Vārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Franču bižutērija – modes noteicēja

Pinterest LinkedIn Tumblr +

rotams, zelts un dimanti ir mūžīgi, taču mūsdienās juvelierizstrādājumu un bižutērijas tirgū notiek revolūcija. Tehnoloģiskais progress ļauj bižutērijai izcelties ar jaunu virzienu – juvielierklases bižutēriju. Tā ir moderna, mūsdienīga, eleganta un ar katru dienu kļūst arvien populārāka, pie tam to izsmalcinātie dizaini spēj konkurēt ar juvelierizstrādājumiem no sudraba, zelta un pat platīna.  

Līdere šajā jomā ir franču bižutērija ar 750 proves zelta pārklājumu. Jāatzīmē, ka Francija vienmēr bijusi modes lielvalsts un jaunāko tendenču noteicēja, jo lielākā daļa jauno ideju, stilu un modeļu nāk tieši no šīs valsts. Tāpēc, ja izvēlies kvalitatīvu franču bižutēriju, vari būt pārliecināta, ka tā ir modes topā. Pie tam, šie izstrādājumi eleganti savienojas ar citiem tēla elementiem.

Franču rotas, it īpaši pēdējā laikā, kļūst par pastāvīgu mākslas veidu ar saviem kanoniem un noteikumiem, kas māk pārsteigt ar savu dizainu un fantāziju. Šīs bižutērijas dizaini ir līdzīgi juvelierizstrādājumiem no zelta ar dimantiem un citiem dārgakmeņiem. Franču bižutērijas vēl viena īpatnība ir tās neuzmācīgums. Tās dizaini tiecas tuvināties klasikai, tāpēc noteikti izceļas uz citu bižutērijas priekšmetu fona.

E-veikalā www.zeltalietas.lv var atrast preces ar izcilu kvalitāti, brīnumainu dizainu un par demokrātisku cenu. Franču bižutērija neizraisa alerģisku reakciju, jo tās ražošanā neizmanto niķeli. Parasti ražošanas procesā izmanto augsti kvalitatīvu cirkoniju, taču ir arī modeļi ar oniksu, perlamutru, pērlēm un pat safīriem, rubīniem un smaragdu. Zeltlietas.lv piedāvā preces, kas ir ražotas tikai Francijā, ko apstiprina ražotāja zīmogs uz katra no izstrādājumiem. 

Vairāk – www.zeltlietas.lv

Dalīties.

6 komentāru

  1. Man vienmēr bijis iespaids, ka francūzietes nēsā ļoti daudz vai arī dažas, bet masīvas zelta rotas – milzīgi gredzeni, rokassprādzes, kuloni, ķēdes vai brošas. No šī raksta savukārt rodas iespaids, ka tās ir ļoti trauslas un sievišķīgas…

Atstāt Ziņu