Vārda dienu svin: Līga

Intensīva masāža, relaksējoša – veselīgās vides kapsula

Pinterest LinkedIn Tumblr +

an nekad dzīvē nebija veikta pilna ķermeņa masāža. Jā! Tas bija forši! Veselīgās vides kapsula kā relaksēšanās šādos rudenīgos, drūmos apstākļos, arī bija kaut kas labs. Nekautrējoties varu ieteikt šādu dubultprocedūru pamēģināt ikvienai Latvijas sievietei un, protams, arī kungiem,- jau neilgi pēc laimētās dubultprocedūras izmēģināšanas salonā IP Estetic mums ziņoja lasītāja Biruta Skuja.

Tieši viņa mums uzrakstīja pieteikumu, kurā pastāstīja, ka savulaik piedalījusies Labdarības maratonā un 42 dienās zaudējusi 13 kg liekā svara, taču pagājis laiks un svars atgriezies ar uzviju. Šajā pavasarī tas no 70 kg bija pieaudzis līdz 85 kg, lai gan svešas nav nedz fiziskās aktivitātes, nedz mutē tiktu likts viss pēc kārtas. “Sajūta sliktāka par sliktu. Viss tikai melnās krāsās, pat pelēkās vairs neredzu. Vakar, 18. novembrī, nolēmu – tā vairs nevar turpināt. Ir kaut kas jāmaina! Pareizāk būtu teikt: jāmaina viss! Šodienu esmu iesākusi ar organisma attīrīšanu – ūdens, tēja, sula… un tikko ieraudzīju šo iespēju – konkursu Jūsu mājas lapā. Tas varētu būt labs stimuls jaunai dzīvei,” tā rakstīja Biruta savā pieteikumā.

Šodien BIRUTA SKUJA stāsta, kā aizritēja tik ļoti kārotās procedūras:

Vēlos jums nodot visu savu emociju gammu, kuru izjutu un izbaudīju. Ņemot līdzi labu garastāvokli, devos uz IP Estetic salonu. Vēlais, drēgnais, slapjais rudens iezīmē savas korekcijas ikkatrā no mums: citam tas ir depresīvs noskaņojums, citam neapmierinātība ar sevi un apkārtējiem. Cilvēki patiešām tādi nīgrāki palikuši…
Salonā mani sagaidīja smaidoša administratore. Pēc neilga brītiņa parādījās masiere Ivonna. Iedomājieties, tāpati Ivonna, kura 21 gadu atpakaļ masēja manu dēlu un 13 gadus atpakaļ – manu meitiņu. Tas bija tāds atkalredzēšanās prieks, vārdos neaprakstāms. Tas vien jau deva pārliecību – esmu nonākusi ļoti labās rokās!

“Procedūra bija ļoti aktīva, bet nesāpīga. 
Reizēm šķita, ka tieku izmasēta līdz pašiem kauliņiem.”

Jau rakstīju, ka mani ķermeņa apkārtmēri pēdējā pusgada laikā bija ļoti manāmi mainījušies (no 70-85 kg). Tāpēc novērtēju, ka masiere, veicot pretcelulīta procedūru, iepazīstināja ar kosmētiku, kas tiek izmantota, kā arī pastāstīja par izmantoto vibromasāžas aparātu G5 Fleximatics un no tā sagaidāmo efektu. Procedūra bija ļoti aktīva, bet nesāpīga. Reizēm šķita, ka tieku izmasēta līdz pašiem kauliņiem. Izkustināja katru uzkrāto tauku slāni. Pēc masāžas ievēroju savu ceļgalu aprises, kuras pirms tam bija pazudušas.
Tad sekoja procedūra veselīgās vides kapsulā. Tā ir radusies Amerikā, rūpnīcā, kas atrodas apmēram tādos pašos platuma grādos, kā Latvija. Līdz ar to ir izstrādāta metode, kā ar šīs kapsulas palīdzību uzlabot cilvēku pašsajūtu, jo tas, kas mums trūkst, ir saule. Jau pirms tam biju pieķērusi sevi pie domas, ka ļoti vēlos apmeklēt solāriju. Un ne viena taču es tāda Latvijā!

