Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Horoskops novembrim: mainīgs un diezgan sarežģīts mēnesis

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ēnesis solās būs visai mainīgs, ko lielā mērā ietekmēs dažādās planētu savienības un to savstarpējā mijiedarbība. Mierinājumam gan jāsaka, ka neparedzamāka un sarežģītāka būs mēneša pirmā puse, taču novembra izskaņā teju visas zīmes sajutīs atvieglojumu un lietu sakārtošanos.

Bet nu vairāk par to, kuras planētas ietekmēs šī mēneša gājumu!

Mežāžos šomēnes atradīsies Mars un Plutons – ļoti spēcīga kombinācija, kas apbrīnojami koncentrēsies uz mērķiem, nerunās aplinkus un nejokosies. Tā var izraisīt arī radikālu, šokējošu un destruktīvu rīcību. 

Saturns nonāks saskarē ar satraujo Venēru un Merkūru, atrodoties Skorpionos, nopietnības un neatlaidības zīmē. Tas var likt izpausties neelastībai un labās gribas trūkumam. Marsa-Plutona un Saturna-Venēras-Merkūra savienību kombinācija var virzīt uz priekšu mizlīgus spēkus kāda nozīmīga mērķa sasniegšanai.

Lai gan Marsa-Plutona tandēms konfliktēs ar Urānu, kas novembrī atradīsies Aunos, zīmē, kas var piedzīvot pēkšņas un negaidītas problēmas. Tajā pat laikā Urāns atradīsies labās attiecībās ar Jupiteru, kas atradīsies Lauvās. Šis planētu izvietojums kādam var atnest sen gaidītu risinājumu kādai problēmai vai arī negaidītu, taču vērtīgu atbalstu.

Tikmēr Jupiteram būs ne visai draudzīgas „attiecības” ar straujajām planētām un Saturnu, kas var izpausties kā mērenības trūkums.

Visas augstāk minētās ietekmes var izpausties pārmaiņus vai arī vienlaikus sabiedrībā kopumā, kā arī gluži individuāli kādā konkrētā dzīves jomā. 

Ko zvaigznes sola tieši tavai zodiaka zīmei, lasi šeit:

AUNS
VĒRSIS
DVĪŅI
VĒZIS
LAUVA
JAUNAVA
SVARI
SKORPIONS
STRĒLNIEKS
MEŽĀZIS
ŪDENSVĪRS
ZIVS

Izlasi arī novembra numeroloģisko prognozi!
Pastāv iespēja rasts risinājumu problēmai, kas, iespējams, nav likusi mier visu šo gadu. Vairāk lasi ŠEIT >>.

 

 

 

 

Foto – flickr.com/Umberto Salvagnin

Dalīties.

Atstāt Ziņu