Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

Grima paveidi un to raksturīpašības

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Katrai sievietei skaistums piemīt savā veidā. Šāds apgalvojums ir ļoti atbilstošs attiecībā uz jebkuru dāmu. Apveltīt sevi ar krāšņumu nav tik grūti kā varbūt kādam var likties, jo pieredzējuši grima mākslinieki varēs piešķirt odziņu jebkurai dāmai. Lai izrotātu izskatu, grimam jāatbilst ne tikai izskata krāsu tipam un konkrētas personas raksturam, bet arī dienas laikam un apstākļiem, kuru dēļ tas tiek uzklāts.

Dienas grims
Tam jābūt dabiskam, vieglam un svaigam. Tas var būt meikaps, kas sastāv no dabiskas krāsu paletes. Gandrīz neredzams, bet tajā pašā laikā slēpj visus acu un sejas formas defektus kopumā. Neizmantojiet krāšņus un spilgtus efektus un ņemiet vērā, ka acīm jābūt pamanāmākām nekā lūpas. Ideāli piemērots sejas pamatam būtu BB krēms, ar kura palīdzību āda tiek mitrināta un atjaunota.

Vakara grims
Sveces un mākslīgā gaisma absorbē krāsas, tāpēc vakara grimam jāatbilst citām prasībām nekā dienas meikapam. Tam vajadzētu būt daudz piesātinātākam, ļoti izturīgam un ūdensizturīgam. Jūs varat atļauties tajā iekļaut nelielu ekstravaganci. Spīdīgus elementus uzklājiet nelielos daudzumos, lai neradītu kiča efektu. Dominējošie toņi ir tumši, bagāti ar piesātinātiem pigmentiem. Vakara grimu atdzīvinās viegls mājiens uz ēnām vai skropstām. Vispiemērotākā kosmētika vakara grimam ir tāda, ko var uzklāt gan sausā veidā, veidojot krāsu pamatu, gan mitrā – lai radītu intensitāti un izteiksmīgumu, modelējot plakstiņu. Lai radītu garu un biezu skropstu efektu, var izmantot mākslīgās skropstas. Vakara grimam ir jābūt atbilostošam personas izskata krāsu tipam, apģērbam, aksesuāriem un pašam pasākumam.

Smokey eyes meikaps
Tas ir sava veida vakara grims, kurā tiek izmantota viena tumšas krāsas palete ar vairākiem krāsu toņiem. Tā tiek izpludināta, lai iegūtu dūmakainu efektu uz ādas. Tiek uzskatīts, ka šis meikaps jāuzklāj, izmantojot pelēko un melno krāsu, bet ne vienmēr tā ir laba ideja. Aukstie toņi ir īpaši izstrādāti sievietēm, kurām piemīt ziemas un vasaras krāsu tips (aukstie toņi). Smokey Eyes acīm var izmantot arī baklažānu, zaļus, tumšus plūmju un tumši brūnus toņus, kuri piestāv arī citiem krāsu tipiem.

Šo grimu ir ļoti viegli uzklāt. Jums tikai ir nepieciešams zemāk iezīmēt ar tumšu zīmuli, ar kuru jūs iepriekš iezīmējāt augšējo plakstiņu, un nedaudz pagariniet zīmētās līnijas galus uz āru. Tad tādā pašā veidā iezīmējiet apakšējo plakstiņu. Ir vērts atcerēties, ka šis grima paveids acij piešķir mandeļu formu. Ja jums ir mazas acis, nevajadzētu savienot ārējos stūrīšus ar zīmuli, un vēl jo vairāk izmantot tumšu acu zīmuli acu apakšējās kontūras iekšpusē, jo tādējādi acis tiek vizuāli samazinātas vēl vairāk. Izmantojot aplikatoru, pakāpeniski iztušējiet līniju uz augšējā un apakšējā plakstiņa ar tumšām ēnām, līdz tiek sasniegts dūmakains efekts. Pamazām līdz iekšējam stūrim uzklājiet gaišāku nokrāsu, lai iegūtu gradienta efektu un lai izlīdzinātu jebkādus nelīdzenumus. To pašu var atkārtot arī uz apakšējā plakstiņa. Visbeidzot, iezīmējiet augšējo plakstiņu ar tumšu acu zīmuli. Līnijai jābūt perfektai, tāpēc jāsāk to zīmēt, nedaudz izstiepjot aci uz deniņu pusi un velkot no iekšējā stūra uz ārējo stūri. Šīs dūmakainais grims izskatīsies lieliski ar mākslīgām skropstām acs ārējos stūros.

Kāzu grims
Kāzu grims apvieno sevī ūdensizturīgā un fotosesiju grima īpašības. Tam vajadzētu būt izturīgākam nekā ikdienas meikaps, lai tas nepazustu kāzu stila elementos. Kā arī tam jābūt svarīgam vispārējā stila elementam un jābūt redzamam jebkurā apgaismojumā. Jāatceras, ka gaismai fotogrāfijās ir svarīga loma, jo tā notver un uzsver visas šķietami neredzamās nepilnības. Pirmkārt, ir nepieciešams pilnībā izlabot jebkuru krāsas izmaiņu uz sejas, tumšos lokus zem acīm un apsārtumu.

Kāzu grima krāsa tiek piemeklēta, ņemot vērā:

  •  līgavas kleitas un aksesuāru krāsas. Tas, vai tiks izmantotas aukstas vai siltas krāsas ir atkarīgs, vai līgava vilks aukstu baltu kleitu vai siltu ekru nokrāsas kleitu;
  •  ziedu kompozīcijas krāsas. Bieži gadās, ka krāsu akcents acu grimā tiek saskaņots ar puķu pušķa krāsu;
  •  līgavas krāsas tipu. Ja līgavai piemīt pavasara vai rudens krāsu tips, tad viņai piestāves siltie toņi, savukārt, “vasaras” vai “ziemas” līgavas daudz labāk izskatīsies grimā ar vēsiem toņiem;
  •  kāzu grimam bieži tiek izmantotas pasteļkrāsas, nedaudz opalescējošas krāsas – persiku, rozā, lavandas vai laša nokrāsas. Nelietojiet “smagas” krāsas – matēti pelēkas un brūnas nokrāsas var padarīt seju nogurušu.

Vislabāk ir izmantot vairākus acu ēnas toņus, gan mirdzošus, gan matētus. Augšējā kustīgā plakstiņa izcelšana izskatās skaista zem uzacu arkas un arī acs iekšējā stūrī. Izņēmums ir plaši novietotu acu gadījumā, jo visos citos gadījumos hailaitera efekts atbilst lielākajai daļai acu formu. Pēc tam uz acu plakstiņa un ārējā stūrī pie skropstu apakšējās malas uzklājiet dažus toņus tumšākas matētas ēnas. Efektu var pastiprināt, iekrāsojot acs ūdens līnijas kontūru ar brūnu, tumši zilu, pelēku, plūmju vai zaļu zīmuli.

Šajā gadījumā ir ļoti ieteicams izmantot mākslīgās skropstas vai vairākus iepriekš izgatavotus skropstu pušķīšus. Kāzu grima jaunākā tendence ir smalkas rotaslietas, kas izgatavotas no maziem akmeņiem un kubiskā cirkonija.

Īpašs Jaungada vakars – karnevāla grims
Tas ir drosmīgs meikaps, kas ievērojami atšķiras no dienas vai pat vakara. Tajā dominē spīdīgi elementi, kurus var pielietot visā ķermenī un / vai matos. Tiem vajadzētu papildināt tērpus, aksesuārus un matus. Šim grimam ir ļoti būtiski, lai būtu mākslīgās skropstas. Jūs varat arī dažādot savu izskatu ar cirkona vai glitera kontūru, kas iziet ārpus acīm un veidos noteiktu formu uz sejas. Tāpat kā vakara grims, krāsām jābūt bagātīgām un labi jāizskatās mākslīgā apgaismojumā. Šis meikaps ir ļoti izteiksmīgs un precīzs.

Lai grims būtu izteiksmīgs un noturīgs, pirms tā uzklāšanas ir vērts sagatavot plakstiņus.

  •  Kopjoša bāze, kas uzklāta ap acīm, atstās ādu samtainu, savukārt grumbiņas vienkārši pazudīs
  •  Konsīlers padarīs gaišāku ādu ap apakšējiem un augšējiem plakstiņiem un pastiprinās kosmētikas beifu efektu
  •  Pūderis, kas uzklāts uz augšējā un apakšējā plakstiņa (līdz skropstām), atvieglos ēnu noņemšanu ar vēdekļa tipa otiņu. Ja pirms skropstu tušas uzklāšanas pūderi uzklājat uz skropstām, tas tiem piešķirs apjomu
  •  Ūdensizturīga acu ēnas bāze piesātina krāsas un padara tās noturīgas. Tas arī novērsīs ēnas neizskatīgu noslīdēšanu uz plakstiņa
  •  Skropstu atliecējs skaisti izceļ jūsu skropstas. Vienmēr lietojiet tos pirms skropstu tušas uzklāšanas!

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu