Vārda dienu svin: Evija, Raita, Jogita

Iespaidi pēc grafoloģijas nodarbību apmeklējuma

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trīs vakarus pavadot SievietesPasaules viesmīlīgajās un saulainajās telpās, es ieguvu daudz informācijas gan par to, kas ir grafoloģija, gan to, kā to pielietot praktiski, lai spētu atšifrēt cilvēkus un to raksturus pēc katra individuālā rokraksta.

Jau pirmajā nodarbībā grafoloģe Anita un viņas praktikante Sandra uzsvēra, ka grafoloģija ir zinātne, kas nemanot ļāva paskatīties uz to daudz nopietnāk, nekā varbūt sākumā bija licies.

Pirmais vakars aizritēja ļoti strauji. No sākuma mēs iepazināmies ar grafoloģijas pamatiem. Pārsteidza fakts – jo cilvēkam ir lielāks rokraksts, jo augstāka pašapziņa, savukārt, ja cilvēku, kas nomāc, vai viņam ir problēmas, tad rokraksts būs ar maziem burtiņiem.

Tāpat bija interesanti noskaidrot, ko nozīmē, ja cilvēks virs burta ‘’i’’ liek aplīti nevis punktiņu. Kā man pastāstīja Anita, jebkuri izgreznojumi tekstā liecina par to, ka cilvēks vēlas sevi izcelt. Tad tagad man ir skaidrs, kāpēc tik daudz rimbulīšus varu atrast savā rokrakstā!

Vakars turpinājās un arī prāti tika papildināti ar arvien jaunām zināšanām. Es, piemēram, nezināju, ka ir tik svarīgi sekot līdzi, kādā slīpumā ir veidots rokraksts, jo arī tas daudz ko atklāj par cilvēka raksturu. Piemēram, ja rokraksta slīpums ir uz labo pusi 45 grādu lenķī, tas nozīmē, ka tas ir ģimenisks cilvēks, kas ir atvērts pret cilvēkiem. Savukārt, ja rokraksts ir pārspīlēti sašķiebies uz kreiso pusi, tas jau var liecināt par šizofrēnijas pazīmēm!

Vakars noslēdzās ar to, ka mēs pašas pirmo reizi dzīvē mācījāmies, kā atšifrēt savu rokrakstu, ņēmot palīgā pildspalvas un lineālus.

Otrajā vakarā mēs vairāk iepazināmies ar atsevišķiem burtiem un to nozīmēm. Piemēram, es nekad nebiju iedomājusies, ka pēc ‘’o’’ burta var noteikt, cik daudz cilvēks melo. Savukārt, konkrēts ‘’m’’ burts var liecināt arī par īpašu ģenialitāti! Anita pieminēja, ka bieži tieši pēc ‘’t’’ burtiem var daudz ko uzzināt par cilvēku – nav nemaz pat vajadzība skatīties uz citiem burtiem. Tas man palika atmiņā un tagad katreiz, kad pētu kāda cilvēka rokrakstu, pievēršu uzmanību ‘’daudz stāstošajam’’ ‘’t’’ burtam.

Savukārt trešā nodarbība lika mums pārbaudīt savas zināšanas, mēģinot atšifrēt sveša cilvēka rokrakstu, kas kā vēlāk izrādījās, bija Anitas. Tāpat arī uzzinājām, par to, ka stingrs uzspiediens uz papīra liecina par cilvēku, kas ir stingrs savos uzskatos un ir spītīgs, bet, jo rokraksts ir vājāks, jo arī cilvēku ir vieglāk ietekmēt.

Pēc šīm trim nodarbībām es secināju, ka rokraksts patiesībā ir kaut kas ļoti personisks un intīms. Tas spēj pastāstīt par cilvēku daudz un citreiz varbūt pat pārāk daudz, ko citiem nemaz negribētos teikt. Es aizdomājos par to, ar cik daudz rokrakstiem mēs ikdienā saskaramies – ar ārsta, pārdevējas, jurista vai direktora… ja vien mēs katrs spētu rokrakstus lasīt, mēs varētu iepazīt cilvēkus sev apkārt varbūt no pilnīgi citas skatu prizmas. Interesanti, ka tagad, pētot citu cilvēku rokrakstus, es esmu sākusi skatīties uz tekstu kā grafoloģe, tas būtu, nevis lasīt tekstu, bet uzreiz secināt burtu lielumu, slīpumu, savienojumus un atsevišķu burtu īpatnības.

Es noteikti ieteiktu apmeklēt šos kursus, ja nāktonē vēl būs šāda iespēja, jo tas ir jauns veids, kā iepazīt un varbūt pat saprast sev blakus esošos cilvēkus.

Dalīties.

1 komentārs

  1. Annija Goldberga on

    nu baigi interesanti jums tur gājis, gribētos arī uzzināt vairāk par tiem g un j burtu izliekumiem un to saistību ar seksualitāti 🙂 <br>

Atstāt Ziņu