Vārda dienu svin: Justīne, Juta

Fotostāsts: Trīs apburošas svētku frizūras

Pinterest LinkedIn Tumblr +

rī tu noteikti pazīsti to burvīgo sajūtu, kas aprakstīta pasakās par princesēm. Atliek vien ietērpties greznā kleitā, aplikt mirdzošas rotaslietas, ieslidināt pēdiņas skaistās kurpēs un ieveidot matus…un svētku noskaņa ir klāt! Uzpošoties pašas, mēs radām šo mirkli īpašāku, neikdienišķāku.

Sadarbībā ar matu kopšanas un veidošanas līdzekļu ekspertiem Rebella.lv pastāstīsim jums, kā pašām mājās izveidot trīs dažādas svētku frizūras. Veidošanas process ir ātrs, matiem draudzīgs un gala iznākums- apburošs!

Pat ja tev šķiet, ka tavi mati ir neieveidojami- pūkaini, spuraini un vispār ļoti, ļoti spītīgi, zini – mūsdienās ir radīti brīnumi, kas spēj savaldīt arī spītnieču lokas un pārvērst tās pasakainās frizūrās.


Zane
Zanei ikdienā ir kupli, nedaudz pūkaini un viļņaini mati, tos patiešām var nodēvēt par spītnieces lokām. Uz svētkiem Zane radīja perfekti taisnus, spīdīgus matus. Matus Zane iztaisnoja ar jauno Corioliss K2 procedūru taisnotāju, kurš atjauno matu struktūru taisnošanas laikā ar Argan Shine līdzekli. Lai mirdz ne vien acis, bet arī mati!
Skaties fotopamācību, kā ātri pati mājās vari tikt pie šādas frizūras >>>


Madara
Madaras mati ir biezi un veselīgi. Ikdienā tie netiek nekā īpaši veidoti, jo pēc savas struktūras ir taisni un gludi. Tuvojoties svētkiem Madara izdomājusi tos ieveidot skaistās, vijīgās cirtās. Viņa izmantoja Corioliss C3 taisnotāju lokošanai un ondulācijas veidošanai. Iznākums- sievišķīgs un grezns!
Skaties fotopamācību, kā ātri pati mājās vari tikt pie šādas frizūras >>>


Daniela Danielas mati ir vidēja garuma un biezuma. Kā jau bērna mati, tie nav nekad krāsoti un uz frizūru veidošanu nav tik pakļāvīgi. Mati pēc struktūras ir taisni un slidīgi. Bērnudārzā gaidāma svētku eglīte un Danielas mamma mums parādīs, kā izveidot skaistu un noturīgu svētku frizūru mazajām meitenēm. Matus mamma Danielei ieveidoja lokās ar Corioliss Glamour Wand konusa palīdzību. Lokas – tas ir katras mazas princeses sapnis!
Skaties fotopamācību, kā ātri pati vari mājās savai meitai izveidot šādu frizūru >>>

Fotostāsts tapis sadarbībā ar

Fotostāstu uzburt palīdzēja:
fotogrāfe Marta Valle, friziere Evita Čiekure, stiliste Aiva Liepiņa un vizāžiste Zane Eikena, modeles Zane, Madara un Daniela

Tērpi meitenēm no

Zanei: kleita – Ls 59,90, Mosaic, kurpes – Ls 112,99, Elche, kaklarota – Ls 15,90, rokassprādze – Ls 7,90, Monton

Danielai: kleita – Ls 40,00, kurpes – Ls 23,00, rokassprādze – Ls 5,50, Next

Madarai: blūze – Ls 49,90, svārki – Ls 75,90, kaklarota – Ls 15,90, rokassprādze – Ls 9,90, Monton, kurpes – Ls 65,00, The Shoes Store

Lai svētki sākas ar Tevi pašu! Jūties un esi skaista!

Dalīties.

4 komentāru

  1. sniega pika on

    Brīnišķīgi! Es katru dienu veru Rebellas adventes kalendāra lodziņus facebook. Varbūt man paveiksies tikt pie kāda no šiem aparātiņiem 🙂

  2. sniega pika on

    Brīnišķīgi! Es katru dienu veru Rebellas adventes kalendāra lodziņus facebook. Varbūt man paveiksies tikt pie kāda no šiem aparātiņiem 🙂

Atstāt Ziņu