“Grūti pateikt, cik toksīnus izvadījām, bet “sadega” ap 220 kalorijām.”

Pirms došanās kapsulā, varēju izvēlēties ķermeņa masku. Izvēlējos zemeņu. Patika, ka atrodoties kapsulā, pastāv iespēja mainīt vibromasāžas intensitāti, vai to vispār var atslēgt. Grūti pateikt, cik toksīnus izvadījām, bet “sadega” ap 220 kalorijām, par ko ziņoja neliels monitors kapsulas augšgalā. Ļoti patika, ka beidzot sasildījos, jo esmu ļoti salīga meitene. Pirms procedūras nejutu sevī īpašu saspringumu, bet arī pēc procedūras jutos tiešām ļoti labi. Patika, ka arī speciāliste vispusīgi pastāstīja par kapsulu. Patika gan stāstītais, gan pašas izjūtas.
Uzzināju, ka IP Estetic salona darbība vispār ir orientāta uz svara samazināšanas, celulīta mazināšanas procedūrām un uz to, lai gada tumšākajos mēnešos palīdzētu mums nenonākt depresijas stāvoklī. Administratore droši būtu varējusi vairāk pastāstīt arī par citām procedūrām un pakalpojumiem! Paldies.

 

Vairāk par izmēģinātajām procedūrām:

Pretcelulīta procedūra ar vibromasāžas aparātu G5 Fleximatic
Procedūras laikā tiek variēti dažādi aparāta uzgaļi, kas palīdz risināt daudzveidīgas estētiskās medicīnas problēmas: palīdz iekustināt un izvadīt ilgstoši veidojušos zemādas tauku uzkrājumus, samazina taukus, ko veidojusi slikta cirkulācija, izspiež zemādas audos esošas tauku kapsulas, noder ķermeņa kontūru nostiprināšanai, uzlabo ādas struktūru un krāsu, palīdz izvadīt vielmaiņas galaproduktus, samazina ādas defektu un rētaudu redzamību, ievērojami samazina celulīta veidošanos.
Procedūras ilgums – 1h
Izjūtas procedūras laikā ir ļoti aktīvas, patīkamas.
Standarta cena: Ls 26.00

Veselīgas vides kapsula, ietīšana izmantojot vēlamo ķermeņa masku
Gaismas, krāsu, aroma terapijas, sausās saunas efekts, vibromasāža, jonizēts gaiss un 99% tīra skābekļa inhalācijas veicina svīšanu un detoksikāciju, attīra ādu un uzlabo ķermeņa formu (izvada toksīnus), veicina relaksāciju un atbrīvo no stresa, uzlabo asinsriti, uzlabo ādas elastību, stabili un ievērojami mazina ķermeņa svaru, kā arī palīdz sezonālās depresijas mazināšanai gada tumšajos mēnešos.
Procedūras ilgums – 1h
Izjūtas procedūras laikā ir izteikti relaksējošas.
Standarta procedūras cena: Ls 21.00 – 24.00

Šadas vienas dubultprocedūras laikā svars tiek samazināts vidēji par 400–600 gramiem, dubultprocedūras cena – Ls 50.00.

 

Salons “IP Estetic” ir dibināta uz “R&IP estētiskās medicīnas” bāzes, saglabājot gan labākos speciālistus, gan labākās metodikas. Jau sešpadsmit gadu garumā mūsu kompānija visrezultatīvāk palīdz saviem pacientiem atbrīvoties no liekā svara un centimetriem, kā arī nevajadzīgiem ēšanas paradumiem. Izmatojot autentiskas, mūsu speciālistu izstrādātas masāžas tehnikas un aparātprocedūru kombinācijas, pacienti iegūst pārliecinošus un noturīgus rezultātus. 
Salons atrodas: Cēsu ielā 31, k-3, 5.ieeja (3.stāvs), Rīgā, tālr. 28626911 vai 67224015.

 

Vairāk informācijas:
www.ipestetic.lvtwitter.com/IP_Esteticfacebook.com/ipestetic

Dalīties.

Atstāt Ziņu