Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Izmēģini smieklu jogu un jūties kā pēc dziļas meditācijas!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

iekritīsi, ka kārtīga smiešanās, ko bieži raksturojam ar teicieniem „smejamies vēderus turēdami”, „smejamies tā, ka žokļi sāp”, „smejamies līdz asarām”, ir bezgala patīkama. Tā atbrīvo un liek justies vienkārši ļoti labi. Bet, vai zināji, ka ir pat vesela smieklu zinātne? Jā! To sauc par gelatoloģiju, kuras iespaidā visā pasaulē izveidoti neskaitāmi smieklu klubi un tiek organizēti dažādi smieklu semināri. Viena no šādu semināru vadītājām ir arī starptautiskā smieklu jogas terapeite Gaļina Karavida no Vācijas, kura pasniedz smieklu terapiju visā pasaulē un šobrīd vada seminārus arī Latvijā. Pavisam drīz, jau 17.aprīlī, Gaļina viesosies jogas un veselības centrā Kundal (Graudu iela 68, Rīga (BA Turība)), lai iepazīstinātu cilvēkus ar šo pozitīvo terapijas veidu.


Kā Gaļina atklāja smieklu terapiju? Pavisam negaidīti. „Katru vakaru mani mocīja sāpes saules pinuma rajonā, un katru vakaru es lūdzos debesīm, lai mani atbrīvo no šīm sāpēm. Un brīnums notika. Kādā vasaras vakarā pēkšņi, nedomājot neko smieklīgu, es sāku smieties un smējos, smējos bez apstājas vairāk kā divas stundas. Tas šķiet nereāli, bet tā tas notika.

Pēc smiešanās es jutos viegli un atbrīvoti – sāpes bija pārgājušas, manas domas bija mierīgas, man pat īsti nebija nekādu domu. Es jutos tā, kā justos pēc dziļas meditācijas – svētlaimīgi un mierīgi. No tā mirkļa es katru dienu smējos un tā bija manas dvēseles garīgā prakse. Smiekli izārstēja manu organismu, pārvērta mani, tāpēc man gribējās par smiekliem uzzināt ko vairāk. Es atradu savai dzīvesvietai tuvāko semināru Ķelnē, kuru vadīja Madan Katarin Magno Šavdija skolnieks un no tā brīža sākās mana apmācība. Šobrīd es esmu starptautiski atzīta smieklu jogas trenere un vadu seminārus visā plašajā pasaulē.”

Atnāc arī Tu uz Smieklu terapijas nodarbību jogas un veselības centrā Kundal!
(Graudu iela 68, Rīga (BA Turība))
Laiks: piektdiena, 17.aprīlis, plkst. 18:30
Dalības maksa: 10 EUR līdz 15 aprīlim, pēc tam 15 EUR
Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 29995557 vai rakstot uz joga@kundal.lv

Smiekli ir pilnīgi dabiski, tātad nekaitīgi. Tiem nav nekādu negatīvu blakusparādību. Smiekli pagriež cilvēku pozitīvas dzīves uztveres virzienā: pazūd bailes, pārdzīvojumi, uztraukums. Atveseļošanās un atjaunošanās notiek bez zālēm.

Taču jāzina, ka smieklu terapija nav tikai smiekli, tā ir vesela programma, kas sevī ietver:
 statiskus un dinamiskus vingrojumus, kas balstīti uz jogas vingrošanu un virzīti uz mugurkaula izstrādi, sasprindzinājumu noņemšanu visos līmeņos;
 elpošanas vingrojumus nervu sistēmas un psihes stabilizēšanai;
 dziļas atbrīvošanās stāvokļu, iekšējā klusuma un miera apgūšanu, kā arī Apziņas pilnveidošanas sākotnējo elementu apgūšanu.

Smieklu terapijas uzdevums ir noņemt uzkrājušos saspīlējumu un sasprindzinājumus intelekta, nervu sistēmas, fizioloģijas, gludās muskulatūras līmenī, kas pretējā gadījumā var novest pie slimībām un organisma novecošanas. Trenējoties, cilvēks varēs izturēt vēl lielākas slodzes. Prāts, psihe, nervu sistēma, fizioloģija attīroties kļūst stabilāka un stiprāka. Līdz ar to – cilvēka dzīvē viss kļūst vienkāršāks, vieglāks un gaišāks. Plašāka informācija par terapiju to, ko dara pasniedzēja, ir lasāms viņas mājas lapā http://galina-karavida.de/index.php/ru/….

 


Rakstā JA PROTI SMIETIES, PROTI DZĪVOT! lasi vairāk par smiekliem un smieklu terapiju un uzzini, ka
:

ho-ho smiekli nāk no diafragmas
ha- ha smiekli nāk no sirds vai krūškurvja
hi-hi smiekli nāk no „trešās acs”
visvērtīgākie ir dziļie smiekli jeb vienkārši skaļa zviegšana

LASI RAKSTU ŠEIT >>

Dalīties.

Atstāt Ziņu