Vārda dienu svin: Laura, Jadviga

Īpašs pasākums mūsu lasītājām: Dziedinoša relaksācija ar gongu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šī mēneša SievietesPasaules virtuālā ceļojuma galamērķis ir Indija. Un šoreiz tas var kļūt arī nedaudz reāls, jo mums ir iespēja šeit pat Latvijā izbaudīt Indijas noskaņas uz savas ādas!

Jogas studija “Kundal” 16.novembrī dāvā dziedinošo gonga relaksāciju SievietesPasaules lasītājām par īpaši draudzīgu cenu- tikai 5 Ls (divatā nākot – 3Ls). Nodarbību vadīs jogas pasniedzēja Evija Blūmentāle.

Kāpēc tieši gongs?
Gonga skaņa rada pozitīvas pārmaiņas klausītājā kā fiziskajā, tā emocionālajā un garīgajā plānā. Radot spēcīgu skaņu vilni, gandrīz taustāmu, tas stimulē fizisko ķermeni caur ādu. Skaņas pieskāriens ir dziedinošs. Gonga skaņa sniedz dziļu relaksāciju, attīra prātu un stimulē nervu sistēmu, līdz ar to pārveido emocionālo stāvokli, kas ietekmē prāta darbību.
Gongs tiek lietots, lai izārstētu slimos, atbrīvotos no ļauniem gariem. Pat visniecīgākā gonga skaņa slimībām rosina atstāt organismu un sniedz laimi, vairo izturību.

Vairāk par gonga skaņu meditāciju lasi šeit>>

Jogas nodarbība „Dziedinoša relaksācija ar gongu”

KAD: 16.novembrī plkst. 15:00
KUR: kundalini jogas studijā “Kundal”, Bruņinieku ielā 58/6
CENA: Īpaša cena SievietesPasaules lasītajām – tikai 5 Ls! Turklāt nākot divatā, katra maksā tikai 3 Ls. Arī SievietesPasaules VIP karšu īpašniecēm nodarbības cena – tikai 3 Ls

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās!


KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, spied pogu “Piesakos” vai arī raksti uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu