Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Horoskopi 2012.gadam II daļa

Pinterest LinkedIn Tumblr +

SVARI
Svari ir līdzsvara zīme, un šajā zīmē dzimušie ir zināmi kā cilvēki, kas pret visiem izturas ļoti godīgi. Svariem ir labas manieres un izsmalcināta gaume, viņi ir pieklājīgi un šarmanti pret ikvienu. Taču, kad lietas nenotiek tā, kā viņiem gribētos, ir grūti noturēt viņus labā omā. Svari lieliski prot tikt galā ar saspringtām situācijām, risinot konfliktus tā, lai visi būtu apmierināti.
2012.gadā caur Svaru zīmi kursēs Saturns – planēta, kas atbildīga par dažādām ķibelēm, kļūdām un kavēšanos, kas liks Svariem piedzīvot nepatīkamas situācijas un pat nokaitinās. Taču ja esi dzimusi Svaru zīmē, uztver to kā nepieciešamu pārbaudījumu, kas tikai stiprinās tevi. 

Mīlas dzīve.
Pāriem:
Ja meklējiet uzticamu partneri, Svari tādi ir! Svari ir zīme, kas atbildīga par attiecībām un laulībām, un reti kurš Svaru zīmē dzimušais vēlas palikt viens un parasti viņiem arī nav problēmu atrast sev dzīvesbiedru. Vienīgā problēma ir tāda, ka Svariem ir grūti pieņemt lēmumus- viņiem grūti izdarīt izvēles, un galu galā viņu vietā to nākas izdarīt dzīvesbiedram.
Ja esi dzimusi Svaru zīmē un tev ir attiecības, šogad tās būs stabilas. Iespējams, tu pievērsīsies vairāk citu attiecību veidošanai, proti, savedīsi kopā citus cilvēkus, radot jaunus pārīšus. Šāda nodarbe tikai stiprinās tavu laulību/attiecības.
Vientuļajām sirdīm:
Svaru zīmē dzimušie ir pievilcīgi cilvēki, viņiem ir īpašs šarms, tādēļ nav problēmu atrast sev otro pusīti. Tomēr dažreiz cilvēkiem ir grūti sadzīvot ar Svaru perfekcionismu un viņu tendenci kļūt „bosīgiem”. Problēmas var rasties, ja Svari sagaidīs no savas otrās pusītes būt perfektam- līdzināties viņu ideālam.
Ja šogad Svariem izdosies sastapt savu otro pusīti, tad skaidrs, ka drīzumā gaidāmas kāzas, jo Svaru zīmē dzimušajiem patīk, ja attiecības ir sakārtotas arī formāli.

Karjera un nauda.
Svari bieži vien ir saistīti ar jurisprudenci un citām sfērām, kas prasa akurātumu un godīgumu. Ja esi dzimusi Svaru zīmē, 2012.gadā esi īpaši uzmanīga ar sev raksturīgo tendenci dzīt sevi un apkārtējos izmisumā sava perfekcionisma dēļ. Turies pie savas pieklājīgās, laipnās un godīgās dabas un tiksi atalgota. Mēģini līdzsvarot savu sajūtu par to, kas ir godīgi un to, ko tev vajag, tad tiksi pie projektiem un paaugstinājumiem karjerā, kā arī naudas.

SKORPIONS
Ja esi viena no laimīgajām un apķērīgajām, kas nodrošinājsueis ar uzkrājumiem un investīcijām, tevi nav skārusi nekāda ekonomikas recesija, un visu šo laiku esi dzīvojusi tāpat kā prism tās. Tomēr, ja tevi nesatrauks naudas lietas, šogad vajadzēs rūpēties par mazām ķibelēm – iespējams, dārzā nokaltis koks, auto salūzis utt., vajadzēs lūgt citu palīdzību šāda veida jautājumos.
Īpaši nozīmīgs datums tev šogad var izrādīties 13.novembris, kad Skorpiona zīmē būs Jauns Mēness. Ap šo laiku tavā dzīvē var notikt lielas pārmaiņas- jauns darbs, jauns mājoklis vai, ja esi brīva, uzsākt jaunas attiecības.

Mīlas dzīve.
Pāriem:
Kopumā šogad tavas jau esošās attiecības būs stabilas un mīlošas, atbalstīsiet viens otru. Dažbrīd tavs partneris var nesaprast tavu garastāvokļa maiņu, tādos brīžos, kad drūmie mākoņi nāk virsū, labāk sūti viņu uz kino.
Ja esat plānojuši kopīgu atvaļinājumu, pavasaris ir īstais laiks kad tajā doties. Pateicoties planētu stāvoklim šajā laikā būsi ļoti romantiskā noskaņojumā.
Gada otrajā pusē rūpīgāk jāseko līdzi finansēm. Nekas tā nesatricina attiecības kā naudas problēmas, tādēļ uzmanies.
Vientuļajām sirdīm: Skorpioni nav no tiem, kas varētu pieiet klāt pievilcīgam svešiniekam un uzsākt sarunu. Taču viņi prot tā īpaši paskatīties uz sev tīkamu cilvēku un piesaistīt savu uzmanību, pat nesakot ne vārda. Galu galā šis cilvēks pienāk klāt pats un uzsāk sarunu pirmais. Ļoti iespējams, ka tieši tā šogad tu iepazīsies ar kādu īpašu cilvēku. Tikko iepazinušies, varēsiet runāt un runāt! Un ieteicams nelaist viņu prom, kamēr tev nav viņa telefona numurs!

Karjera un nauda.
Skorpioniem nepatīk būt viduvējībām. Bieži vien viņi uzskata, ka ir gudrāki nekā pārējie darba vietā. Tomēr viņi savas zināšanas un pārākumu „nebāž” citiem acīs.
Skorpioniem nav iebildumu strādāt virsstundas, un viņi reti kad kavē darbu .Viņiem patīk, ja viss padarīts kārtīgi un laikus. Šis gads nebūs nekāds izņēmums – ja esi Skorpions, šogad vari pakāpties pa karjeras kāpnītēm, ja turpināsi tikpat nopietni un atbildīgi pieiet savam darāmajam darbam.
Kāpjot augšup, nepiemirsti arī par draugiem. Bieži vien Skorpioni darba vietās ir ļoti noslēgti. Ja vēlies labāk iekļauties kolektīvā, esi atvērtāka!

STRĒLNIEKS
Izskatās, ka Strēlniekiem 2012.gadā būs daudz iespēju ceļot. Un tas ir lieliski, jo Strēlnieku zīmē dzimušajiem patīk piedzīvojumi, īpaši viņi ir sajūsmā par iespēju doties uz vietām, kurās nekad vēl nav bijuši.

Strēlniekiem 2012.gads nesīs ne tikai iespēju ceļot, bet mudinās arī atkal atgriezties skolas solā. Iespējams, esošā darba ietvaros nāksies uzlabot vai papildināt zināšanas, bet varbūt vēlēsies apgūt kādu pavisam jaunu jomu. Un nav šaubu- Strēlnieks mācībās metīsies ar azartu un aizrautību. Strēlniek, ļauj savām intelektuālajām interesēm vadīt tevi visa šī gada garumā!

Mīlas dzīve.
Pāriem:
Ja gan tev, gan partnerim patīk ceļot, šogad, iespējams, ceļosiet daudz arī kopā. Tev patīk dzīvot aizrautīgi un interesanti, un ja jums ar partneri sakrīt šīs vēlmes, tad 2012.gads solās būt jums fantastisks!
Taču tā kā Strēlnieks ir duāla zīme, viņš var savu partneri nokaitināt, vienā mirklī vēloties kaut ko vienu, bet otrā jau pavisam ko citu. Strēlniekiem ieteikums ir meklēt attiecībās kompromisus – ceļus, kas apmierina jūs abus ar dzīvesbiedru.
Vientuļajām sirdīm: Ja esi Strēlnieks un ar brīvu sirdi, šogad esi gatava pilnīgi uz visu! Ballītes, raibi notikumi, daudz jaunu iepazīšanos. Tu gan neesi no tiem, kas steidzas meklēt nopietnas attiecības un apprecēties. Tu esi no tiem, kas jutīs, kad būs īstais cilvēks. Iespējams, ka īsto sastapsi šogad un varbūt pat uzsāksiet nopietnas attiecības.

Karjera un nauda.
Strēlnieki ir daudzpusīgi, tādēļ viņus interesē ne tikai viena, bet pat vairākas karjeras, izņemot tās, kas viņiem šķiet garlaicīgas. Strēlnieki var būt ļoti labi skolotāji, jo viņiem pašiem patīk mācīties un informācijas nodošana ir tas, kas viņiem ļoti labi padodas.
Ja esi Strēlnieks, 2012.gadā tev vajadzētu vēl vairāk sev atļaut to darīt- stāstīt, informēt un mācīt citus par lietām, kuras pārzini. Ja šobrīd savā pašreizējā darbā jūties iesprostota, 2012.gads ir jaunu iespēju laiks – palūkojies uz kādu citu profesiju. Ar tavu prātu un degsmi tu atradīsi ko tādu, kas tevi aizrauj. Neļauj sevi pierunāt darīt darbu, kas tev pašai nepatīk!

MEŽĀZIS
Mežāzis ir, iespējams, pati praktiskākā zodiaka zīme. Tieši tādēļ daudzi šajā zīmē dzimušie kļūst par uzņēmējiem, veikalniekiem utt. Viņiem patīk konkurence daudz labāk par intelektuālu vai māksliniecisku nodarbošanos.
Viss uzvaras vārdā- ar tādu moto viņi darbojas, un 2012.gads nebūs nekāds izņēmums. Pēdējo pāris gadu laikā daudzi Mežāži bija spiesti strādāt, darboties un dzīvot daudz zemāka līmeņa vidēs un vietās, nekā viņi gribētu. Šogad Mežāži jutīs- atkal klāt izaugsmes laiks! Atliek tikai turpināt izmantot savas biznesmeņa spējas un kārotais paaugstinājums būs rokā! Mežāzi- lai gan dažbrīd var likties, ka iet smagi, turpini kāpt! Šogad Tev izdosies!

Mīlas dzīve.
Pāriem: Mežāži lielākoties ir ģimenes cilvēki, daudziem no viņiem ir vairāk bērnu nekā citu zodiaka zīmju pārstāvjiem. Ja esi Mežāzis, vai tev jau ir sava ģimene? 2012.gadā tu noteikti sāksi tādu veidot. Varbūt tā nebūs ģimene tās tradicionālajā izpratnē, taču tā būs stipra. Par spīti ģimenes pienākumiem, šogad atliks arī daudz laika romantikai.
Vientuļajām sirdīm: 2012.gadā Saturns- planēta, kas vada Mežāzi, virzīsies caur Svariem- zīmi, kas atbildīga par laulībām. Jā, jā, tas nozīmē, ka vientuļie Mežāži nopietni sāks lūkoties pēc dzīvesbiedra. Mežāžiem patīk cilvēki, kas tāpat kā viņi dzīvi uztver nopietni. Daudzi savus partnerus sastop darbā, kur novērtējuši viņa spējas. Tomēr tas nenozīmē, ka Mežāžiem nepatīk iziet atpūsties- viņi izbauda koncertus, došanos uz restorānu utt. Ja izdosies satikt kādu, ar kuru vienos ne tikai praktiskā nostāja, bet būs arī līdzīgas aizraušanās. Iespējams, jau oktobrī būsiet saistījuši attiecības daudz ciešāk.

Karjera un nauda.
Mežāzis izbauda konkurenci un adrenalīnu, ko sniedz biznesa pasaule. Viņiem ļoti svarīga ir nauda – ne tikai tāpēc, ka ar to var nodrošināt labu dzīvi visiem, kurus viņš mīl, bet arī tāpēc, ka viņu prātā naudīgs cilvēks ir vērtīgs cilvēks.
Daudziem Mežāžiem neatliek laika tādām patīkamām nodarbēm kā dārzkopība, taču tad, kad var, viņi tās izbauda. 2012.gadā Mežāžiem vajadzētu vairāk laika atvēlēt tieši šādām nodarbēm – tas pat var atmaksāties naudas izteiksmē. Dažreiz hobiji un aizraušanās kļūst par otru karjeru  un ienākumu avotu.

ŪDENSVĪRS
Ūdensvīri visbiežāk pazīstami ar savu altruismu. Viņi ir sociāli – Ūdensvīriem patīk būt kopā ar draugiem un strādāt pie radošiem projektiem.
Ūdensvīri ir pieklājīgi, inteliģenti un gluži tāpat kā Svaru zīmē dzimušajiem arī Ūdensvīriem ir raksturīgi līdzsvarot lietas, nolīdzināt konfliktus- turēt visu balansā.
Šajā zīmē dzimušajiem ļoti svarīgas vērtības ir godīgums un patiesība. Laikā, kad Marss ir noteicošais, šī raksturiezīme var pat saasināties un viņi var kļūt pārāk godīgi un atklāti, aizskarot citu jūtas. Tādēļ 2012.gadā Ūdensvīriem, lai izvairītos no konfliktiem, ieteicams izmantot nedaudz maigāku pieeju.
Ūdensvīri ir draudzīgi un uzticami, viņi ir ļoti labi draugi, lai gan tajā pašā laikā viņi ir ļoti neatkarīgi, īpaši, kad viņi strādā. Lai kā viņi cienītu un mīlētu citus, strādājot Ūdensvīriem nepatīk iejaukšanās.

Mīlas dzīve.
Pāriem: Uzsākot 2012.gadu gan Venēra, gan Neptūns būs Ūdensvīra zīmē, kas piešķirs attiecībām jaunu kvalitāti. Kopā atpūšoties un dodoties izklaidēties, gūsiet daudz vairāk prieka.
Tomēr neatkarīgajam Ūdensvīram nepieciešama arī brīvība – šajā zīmē dzimušie labprāt dodas uz pasākumiem bez otras pusītes. Taču neaizmirsti savam partnerim atgādināt, ka tas nenozīmē, ka tu viņu mazāk mīli, vienkārši tev nepieciešama šāda brīvība un lieliski, ja arī otrs cilvēks tam piekrīt un tai laikā nododas savām interesēm. Šī arī būs Ūdensvīru 2012.gada attiecību aktualitāte- jālīdzsvaro savas un sava partnera vajadzības tā, lai abi esat apmierināti un laimīgi.
Vientuļajām sirdīm: Ūdensvīra zīmē dzimušie parasti pat tad, kad satiek kādu pievilcīgu un patīkamu cilvēku, tomēr ietur drošu distanci. Ūdensvīru mīlas attiecības visbiežāk izaug no draudzības – vispirms viņi iemīl cilvēku kā draugu, un jau vēlāk tas var kļūt nopietnāk. Taču šogad, pateicoties Venēras un Neptūna sadarbībai, pat viņiem būs grūti turēties pretī kaislei.

Karjera un nauda.
Ūdensvīri ir cilvēki, kas ļoti lielu daļu savas dzīves velta savam darbam un karjerai. Tomēr viņiem nerūp tik ļoti finansiālās lietas, viņi strādā idejas vārdā- lai uzlabotu pasauli. Bieži vien viņi iepērkas second-hand veikalos vai lielveikalos, viņi nepiešķir vērību zīmoliem vai kādam noteiktam stilam. Bieži viņi pat neatceras, ko ēduši pusdienās, jo tik ļoti bija aizrāvušies ar kādu projektu vai grāmatu. Tomēr, lai gan nauda nav pats svarīgākais Ūdensvīra dzīvē, 2012. var būt diezgan ienesīgs gads. Tiem, kas dzimuši Ūdensvīra zīmē, ieteicams šogad padomāt, kā savu kaislību pārvērst pelnošā biznesā. Nav daudz un tālu jādomā, vai ne? Atbilde ir tepat tavā dvēselē.

ZIVIS
Šīs zodiaka zīmes ēteriskais vadītājs ir Neptūns, un šogad tieši šī planēta virzīsies caur Zivs zīmi. Līdz ar to Zivīm raksturīgais garīgais spēks šogad būs krietni vien vairāk jūtams un redzams. Tava pamatnodarbošanās, arī hobiji un intereses no šīs Neptūna sniegtās enerģijas iegūs garīgāku noskaņu.
Tu šī gada laika kļūsi daudz noteiktāka, skaidrāka redzēsi savas dzīves virzienu un mērķi. Tavas zodiaka zīmes simbolā attēlotas divas zivis- viena peld pret straumi, otra – pa straumei. Daudzi astrologi šo simbolu interpretējuši kā metaforu neizlēmībai. Taču tieši 2012.gadā tas mainīsies. Ļoti daudzi Zivs zīmē dzimušie cilvēki atklās sev vienu lielo mērķi, vienu lietu, uz ko koncentrēties.

Mīlas dzīve.
Pāriem:
Zivs zīmē dzimušie noteikti ir vieni no romantiskākajiem cilvēkiem. Kad viņi kādu satiek, viņiem galvā jau skan zvans; „Šis nav īstais!” vai gluži otrādi- „Jā, šis ir īstais!”
2012.gads ir labs laiks, lai esošās attiecības stiprinātu. Ja cilvēks, ar ko šobrīd esi kopā, lūkojas vienā virzienā ar tevi, jūsu attiecības būs stipras kā tērauds. Taču, ja jums katram ir dažādi ideāli, nāksies krietni vien pārvērtēt savas attiecības, jo Zivīm ir grūti atteikties no saviem ideāliem.
Vientuļajām sirdīm:
Zivis ir koši, mākslinieciski un garīgi cilvēki, un bieži vien tieši viņu intuīcija aizved viņus pie tādiem pašiem mākslinieciskiem cilvēkiem. Zivis dod priekšroku partneriem, kas ir viņiem līdzīgi- līdzīgām interesēm un uzskatiem, vienādu aizraušanos. Ja esi Zivs- uzmeklē savus senos draugus/partnerus vai iepazīsti jaunus un, runājot par lietām, kas aizrauj jūs abus, uzšķilsi (vai atjaunosi) kaisles dzirkstelīti.

Karjera&Nauda.
Ja esi dzimusi Zivs zīmē, zvaigznes šogad tevi aicina noslīpēt savus talantus un hobijus, jo šogad ir liela iespēja, ka kāds no tiem var kļūt par reālu ienākumu avotu. Nemaz nebūtu jābrīnās, ka šogad uzradīsies jauna, līdz šim nezināma spoža dziedātāja, aktrise, māksliniece utt., kas līdz šim strādājusi gluži citā, mazāk radošā sfērā, un, protams, tā, visticamāk, būs Zivs!
Tādēļ nemet malā savu radošumu un savus talantus, pat ja esi jau iekārtojusies kādā labi apmaksātā, ne-radošā darba vietā. Trupini cītīgi strādāt pie sava talanta attīstīšanas un panākumi neizpaliks!

Dalīties.

Atstāt Ziņu