Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

Ieteikumi vecākiem: Kādas rotaļlietas likt dāvanu maisā?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tuvojas Ziemassvētku laiks, ko vienmēr jo īpaši gaida bērni. Gada nogalē par padarītajiem darbiem un nedarbiem katrs vēlas tikt novērtēts ar kādu īpašu dāvanu. Tomēr tikpat būtiski ir arī tas, lai dāvana bērnam būtu praktiska un patiešām noderīga. Noskaidrojiet, kādas spēles bērniem būs piemērota izvēle šajos svētkos!

Kas aktuāls bērnam spēļu pasaulē?
Pirms ķerties klāt dāvanu piedāvājumam, ir vērtīgi pakonsultēties ar savu bērnu vai pavērot viņu ikdienas procesā. Kādas ir bērna intereses? Vai viņu aizrauj galda spēles vai lego konstruktori? Arī katra vēstule Ziemassvētku vecītim liek ļoti precīzi formulēt savas vēlmes, tāpēc bērni zinās, kas viņiem ir aktuāls šodien. Tomēr tā ir vecāku atbildība – izvēlēties bērniem piemērotāko. Šai rakstā noskaidrojiet, kam ir vērts atvēlēt vietu dāvanu maisā!

Galda spēles gan mazākiem, gan lielākiem

Lai arī ļoti klasiskas, tieši galda spēles ir rotaļu veids, kas:

 •  nenoveco un nepārtraukti attīstās;
 •  saliedē bērnus spēles procesā;
 •  attīsta bērnu prāta un iztēles spējas.

Galda spēles ir bērna un pieaugušā satuvinātājs un var noderēt dažādās svinībās. Pārkāpiet garlaicības slieksni un iepazīstieties ar tādām dinamiskām spēlēm kā Sabateur vai 5 sekundes. Ja Jūsu bērnam ir laiks apgūt finanšu pamatus, noderēs Monopols ar bankas kartēm. Bet vārdu krājumu papildinās vārdu skaidrošanas spēle Alias. 

 
Foto: Shutterstock.com

Galda spēļu galvenā priekšrocība ir tāda, ka šāda tipa spēles bērniem būs gan izglītojošas, gan izklaidējošas. Varat sākt spēlēt jau Ziemassvētku vakarā!

Lego konstruktori dažādiem vecumiem

Vēl viena funkcionāla un aizraujoša rotaļlieta ir Lego konstruktori. Šīs rotaļlietas priekšrocība ir izvēles pieejamība dažādiem vecumiem, gan zēniem, gan meitenēm. Iepazīstieties ar dažādākajiem Lego veidiem, kas spēs pārsteigt ikvienu bērnu:

 •  DUPLO sērija mazuļiem;
 •  Lego Friends un Disney Princess meitenēm;
 •  Education un Technic sērijas ar izglītošanās un tehnisku fokusu;
 •  Star Wars, Ninjago, Minecraft un citas tematiskās sērijas.

Konstruktoru unikalitāte slēpjas spējā savienot komplektus savā starpā, attīstīt bērnu iztēli un rast pievienoto vērtību spēlēšanas procesā! Ja Jūsu bērnam piemīt pacietība un radošā domāšana, Lego būs īstā izvēle! Bet, ja nē, piedāvājam vēl dažas noderīgas idejas!

Interaktīvas un radošas spēles!

Var rasties jautājums: Ko gan dāvināt pašiem mazākajiem? Atkarībā no vecuma un interesēm ir vērts palūkoties plašajā 1a.lv spēļu piedāvājumā. Tur jūs atradīsiet tādus radošus risinājumus kā:

 •  attīstošas un interaktīvas rotaļlietas mazuļiem;
 •  radošos komplektus, kas attīsta tausti un rokdarbu prasmes;
 •  bērniem un videi draudzīgās koka rotaļlietas;
 •  zīmēšanas tāfelītes un bērnu mūzikas instrumentus.

Interesantas idejas skolēniem ir izglītojošie komplekti, kas attīsta zinātnes iemaņas un ļauj bērniem eksperimentēt. Praktiskas dāvanas jaunajām dāmām un kungiem ir, piemēram, bērnu rokaspulksteņi, bet aktīvākajiem noderēs sporta inventārs un bērnu transportlīdzekļu rotaļlietas.

 Foto: Shutterstock.com

Ja vēlaties bērnu īpaši pārsteigt, ļoti aktuāli šobrīd ir spēļu roboti, radiovadāmas un digitālas rotaļlietas. Tāpat arī bērniem patīk spēlēt lomu spēles, tāpēc dažādi profesiju komplekti var ļaut viņiem attīstīt nākotnes prasmes jau šodien!

Kur iegādāties rotaļlietas bērniem?
Kad saraksts ir gatavs, rodas jautājums – kur rotaļlietas vislabāk iegādāties? Viens no vadošajiem internetveikaliem 1a.lv aicina iegādāties spēles bērniem internetveikalā, tādējādi:

 •  izvēloties no plašāka preču klāsta;
 •  ātri un ērti pasūtot preces;
 •  ietaupot naudu iegādes, bet laiku piegādes rezultātā.

Lai dāvanu maisā praktiskas un radošas spēles Jūsu bērniem!

Par sirsnīgām un pārdomātām dāvanām ir jādomā laicīgi, lai dāvināšanas prieks nāk no sirds. Izvēlieties savam bērnam dāvanu, ņemot vērā viņa vēlmes un intereses, mūsdienu aktualitāšu klāstu un dāvanas praktisko vērtību! Lai izdodas vairot prieku, izdarot īsto izvēli svētku laikā!


Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu