaumīgi.

Atstāt Ziņu