Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Izaicinājumiem un piedzīvojumiem bagātais marts. Mēneša horoskops

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Īsā versija: marts būs izaicinājumiem bagāts mēnesis.

Pats būtiskākais, ka martā saskarsimies ar pēdējo Urāna-Plutona kvadrātu kardinālajās zīmēs. Šoreiz, Aunos un Mežāžos. Kopumā kopš 2012.gada mums pāri gājuši septiņi šādi kvadrāti jeb, kā saka, astrologs Andis Geste, debesjuma traktors, kam bija tendence īstenot mūsu dzīvēs visnepatīkamākos scenārijus un graut visu, kas bija graujams, jo īpaši, četru kardinālo zīmju – Aunu, Vēžu, Svaru un Mežāžu pārstāvjiem. Pēdējais Urāna-Plutona kvadrāts beigsies 17.martā, tomēr tā efekts būs jūtams visa marta garumā. Turklāt to padarīs vēl spēcīgāku Marsa virzība cauri Dienvidu mezglam Aunu zvaigznājā.  

Urāna-Plutona kvadrāts sev līdzi nesīs reformas un tas būs visādā ziņā radikāls, emocionāls un mulsinoši mežonīgs. Dienvidu mezgla klātbūtne nebūs labvēlīga un Marsa līdzdalība tikai audzēs impulsivitāti, agresivitāti un dažādu negadījumu risku.

Mūsu uzvedībā tas viss var rezultēties ar jūtamu hiperaktivitāti, stresu, sadursmēm, radikālu rīcību un lēmumiem. Kādam tas var kalpot arī par zīmi īstenām grūtībām.

Globāli lūkojoties, nebrīnīsimies, ja būsim liecinieki vardarbības uzliesmojumam, negadījumiem, kuros būs daudz cietušo, konfliktiem, dabas katastrofām vai citiem notikumiem, kas ietekmēs un šokēs lielas cilvēku masas.

Taču dīvainākais, ka, neraugoties uz visiem šiem satricinājumiem, martā var izdoties bruģēt ceļu un panākumiem, tos gūt un baudītu. Par to gādās Marss, Urāns un Jupiters, kas debesīs veidos lielo trigonu. Klāt būs arī Jupiters, kas var palīdzēt rast risinājumu patiešām kritiskos brīžos, īpaši, mēneša pirmajā pusē.

Bet nu par visu pēc kārtas!

AUNS
VĒRSIS
DVĪNIS
VĒZIS
LAUVA
JAUNAVA
SVARI
SKORPIONS
STRĒLNIEKS
MEŽĀZIS
ŪDENSVĪRS
ZIVIS


_______________________________________
Ieskaties!

NUMEROLOĢISKĀ PROGNOZE MARTAM >>

Dalīties.

Atstāt Ziņu