Vārda dienu svin: Māra, Mārīte, Marita, Mare

Fotokonkurss Mani Jāņi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šogad Jāņos bija neparasts saulriets un tik pat brīnumains saullēkts, kā arī naktī uz līgotājiem noraudzījās pilnmēness. Līgotāji – puspliki, smaidoši, vainagos un dzirkstošām acīm! Tas viss jūsu iesūtītajās Jāņu bildēs!

Foto iesūtīšana konkursam Mani Jāņi ir noslēgusies, uzvarētājas paziņosim 6.jūlijā!

Par balvu:

  • Foto Grāmata ir no Jūsu fotogrāfijām veidots Foto Albūms ar oriģinālu dizainu un saturu, kas pēc tam tipogrāfijā kvalitatīvi izdrukāts un iesiets cietajos vākos. Jūsu bildes tiek drukātas uzreiz Foto Grāmatas lapaspusēs digitāldrukā uz krītpapīra un iesietas cietajos vākos gluži kā īstai grāmatai.
  • Foto grāmata ir arī brīnišķīga ideja dāvanai draugam, draudzenei, radiniekam, kolēģim.
  • Foto Grāmata ir arī brīnišķīga iespēja saglabāt dzīves īpašos mirkļus – kāzas, jubilejas, izlaidumus, kristības un citus notikumus, ko atcerēties vēl pēc daudziem gadiem.
  • Foto Grāmatā iespējams ieskanēt un salikt vienkopus savas dzimtas bildes vai jebkuras citas bildes, kas nav pieejamas elektroniskajā formātā.

Esi mūsdienīgs – izmēģini jauno Foto Grāmatu pasūtīšanas iespēju internetā. Tagad to izdarīt ir tik viegli kā Nospiest Pogu:
– Nekādas reģistrācijas
– Nekādas speciālo programmu ielādes
– Viss ir maksimāli ērti un saprotami

Foto Grāmatas Jūs varat izveidot un pasūtīt mūsu mājas lapā: www.albumi.lv, pa telefonu: Mob.Tel.:26478683; Tel.: 67286286 vai arī albumi.lv birojā Kr.Valdemāra ielā 16 (strādājam arī sestdienās).

 

Dalīties.

3 komentāru

  1. Saulriets patiešam bija dievīgs. Tāda krāsu buķete – mākslinieks tā nespēj sajaukt krāsas, kā daba to prot!

  2. Jūlija Liene R. on

    Mana favorīte ir suņuks ar mazo bēbi, tik mīļa! 🙂 Bet īpaši skaista ir arī ar pliko pārīti margrietiņu pļavā.

Atstāt Ziņu