Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Gads, kad atmaksāsies iepriekšējo gadu darbs. 2019.gada horoskops

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Likuma un kārtības noteicējs Saturns jau kopš 2017. gada izskaņas ir nonācis savās mājās – Mežāžos, zīmē, kuru pārvalda, un tur atradīsies vēl līdz 2020. gadam. No šīm ērtajām pozīcijām Saturns 2019. gadā arī diriģēs parādi. Esot koncentrējies uz panākumiem un sasniegumiem, tas liks Jaunajā gadā tiekties un ņemt to, ko vēlies. Tāpēc nospraud mērķus un seko plānam, jo tu tiksi izaicināta un mudināta rīkoties!

Spēcīgā Marsa enerģija tev nāks talkā – palīdzēs tikt tur, kur vēlies, un ātri. Tā kā Marss gada sākumā atradīsies enerģiskajos un ambiciozajos Aunos, tad vari būt droša, ka kaut ko no savu darāmo darbu saraksta tu varēsi izsvītrot jau janvāra izskaņā.

Runājot par 2019.gadu, noteikti jāpiemin trīs Merkūra retrogrādi martā, jūlijā un novembrī. Tie visi noritēs emocionālajās ūdens zīmēs, tāpēc cīņa ar dažādām jūtām būs norma šajos periodos. Atslēga, kā veiksmīgāk pārlaist šos retrogrādos posmus, būs sekot savai intuīcijai. Ja šķitīs, ka tā rīkoties ir pareizi, tad, visdrīzāk, tā arī būs.

It kā nelielais, taču nozīmīgais Plutons šajā gadā arī paviesosies Mežāžos, no pavasara līdz pat rudenim atrodoties retrogrādā kustībā. Šī stāvokļa galvenais vēstījums ir, ka, ja vien tu ļoti vēlies, viss ir iespējams, un tu vari sākt visu no jauna.

 

Tālāk lasi detalizētāk par to, ko 2019. gads sola Uguns, Zemes, Gaisa un Ūdens zīmēs dzimušajiem.

Uguns zīmēm (Auni, Lauvas, Strēlnieki)

Uguns zīmes virzīs uz priekšu aizrautība un tās 2019.gadā, patiesi, netrūks. Pateicoties Jupiteram, kas gandrīz visu gadu atradīsies savās mājās Strēlniekos, uguns zīmju pārstāvji varēs baudīt izpriecas un dažādus piedzīvojumus. Ceļo un mācies no citām kultūrām, cik vien daudz iespējams! Mīlas dieviete Venēra 2019. gadu pavadīs bez neviena retrogrādā perioda, līdz ar to brīži, kad tā nonāks uguns zīmēs (aprīlī Aunos, jūlijā Lauvās un novembrī Strēlniekos) noskaņojums būs kaislīgs un kaut kādā mērā pat agresīvs, nedodot mieru ne mirkli.

Gada horoskops Auniem:

Gada horoskops Lauvām:

Gada horoskops Strēlniekiem:

 

Zemes zīmēm (Vērši, Jaunavas, Mežāži) 

Zemes zīmes vairāk kā jebkuri citi zodiaka pārstāvji pielieto loģiku, tāpēc šo zīmju pārstāvji būs vairāk kā laimīgi par Saturna atrašanos piezemētajos un praktiskajos Mežāžos. Šī piezemētā enerģija šo zīmju pārstāvjiem ir saprotama un pieņemama. Tiesa, Saturna retrogrāds no aprīļa beigām līdz pat septembrim varētu īslaicīgi kavēt progresu. Optimisma un pārpilnības planēta Jupiters gada izskaņā nonāks Mežāžos, vairojot vēlmi mācīties. Izpēte, mācīšanās un lasīšana palīdzēs tev pilnveidoties, lai varētu pakāpties uz nākamo līmeni savā izaugsmē.   

Gada horoskops Vēršiem:

Gada horoskops Jaunavām:

Gada horoskops Mežāžiem:

  

 Gaisa zīmēm (Dvīņi, Svari, Ūdensvīri) 

Gaisa zīmes pavasara sākumā piedzīvos to, ko nozīmē lēna Urāna (Ūdensvīru valdošā planēta) pāreja no ugunīgajiem Auniem uz lēnīgākajiem Vēršiem. Šī nesaderīgā enerģija – Urānam patīk eksperimentēt, kamēr Vērsim labāk patīk pārbaudītas vērtības – var palēnināt darbu procesu un kavēt progresu. Uz naudu orientētā Venēra vasaras sākumā nonāks Dvīņos, dāvājot būtiskas peļņas iespējas. Esi praktiska, nešaubies un paturi prātā mērķi!  

Gada horoskops Dvīņiem:

Gada horoskops Svariem:

Gada horoskops Ūdensvīriem:

 

Ūdens zīmēm (Vēži, Skorpioni, Zivis) 

Būtiskākā ziņa visu ūdens zīmju pārstāvjiem ir tā, ka jūs šajā gadā būsiet tie, kas uzņems savās zīmēs visus Merkūra retrogrādus (martā Zivīs, jūlijā Vēžos un novembrī Skorpionos). Ja piedzīvosiet dažādas aizķeršanās, liekat lietā intuīciju, lai šīs situācijas atšķetinātu! Jāpatu gan pātā, ka ilūziju un intuīcijas planēta – Neptūns, no vasaras līdz rudens izskaņai būs retrogrādā stāvoklī, kas nozīmē, ka sapņainums un iekšējais kompass īslaicīgi varētu būt bojāts. Ja kādā jautājumā esi ilgstoši dzīvojusi noliegumā, šī var būt ārkārtīgi brutāla acu atdarīšana.  

Gada horoskops Vēžiem:

Gada horoskops Skorpioniem:

    
Gada horoskops Zivīm:

 

Palūkojies uz 2019. gadu arī no numeroloģijas skatu punkta!

2019: AMBĪCIJU, JAUNU LIETU APGUVES UN DZĪVES BAUDĪŠANAS GADS

2019. gads ir deviņu gadu cikla trešais gads, kas iemiesos sevī trijnieka īpašības. Šajā gadā jāpriecājas un jāsvin dzīve, jo dzīve arī ir svētki! Gribēsies cerēt, ka viss būs labi. Tā kā iepriekšējais gads pagāja ar smagnēju enerģiju, bet 2020. gads var nākt ar grūtībām un ierobežojumiem, būs vēlme padzīvot vieglāk. Tas ir pozitīvi, vien jāatceras, ka visi svētki beidzas un sākas ikdiena. Tālab nav vērts sarežģīt savu dzīvi un izniekot visus savus resursus īsā laikā. Būs lielāki ienākumi, bet arī vairāk negaidītu izdevumu.

Pilnu sertificētās numeroloģes Līgas Elizabetes Balodes prognozi Jaunajam gadam lasi ŠEIT >>!

Dalīties.

Atstāt Ziņu