Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris

Idejas garšīgām Ziemassvētku dāvanām

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ēdz taču teikt, ka mīlestība iet arī caur vēderu. Ja nu tā, tad nevajag baidīties iepriecināt mīļos svētkos ar kādu dāvanu, kas noteikti sagādās baudu saņēmēja garšu kārpiņām!

 

Latvijā ražoti gardumi tavā dāvanu maisā!
Domājot par svētku dāvanām saviem mīļajiem gardēžiem, iesakām Latvijā ražoto Zaļo sieru un Mājas makaronus.  Zaļais siers ir rīvēts siers, kuru veido tikai Latvijā iegūtas sastāvdaļas: piena olbaltumvielas un Raunā audzēts sierāboliņš, no kura siers iegūst zaļo krāsu, smaržu un izcilo garšu. Raunā top arī 12 veidu Mājas makaroni, kuru sastāvā ir olas un augstākā labuma milti. Piedāvājam īpaši veselīgos pilngraudu makaronus, kā arī ar sierāboliņu, ar garšaugiem, tomātiem, dillēm u.c. Gardos produktus vari iegādāties Kalnciema kvartāla tirdziņos, Rimi zemnieku produktu veikalos KLĒTS u.c.
Lai gardi svētki!
www.sierarazotne.lv
www.draugiem.lv/sierarazotne.lv/
https://twitter.com/Siera_razotne


 

Uzdāvini sajūtas ar krāsainajiem Ze Donats virtuļiem!
Sajūtas. Sajūtas ir tas, ko mēs patiesībā piedāvājam – mīksti, smaržīgi un garšīgi virtuļi ar krāsainu glazūru. Ar pacietīgu un neatlaidīgu darbu esam radījuši izcili garšīgu virtuļu recepti, ko veido pareizās mīklas sastāvdaļas un to proporcijas, precīzs eļļas līmenis, katram izstrādājumam atbilstoša glazūra un pildījums, kā arī cieņa, mīlestība un rūpes par Jums. Par Jūsu sajūtām.

Ze Donats – 1.virtuļu restorāns

www.zedonats.lv

 

 

Uzdāvini dižciltību un autentisku aizgājušo gadsimtu garšu!
Jaunums gardēžiem! Mūsu pašu Cesvainē ražots cietais siers, kas sevī ietver dižciltību un lielisku baudījumu!  Rātes siers ir nogatavināts 2 mēnešus, bet Ģildes siers – 4 mēnešus. Tas ļauj baudīt autentisku aizgājušo gadsimtu garšu! Maigs, aromātisks, viegli saldens siers ar neuzkrītošu riekstu pēcgaršu. Dabiski nogatavinātais siers ir roku darbs, kas tapis ar izcilu rūpību. Lieliska dāvāna gan, sev gan tuviniekiem. Nopērkams Latvijas labākajos veikalos. Uzticami izplata www.sieranams.lv.

 

 

Ceptuves „Lāči” gardumu maiss
Maizes ceptuve „Lāči” jau izsenis zināma kā kvalitatīvu un ļoti garšīgu konditorejas izstrādājumu radītāja. Kāpēc gan, lai tieši „Lāči” gardumi nenokļūtu arī kādā dāvanu maisā? Īpašās svētku piparkūkas, piparkūku namiņš, gardie mandeļu-medus cepumiņi, Ziemassvētku kēkss, dažādas augļu-riekstu maizes. „Lāči” produkcija pieejami visos lielākajos veikalu tīklos Latvijā un “Lāču” tirdzniecības vietās.
www.laci.lv
      

  

 

Durbes veltes – kārumi gluži kā no omes pagraba
Patiesas garšas un bērnības atmiņas ir tās, ko jūs uzdāvināsiet kopā ar ikvienu „Durbes veltes” gardumu burciņu vai vīnu pudeli. „Durbes veltes” ir tikai no vietējām ogām, augļiem un dārzeņiem ražoti ievārījumi, kompoti, marinēti dārzeņi, dažādi tradicionāli un netradicionāli pikanti salāti un augļu–ogu vīni.
www.durbesveltes.lv

 

 

Dalīties.

2 komentāru

  1. Līga Rozentāle on

    Būs maniem rūķiem jāaizsūta vēstulīte, lai palūko šo dāvanu topu un iedvesmojas manas dāvanu paciņas tapšanai. Rūķīši, ziniet, es īpaši priecātos par pašmāju augļu vīnu un Lāču gardumu maisu 🙂

Atstāt Ziņu