Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Ideālās tušas meklējumos. Lasītāju testa rezultāti

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vēl pērnajā gadā izsludinājām Oriflame “Endless Lash” skropstu tušas testu un paziņojām testa dalībnieces. Nu publicējam trīs tušas ieguvēju vērtējumus par šo skropstu tušu. Vai tā pārsteidza ar ko īpašu un būtu pelnījusi tikt nosaukta par ideālo skropstu tušu?

Lasītāju vērtējumi

Liene*:
Jāsaka, ka man patīk šī tuša, jo tā atbilst visām manām prasībām, kādas es vēlos sagaidīt no tušas – tā nesalipina skropstas, bet gan atdala vienu no otras. Man vienmēr šādas acis gribas asociēt ar ziedu, kurš uzplaukst. Tātad skropstas ir garākas un izteiktākas. Turklāt tuša ir viegli noņemama. Ir tušas, kuras tik viegli vis nepadodas noņemšanai, bet šai ar to viss ir kārtībā. Vai tuša ir ilgnoturīga? Jāsaka, ka jā – dienas otrajā pusē nav nekādu pēdu no nobirušas tušas zem acīm, skropstas vēl joprojām ir garas un atdalītas. Man patīk!

Diāna Zaķe:
Tušas noturība ir viduvēja, slapjos laika apstākļos diemžēl smērējas un notek. To notīrīt var ar kosmētikas noņēmēju, ko lietoju līdz šim, tā ļoti viegli nāk nost. Tušu uzklāt ir vienkārši – uz birstītes nodozejas tieši vajadzīgais tušas daudzums, birstīte ir ar gumijas sariņiem. Skropstas netiek saķepinātas. Skropstas izskatās izteiksmīgākas. Nezinu, vai esat ievērojušas, bet reizēm, uzklājot tušu, pat īsti nevar pateikt, ka kaut kas ir darīts, taču šī tuša padara skropstas izteikti melnākas. Grūti izskaidrot, kā tas notiek – vienkārši skropstas nav saķepušas, bet tuša uz skropstām ir daudz, līdz ar to tās kļust izteiksmīgākas.

Laura Matule:
Goda vārds negaidīju, ka būs tik labi rezultāti. Es biju gatava kritizēt un šausmināties un secināt, ka ideālas skropstu tušas nav. Vārdu sakot, biju gatava izpaust visas savas patiesās sajūtas, bet… Bet šī skropstu tuša tiešām mani patīkami pārsteidza! Tā ir ļoti tuvu tam, ko meklē katra sieviete. Pēc 2 nedēļu lietošanas tā mazliet pamainīja savu konsistenci, vairs nebija tik šķidra, bet savus pienākumus pilda vēl arvien lieliski! No rītiem nav jāvelta neskaitāmas minūtes, lai liktu savām skropstām izskatīties lieliski. Pietiek ar dažiem tušas otiņas vēzieniem un gatavs! Arī mans vīrietis konstatēja, ka izskatās dabīgi, bet skaisti un izteiksmīgi! Tāpēc esmu ļoti apmierināta un priecīga par sevi un tām sievietēm, kuras ir atradušas šo skropstu tušu!
Liels paldies par man doto iespēju izmēģināt šo skropstu tušu! Esmu ar to paspējusi sadraudzēties, un tā man ir ļāvusi noticēt, ka ideāla (nu labi, gandrīz ideāla) skropstu tuša patiešām eksistē!
Laura testa ietvaros ir uzrakstījusi pat veselu tušas testa dienasgrāmatu. To vari lasīt ŠEIT >>!

Dalīties.

2 komentāru

  1. Es arī esmu iegādājusies šo skropstu tušu un esmu ar to ļoti apmierināta. Pateicoties gumijotajai birstītei, uz tās ir tikai tik daudz tušas, cik nepieciešams, kā rezultātā tā neizsmērējas un katra skropsta tiek labi atdalīta. Arī noturība ir ļoti laba.

Atstāt Ziņu