Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Ieva Lagūna: Victoria Secret ‘eņģelis’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

esen aizritējis jaunais apakšveļas zīmola Victoria Secret šovs, kas atkal parsteidza. Tas kā vienmēr ir  grezns un pozitīvs. Šovā, kuram līdzi seko teju visa pasaule, jau vairākkārt piedalās arī latviešu modele – Ieva Lagūna. Šķiet, ka tas vien ir labs iemesls, lai uz sarunu aicinātu tieši viņu. Mēs labprāt iepazīsimies tuvāk ar meiteni, kas ar savu darbu tālu tikusi un galvenais, to visu dara ar vislielāko prieku!

Kāda ir tava laba rīta formula?
Tas ir rīta cēliens bez modinātāja un steigas. Ieslēdzu labu mūziku (jezz vai Serege Geinsbourg), sadedzu sveces, 10/15 minūtes ‘pavārtos’ gultā ar suni Brauniju, uzvāru jauktu rožu un zaļo tēju, ieeju ātri vannā ar ēteriskajām eļļām un esmu gatava jaukai dienai.

 
Lietas, cilvēki vai vietas, kas Tevi iedvesmo?

Tie ir mani tuvākie cilvēki, mans puisis Aleksis, Ņujorkas steiga, veiksmīgas un spēcīgas sievietes visapkār pasaulē (ieskaitot manu mammu) – jā, manī ir diezgan izteikts feminisms. Priecājos par katru sievieti, kura ir pašpietiekama un veiksmīga gan biznesā, gan ikdienas dzīvē.

Tavs pēdējā laika labākais atklājums?
Esmu pārliecinājusies – mīlestība ir skaistākā un maģiskākā lieta/notikums cilvēka dzīvē. Vēl, esmu sapratusi, ka sasniegt iekšējo līdzsvara stāvokli un to noturēt ir liela gudrība un sasniegums, kas nav nemaz tik viegli izdarāms, kā izklausās.

Pabeidz teikumu: Sievietes pasaule ir…
..ir neiespējama bez labiem vīriešiem! Pēdējā laikā esmu novērojusi, ka cilvēkiem aizvien mazāk patīk nodalīt šīs divas tik līdzīgās pasaules. Arī manī ir ļoti spēcīga vīrišķā puse. Izbaudu arī vīrieša , kurš spēj būt iejūtīgs, emocionāls un mīļš, klātbūtni.

Kā tu šajā tumšajā laikā ienes gaišumu un prieku?
Mani nesatrauc tumšie ziemas vakari. Tas ir laiks, kad varam sevi savest kārtībā un atpūsties ( jo darbi un aktivitātes ārpus mājas ir mazinājušās). Varam vairāk pievērsties paši sev un savai ģimenei. Man ļoti patīk sveču gaisma, siltums un vizuālais skaistums, ko tās dod. Tāda tīra romantika vientulībā vai kopā ar kādu…

Cik sen jau darbojies kā modele un kā sākās tavs stāsts? Kāda ir tava šī brīža, kā modeles ikdiena?
Nu jau būs paskrējuši 5 gadi, kopš Nils Raumanis (Dandy) ieraudzīja mani Rīgas ielās un uzrunāja. Sākumā neuztvēru viņa teikto nopietni. Tomēr vēlāk sapratu, ka tā ir iespēja attīstīt vācu valodu, ko mācījos skolā, un pielietot to praksē Vācijā, kā arī nopelnīt naudu studijām. Man darbs ļoti iepatikās un saskatīju plašākas iespējas, tāpēc turpināju iesākto.
Ikdiena? Pirmkārt, tā ir liela ceļošana. Šajā darbā katra diena ir savādāka, kas mani arī tik ļoti fascinē. Dienās, kad nebildējos, sanāk sevi nodarbināt savādāk – sportoju, savedu kārtībā finanses, apmeklēju dietologu, dermatologu, apmeklēju lāzerterapijas, parūpējos par matiem, nagiem, strādāju pie sava ārpus darba biznesa un rūpējos par suni Brauniju.

Tu arī esi viena no “eņģeļu meitenēm” (Victoria Secret). Visa pasaule zina, kas ir šis šovs un seko tam līdzi. Pastāsti, kāds tas ir no otras puses, kā rit darbs pie šādā mēroga šova un kā tu pati tajā jūties?
Lielu daļu no tā, pie kā tiek strādāts pirms šova, modeles nepiedzīvo. Gatavošanās notiek līdzko iepriekšējais šovs ir galā. Notiek atlase (divas, ieskaitot “call back”), tiek izvēlētas ap 40 modeles un aģentūras norāda laiku fittingam. Fittinga laikā izdomā, kurš būs meitenes autfits un pielāgo to individuāli meitenes augumam. Dienu pirms šova notiek ģenerālmēģinājums (2-3 stundas) kā arī grimma un matu tests. Šova dienā meitenēm jāierodas ap 8.00/9.00 no rīta un sākas grimmēšana, matu veidošana un paralēli intervijas, bildēšanas, sarunas un pusdienas. Tad jau klāt ir pirmais šovs (cilvēkiem, kas strādā VS un tuviniekiem) un filmēšana. Tad visi atgriežas backstage, atjauno matus, grimmu, ir vakariņu laiks un tad jau klāt ir otrais šovs plkst. 20.00., kas arī tiek filmēts. Pēc šova visi taisās ballītei. Un vakars ir beidzies! Tā ir ļoti piesātināta un skaista diena.

Tu noteikti esi apguvusi dažādas gudrības un uzzinājusi padomus, kā sievietei sevi pasniegt, kā kopt, kā izskatīties un uzvesties… Vai tu vari ar mums padalīties ar šīm zināšanām?
Visa gudrība ir sevis attīstībai. Sievietei noteikti ir sevi jāapzinās un jājūtās brīvi ar sevi, tad arī citi to spēs ievērot. Sievietes, kuras patiesi ir laimīgas burtiski mirdz un ir skaistas! Ne krēmi, ne īpašas procedūras to panākt nespēj. Tās ir tikai un vienīgi rūpes un mīlestība pret sevi.
Daudzas sievietes baidas būt vienas, bet nevajadzētu baidīties no vientulības. Tas ir labākais veids kā sevi izzināt un saprast. Tad, kad beidzot jūties uz viļņa un laimīga kā individuāla būtne, būsi arī gatava ielaist otru cilvēku savā dzīvē, lai dalītos dzīves baudīšanā, izprašanā, atklājumos. Tu būsi pašpietiekama un nepārtraukti nevajadzēs gaidīt un cerēt uz otru.

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu