Vārda dienu svin: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna

Idejas īpašām mīļdāvaniņām

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gribi šajos Ziemassvētkos sagādāt kādu jauku pārsteigumu, kas varbūt nav nekas liels, toties ar visu savu būtību parāda to, cik ļoti Tu esi piedomājusi pie tā, ko dāvināt, un cik ļoti mīļš Tev ir šis konkrētais cilvēks? Piedāvājam vairākas idejas īpašām mīļdāvaniņām!

 

Kalendārs ar mīlestību katrā atvērumā
Vēlies sagādāt saviem mīļajiem dāvanu, kas viņus iepriecinās visa gada garumā? Pārsteidz viņus ar nākamā gada kalendāru – protams, īpašu un oriģinālu! Vari iedomāties, ka atverot kalendāru viņiem pretim raugās nevis skaista dabas ainava, bet gan kāds no jums, foto no kāda jautra pasākuma vai amizants kadrs no aizvadītā Jaunā gada svinībām! Ja dāvanu gatavo savai ģimenei, vari veidot kalendāru, kur katrā atvērumā ir redzams ikmēneša jubilārs, īpaši notikumi vai pasākumi, kas konkrētajā mēnesī ir notikuši aizvadītajā gadā. Varbūt šajā gadā ir noticis kas īpašs – piedzimis bērniņš vai svinētas kāzas, tad kalendāru ilustrē ar bildēm tieši no šiem notikumiem! Iespēju ir daudz, vajadzīga tikai Tava izdoma!
Kalendāru vari pasūtīt t/c “Spice” Ziemassvētku stendā, ja līdzi būsi paņēmusi flash atmiņu ar bildēm vai arī ienāc – www.albumi.lv! Jau pēc pāris dienām varēsi nākt pakaļ kalendāram vai arī saņemsi to pa pastu!

 

Smaržīgi ķermeņa sviesti – īpašām un ikdienas rūpēm par ķermeņa ādu
Dāvana skaistai ādai, siltumam un mieram vismīļākajām mammām, māsām, draudzenēm, vecmāmiņām un vismīļākajai pašai sev. Ķermeņa sviesti no STENDERS ar jasmīnu, kokosriekstu, rožu un citronmētras aromātiem palīdz mīkstināt un barot ādu ziemas visbargākajos apstākļos. Tie bagātināti ar mango un šī sviestu un ēteriskajām eļļām. Izmantojami gan īpašām, gan ikdienas rūpēm par ķermeņa ādu.
Katrs produkts ir iesaiņots skaistā alumīnija kārbā, kuru var papildināt ar sauso ziedu noformējumu vai dekoratīvo lentu.
Cena STENDERS veikalos: 4,40 Ls
www.stendersshop.com

 

Īpaša mīļmantiņa
Pielietojot dizainu, dabiskus materiālus un roku darbu, PATTE rada dizaina lietas – mīļmantas un apģērbu aksesuārus gan lieliem, gan maziem.
PATTE mīļmantas uzklausa dienas priekus un rūpes, nes saldus sapņus. PATTE sunītis, kaķītis un aitiņa adīti un pildīti ar miega aitiņu vilnu. Vienmēr gatavi doties līdz, jo katram ir sava ceļojuma māja.
Dizains- PATTE
Roku darbs
100% vilna

www.patte.lv

 

Dāvanā mīļajiem Tu pats!
Sūtot radiem un draugiem Ziemassvētku kartiņas, vari sagādāt tiem papildus prieku par saņemto apsveikumu – mīļus vārdus papildināt ar paša smaidu!
Ruume.lv fotogrāfe Ieva Knāķe piedāvā Ziemassvētku fotosesiju studijā Rīgā un 10 apsveikuma kartiņas ar sesijas bildēm, kurās būsi redzams Tu, Tava ģimene vai citi sirdij tuvie. Arī pati fotosesija būs svētki un visi sabildētie foto būs patīkama atmiņa par kopā būšanu.
Izmaksas: LVL 35,-
Pieteikšanās: ieva@ruume.lv, (+371) 26631107
Vairāk informācijas: www.ruume.lv

 

Krūzīte ar bērna rociņu nospiedumiem
Sirsnīga un mīļa dāvana noteikti būs krūzīte ar bērna rociņu nospiedumiem! Tev tikai jāapsēžas ar savu mazo pie baltas papīra lapas, jāpaņem guaša krāsas un izvēlētā krāsa vai to kombinācija jāuzklāj ar otiņu uz bērna rociņām. Kad abas plaukstas nokrāsotas, piespied tās papīram un izveido nospiedumus. Tad ņem digitālo fotoaparātu, nobildē šo mākslas darbu un ielādē datorā gatavās bildes. Tad arī dodies uz interneta adresi www.uzvelckreklu.lv, izvēlies krūzīti, kura visvairāk patīk, un on-line darbnīcā ielādē izveidoto rociņbildi un uzliec to uz krūzes. Klāt vari pierakstīt arī jaukus tekstiņus un veltījumus, piemēram: “Mīļākais tētis pasaulē”, “Foršākā krustmāte”, “Ričarda omas mīļākā krūze” u.c. Kad pasūtījums noformēts, izvēlies piegādi vai atzīmē, ka krūzītei pakaļ atnāksi pati. Ja pasūtīsi 2 krūzītes, piegādi veiksim par baltu velti. Dāvana būs gatava pasniegšanai jau pēc 2-3 dienām.
P.S. Rociņnospiedumus vari pasūtīt arī uz krekla, priekšauta vai kaklasaites!
Iespēju un ideju ir daudz – ienāc uzvelckreklu.lv!

 

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu