Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Horoskops 2016.gadam: KO SĒSI, TO PĻAUSI

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ī vecā, patiesā gudrība – “ko sēsi, to pļausi”, varētu būt šī gada devīze. Tādēļ, ka visas pūles tiks ātri vien atalgotas. Bet jāpapūlas gan būs no sirds un cītīgi. Ikvienā mūsu dzīves jomā – gan naudas pelnīšanā, gan attiecībās utt. – ir jāiegulda. Un šogad būs tā – cik daudz ieguldīsi, tik daudz saņemsi pretī. Nekādas likteņa dāvanas. Tikai tevis paša darbs, apņēmība un centība. Taču par to tevi Visums arī atalgos.

Tad nu pati arī izlem, kurā dzīves jomā tev nepieciešams lielākais uzrāviens vai pārmaiņas. Uz to arī koncentrējies, velti laiku,darbojies no sirds un pārliecinies, cik ātri sāk notikt pārmaiņas.
Ņem vērā, ka 2016.gads ir komandas gads. Tas nozīmē, ka vieglāk veiksies tiem, kas nevis vieni paši pūlēsies sasniegt savas ieceres, bet darīs to kopā ar cilvēkiem, ar kuriem dala kopīgas nākotnes vīzijas. Tātad – kopīga darbošanās gan ar darba kolēģiem, biznesa partneriem, gan ar mīļajiem cilvēkiem ģimenē, un, protams, kopīga uzvaru atzīmēšana. Spēks šogad ir draudzībā.

Ja jūties piekususi, izdegusi vai pārāk saspringta, mēģini veikt revīziju – atmet lieko. Vari pārslēgties tikai uz pāris lietām, kas tev nozīmē daudz. Vari arī kādas lielās lietas, kas šobrīd prasa pārāk daudz tava spēka, atlikt un pievērsties mazākām. Atceries – neviens darbiņš nav pārāk mazs vai neievērojams, ja vien darīts ar degsmi un no sirds.

Saskaņā ar numeroloģiju 2016.gads ir devītais gads. Plašāk par jaunā gada numeroloģisko prognozi lasi sertificētās numeroloģes Līgas Bērziņas rakstā šeit >>.

 

Bet šeit lasi detalizētāk par to, ko nākamais gads sola Uguns, Zemes, Gaisa un Ūdens zīmē dzimušajiem.

 

Uguns zīmēm (Auns, Lauva, Strēlnieks)
šogad būs daudz laika un iespēju pievērsties savām personīgajām kaislībām – lietām, darbiem, kas  aizrauj un uzšķiļ uguntiņu. Var gadīties gan reizes, kad kāda no tām atduras pret citu cilvēku interesēm, taču 2016.gads uguns zīmēm piešķirs arī nedaudz vairāk pacietības un spēju nogaidīt, ļauties un vērot kurp straume aiznesīs.

Kopumā Uguns zīmju pārstāvjiem raksturīgs strādāt daudz un centīgi, un šogad tas viņiem krietni labi arī atmaksāsies.

Auna horoskops 2016.gadam:

Lauvas horoskops 2016.gadam:

Strēlnieka horoskops 2016.gadam:
          

Zemes zīmes (Vērši, Jaunava, Mežāzis)
2016.gadā visvairāk var izjust Merkūra retrogrādu (planēta atpakaļejošā kustībā). Tādēļ strādājiet ar lielāku rūpību, lai izvairītos no pārpratumiem, kļūdām. Septiņreiz nomēriet, tikai tad grieziet! Par spīti tam, gada pirmā puse  Zemes zīmēm var būt ļoti veiksmīga. Ieteicams saplānot un apdarīt būtiskākos darbus līdz augustam.

2016.gada centrālais motīvs – rūpes vienam par otru, rūpes par citiem.

Vērša horoskops 2016.gadam:
Jaunavu horoskops 2016.gadam:
Mežāža horoskops 2016.gadam:

Gaisa zīmes (Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs)
2016.gadā jutīsies ļoti komfortabli un šis gads jums patiks pat labāk nekā iepriekšējais. Komandas darbs, komunikācija un vispārēja savstarpējā saprašanās šogad būs centrā. Tās ir vērtības, ko Gaisa zīmes pazīst un kuras tām jau dabiski piemīt.

Būs reizes, kad Gaisa zīmēm nāksies uzņemties komandas vadību un būt līderiem.
Attiecību jomā Gaisa zīmēm būtisku progresu var nest pavasaris, iespējams, rezultātus gan uzreiz neredzēsiet, taču pacietību, tikai pacietību, un tad jau tos pamanīsiet. Visa gada garumā šo zīmju pārstāvjiem izteikti spēcīgi darbosies intuīcija.

Dvīņu horoskops 2016.gadam:

Svaru horoskops 2016.gadam:

Ūdensvīru horoskops 2016.gadam:

Ūdens zīmes (Vēzis, Skorions, Zivis)
vienmēr ir ļoti jūtīgas, un šogad tas būs arī viņu trumpis. Šie cilvēki jau iztālēm sajutīs, ja kaut kur briedīs kādi sarežģījumi, tāpat arī viņi zinās, no kurienes un no kā tie gaidāmi. Ja esi Ūdens zīmes pārstāvis un pavasarī jūti, ka nevēlies nekur steigties un labprāt paņemtu kādā jomā “pauzīti’ vai vismaz nepieņemtu būtiskus lēmumus, tad dari tā. Visums tev šajā laikā devis atļauju virzīties lēnām, nekur nesteidzies. Katrā ziņā – uzticies saviem instinktiem un intuīcijai!

Vēža horoskops 2016.gadam:

Skorpiona horoskops 2016.gadam:
    
Zivs horoskops 2016.gadam:

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu