Vārda dienu svin: Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Horoskops 2021. gadam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Izskanot 2020., lielo pārmaiņu gadam, varam teikt, ka vienu varenu apli esam noslēguši un nu mums priekšā garīgas izaugsmes un jaunas izpratnes veidošanās laiks. Jau pirmajos 2021. gada metros būs sajūtama šī jaunā laikmeta garša, jo Saturns un Jupiters ir nonākuši Ūdensvīros, iezīmējot jauna laikmeta sākumu šajā ūdens zīmē. 

Reizēm varbūt šķitīs, ka nav iespēju ne no kā un nekur paslēpties. Gads noteikti nesīs saspringtus brīžus un radīs apstākļus arī dramatiskām pārmaiņām. Var nākties pieredzēt gan iekšējas cīņas, gan nesaskaņas sabiedrībā, ko būs jārisina. Saturns parasti asociējas ar stabilitāti un tradīcijām, tomēr dažkārt tronim ir jākrīt, lai kaut kas mainītos. Tāpēc arī šajā gadā struktūras, kas vairs nespēj kalpot lielākām tautas masām, bruks. Nav jābrīnas, ja izcelsies sabiedriski nemieri. Jābūt gataviem negaidītajam. Un tas var nozīmēt ne tikai negatīvo, bet arī pozitīvo. Varbūt saņemsi ilgi gaidītu aizdevumu, kādus citus finanšu līdzekļus. Sabiedrībā, iespējams, izgaismosies jauni un kompetenti līderi ar skaidru vīziju un vēstījumu. 

Jauns gads nāk arī ar jauniem planētu retrogrādajiem cikliem. Šajā gadā piedzīvosim trīs Merkūra retrogrādos periodus gaisa zīmēs – Ūdensvīros (no 30. janvāra), Dvīņos (no 29. maija) un Svaros (no 27. septembra). Šajos periodos būs jāpieņem papildu izaicinājumi jautājumos, kas skar komunikāciju, tehnoloģijas, datus, saziņu, pārvietošanos. Merkūra retrogrādajos periodos vienmēr ir vērts pievērst uzmanību arī tam, kas jeb kādi jautājumi atgriežas mūsu dzīvē, jo tas parāda, kuras jomas ir tās, kas jāsakārto vai jāatrisina, lai pilnvērtīgi virzītos uz priekšu.

Jaunais gads nāks arī ar četriem Mēness un Saules aptumsumiem uz Dvīņu-Strēlnieku ass. Kā jau visi aptumsumi, tie nāks ar satricinājumiem un spējām pārmaiņām vai nu domāšanā vai pavisam reālās izpausmēs. Kā pirmais 26. maijā nāks pilns Mēness aptumsums, pārbaudot robežas, atgriežot mūsu dzīvēs pagātni vai noteiktus tās posmus un notikumus. 10. jūnijā piedzīvosim Saules aptumsumu komunikablajos Dvīņos, dāvājot ilgi gaidītu skaidrību un spēju paraudzīties uz dzīvi no dažādiem skatu punktiem. Otrs aptumsumu pāris gaidāms dziļā rudenī ar daļēju Mēness aptumsumu 19.  novembrī un pilnu Saules aptumsumu 4. decembrī. Ja par pirmo pat pozitīvi sajūsmināti būs zemes zīmju pārstāvji, kam būtiska lietu plānošana, tad Saules aptumsums Strēlniekos sakustinās zināšanu, izglītošanās un garīgās izaugsmes stīgas mūsu dzīvēs.  

Šeit vari izlasīt, ko zvaignes sola tieši Tavai zīmei!

AUNS
VĒRSIS
DVĪNIS
VĒZIS
LAUVA
JAUNAVA
SVARI
SKORPIONS
STRĒLNIEKS
MEŽĀZIS
ŪDENSVĪRS
ZIVIS


Izlasi arī numeroloģisko prognozi 2021. gadam!

2021. gads ir deviņu gadu cikla piektais – vidējais – gads, kas iemieso sevī piecinieka īpašības. Šis ir pārejas periods, kas ļauj izmainīt ierasto dzīvesveidu, reizēm pat visradikālākā veidā. Daudziem būs jāpārskata savs pasaules uzskats, jāsāk viss no nulles un jāsarauj saites ar kādu daļu no savas pagātnes. Turpināt >>

 

 

Dalīties.

2 komentāru

Atstāt Ziņu