Vārda dienu svin: Līga

Izsludinām foto konkursu – Mani Jāņi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Līgo svētkus dēvē par gada gaidītākajiem svētkiem. Parādi, kā tiem gatavojies un kā tos svini Tu un Tavi mīļie! Iesūti mums bildes, kas, tavuprāt, vislabāk raksturo tavus Jāņus un piedalies fotokonkursā, kurā trīs labāko bilžu autores saņems albumi.lv dāvanu kartes Ls 20 vērtībā iespējai izveidot savu Foto grāmatu.  

Lai piedalītos foto konkursā, tev jāizmanto savs SievietesPasaule.lv lietotājas profils (ja neesi vēl reģistrējusies, to var izdarīt šeit), kurā spiežot uz „Ziņojumi” -> „Sūtīt ziņojumu redaktoram” -> „Foto” vari pievienot savu foto un to aprakstus.

Ja neizdodas to izdarīt šādā veidā, sūtiet bildes uz e-pastu – sp@sievietespasaule.lv

Jūsu bildes gaidīsim no 21.jūnija līdz 4.jūlijam (ieskaitot). Uzvarētājas paziņosim 6.jūlijā.

 

Par balvu:

  • Foto Grāmata ir no Jūsu fotogrāfijām veidots Foto Albūms ar oriģinālu dizainu un saturu, kas pēc tam tipogrāfijā kvalitatīvi izdrukāts un iesiets cietajos vākos. Jūsu bildes tiek drukātas uzreiz Foto Grāmatas lapaspusēs digitāldrukā uz krītpapīra un iesietas cietajos vākos gluži kā īstai grāmatai.
  • Foto grāmata ir arī brīnišķīga ideja dāvanai draugam, draudzenei, radiniekam, kolēģim.
  • Foto Grāmata ir arī brīnišķīga iespēja saglabāt dzīves īpašos mirkļus – kāzas, jubilejas, izlaidumus, kristības un citus notikumus, ko atcerēties vēl pēc daudziem gadiem.
  • Foto Grāmatā iespējams ieskanēt un salikt vienkopus savas dzimtas bildes vai jebkuras citas bildes, kas nav pieejamas elektroniskajā formātā.

Esi mūsdienīgs – izmēģini jauno Foto Grāmatu pasūtīšanas iespēju internetā. Tagad to izdarīt ir tik viegli kā Nospiest Pogu:
– Nekādas reģistrācijas
– Nekādas speciālo programmu ielādes
– Viss ir maksimāli ērti un saprotami

Foto Grāmatas Jūs varat izveidot un pasūtīt mūsu mājas lapā: www.albumi.lv, pa telefonu: Mob.Tel.:26478683; Tel.: 67286286 vai arī albumi.lv birojā Kr.Valdemāra ielā 16 (strādājam arī sestdienās).

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu