Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Gribu citu acu krāsu! Viss par krāsainajām kontaktlēcām

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sievietēm ir raksturīgi gribēt to, kā viņām nav. Ja daba devusi taisnus matus, tad grib lokainus, ja ir gaiši, tad krāso tumšus. Arī acu krāsa, ko daba un vecāku gēni devuši, daudzas sievietes neapmierina. Mūsdienās, kad dažādas tehnoloģijas un medicīniskie risinājumi ir ļoti attīstījušies, arī šo problēmu var ātri atrisināt. Kā? Ieliekot krāsainās kontaktlēcas un iegūstot to acu krāsu, kuru vēlaties.

Kas ir krāsainās kontaktlēcas? Kā tās lietot un kur iegādāties? Uz šiem un vēl citiem aktuāliem jautājumiem šajā sakarā atbildēsim tālāk rakstā.

Ar ko krāsainās lēcas atšķiras no parastajām?
Krāsainās kontaktlēcas no parastajām atšķiras ar to, ka tajās ir iestrādāts krāsas slānis, kas rada vēlamo vizuālo efektu — citas krāsas zīlītes vai esošās acu krāsas paspilgtināšanu, kā arī karnevāla tipa acis, kas ir populāras dažādu interesantu tēlu veidošanai, lomām, karnevāliem utt. Krāsainās kontaktlēcas ir tikpat drošas un acīm nekaitīgas kā parastās lēcas. Krāsaino lēcu piedāvājums ir ļoti plašs, pieejami dažādas krāsas, toņi, neparasti dizaini.

Izvēlies un pērc krāsainās kontaktlēcas interneta veikalā lensor.eu.  

Vai krāsainās kontaktlēcas var nēsāt jebkurš?
Krāsainās kontaktlēcas var izmantot jebkurš, ja viņa acu veselības stāvoklis tam ir piemērots. Nav obligāti jābūt ar redzes problēmām, lai izmantotu krāsainās kontaktlēcas, jo lēcas var iegādāties ne tikai ar optisko korekciju, bet arī bez tās. Krāsaino kontaktlēcu sniegtās priekšrocības var izmantot jebkurš, ja acu ārsts tam ir devis “zaļo gaismu”.

Būtisks solis — vizīte pie acu ārsta
Ja līdz šim kontaktlēcas nav lietotas, bet ir vēlme to sākt darīt, tad neatkarīgi no tā, ir vai nav nepieciešama redzes korekcija, vispirms ir jādodas pie acu ārsta vai optometrista, kurš veiks redzes pārbaudi, pārliecināsies, ka nav acu saslimšanu. Tālāk speciālists arī rekomendēs, kāda veida lēcas labāk izvēlēties, informēs par lietošanu un kopšanu. Ja būs nepieciešamas lēcas ar optisko korekciju, tad izrakstīs recepti, ar kuras palīdzību tad nekļūdīgi veikt pirkumu.

Noteikti nav ieteicams izlaist vizīti pie ārsta, jo tas var rezultēties ar acu veselības problēmām, ja kontaktlēcas sāk izmantot “uz savu galvu”.

Kas jāņem vērā, izvēloties krāsainās kontaktlēcas
Izvēloties krāsainās lēcas, jāņem vērā, ka to tonis var nebūt tik spilgts, kādu redzat uz iepakojuma. Tam par iemeslu var būt acu dabiskā krāsa, kas ietekmē lēcu sniegto efektu. It īpaši, ja dabiskā acu krāsa ir ļoti tumša. Vislabāk izvēlēties tādu toni, kas piestāvēs matu un ādas krāsai. Ja nav vēlmes iegūt radikāli citu acu krāsu, tad var izmantot paspilgtinošās lēcas, kas dabisko acu krāsu padarīs košāku un mirdzošāku.

Par krāsaino lēcu lietošanu un kopšanu
Krāsainās kontaktlēcas jālieto un jākopj tāpat kā parastās. Ja jums nav nekādas pieredzes ar lēcām, tad visa aktuālā informācija jāizpēta kārtīgi. To, kā pareizi ielikt un izņemt lēcas, pastāstīs un parādīs acu ārsts vai optometrists.

Būtiskākais, kas attiecas uz kontaktlēcu kopšanu

  •  Precīzi ir jāievēro lēcu lietošanas laiks, ko noteicis ražotājs. Tas attiecas gan uz diennakts stundām, gan dienām. Piemēram, ja lēcas paredzētas mēneša lietošanai, tās nedrīkst nēsāt ilgāk. Jau laikus jāiegādājas jauns pāris.
  •  Jāievēro roku higiēna — vienmēr pirms lēcu aiztikšanas jānomazgā rokas, nedrīkst izmantot losjonu.
  •  Lēcas jātīra tikai ar speciālo šķīdumu un jāuzglabā speciālā konteinerā, kurš arī jāmaina reizē ar lēcu pāri.
  •  Kontaktlēcas nedrīkst izmantot ūdenī — pirtī, vannā, dušā, baseinā, atklātās ūdenstilpnēs utt. Arī mazgāt kontaktlēcas ar ūdeni nedrīkst!
  •  Ja lieto kontaktlēcas un acu kosmētiku reizē, tad jāatceras, ka lēcas ir jāieliek pirms kosmētikas uzklāšana un jāizņem pirms kosmētikas noņemšanas.

Kur pirkt krāsainās kontaktlēcas?
Krāsainās kontaktlēcas noteikti jāiegādājas tikai pie uzticamiem pārdevējiem, jo tomēr tā ir un paliek medicīnas preces. Labākā izvēle būs optikas saloni un pārbaudīti kontaktlēcu interneta veikali. Karnevāla tērpu veikals nav labākā vieta, kur nopirkt krāsainās lēcas, jo nav garantijas par to kvalitāti un drošību.

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu