Vārda dienu svin: Vineta, Oļegs

Istabas pārvērtības vienā vakarā!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ai šī pavasara plānos ietilpst uzlabot savu mājokli? Ja tev ir padomā konkrēta istaba, kuru vēlies pārveidot, bet trūkst ideju, kā un ko, mēs Tev palīdzēsim! Nāc uz nodarbību „Istabas pārvērtības kopā ar interjera dizaineri” un gūsi ne vien iedvesmu, bet arī konkrētas idejas un priekšlikumus tieši savai istabai!

Nodarbību vadīs interjeru projektēšanas biroja „bl art” īpašniece, interjera dizainere Beatrise Lūse.
„Nereti redzam, ka mūsu mājoklī „kaut kas īsti nav”, bet grūti izdomāt, kas tieši. Vai arī  fotoattēlos no labākajiem interjeriem redzam lieliski iekārtotas un dekorētas  telpas, bet nezinām, kā panākt vēlamo rezultātu savā mājoklī. Patiesībā katra no mums zina un  jūt, kas nepieciešams viņas mājoklim. Radošs vakars patīkamā sabiedrībā palīdzēs atraisīt  idejas, sakārtot tās un tad vien atliks ķerties pie sapņu īstenošanas,” pārliecināta Beatrise Lūse.

Nodarbības programma: telpas funkcionalitāte un atbilstošs plānojums, tonālais risinājums, dekorēšanas pamatprincipi un konkrētas idejas konkrētām istabām. Interjera dizaineres vadībā notiks vienas telpas (istabas) analīze katram nodarbības dalībniekam.

Nodarbības mērķauditorija: cilvēki, kas vēlas rast  ierosmi,  kā minimāliem līdzekļiem uzlabot telpas vizuālo veidolu un piemeklēt aksesuārus – aizkarus, paklājus un pārklājus,  spilvenus, gaismas ķermeņus, dekoratīvos traukus u.c. dekorus.

Iepriekšēja sagatavošanās: Lai piedalītos šajā nodarbībā, dalībniecēm jāveic svarīgi mājasdarbi:

1.Jānofotografē istaba, kuru vēlas pārveidot (vēlams no visiem 4 stūriem)
2. Jāizdrukā istabas plāns (nepieciešama inventarizācijas lietas kopija)
3. Jāpiefiksē esošo (un saglabājamo) mēbeļu izmēri

Bonuss: Nodarbības dalībniekiem iespējas iegādāties Latvijā ražotas lampas ar 10% atlaidi un dāvanu karte – 10 % atlaide mēbeļu un interjera aksesuāru izgatavošanai.

‘Istabas pārvērtības kopā ar interjera dizaineri’

KAD: 20.maijā plkst. 18:00 -21:00

KUR: SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās, Skolas ielā 9 -22

CIK MAKSĀ: Vienas nodarbības cena Ls 15
Piesakoties kopā ar draudzeni – katra par nodarbību maksā tikai 12 Ls! Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.
Vietu skaits ierobežots! Maksimālais dalībnieku skaits grupā ir 5 cilvēki. 

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, Tev jāraksta uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru, kā arī  jāveic priekšapmaksa.
Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

Dalīties.

Atstāt Ziņu