Vārda dienu svin: Strauja, Gudrīte

Fotogalerija: īsta cepuru un šaļļu varavīksne!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

SievietesPasaule.lv un Uzadi.lv izsludinātais konkurss Pārziemo ar stilu! ir noslēdzies! Iesūtīts tik daudz skaistu, košu, oriģinālu un neparastu cepuru un šaļļu foto! Kopumā konkursā piedalās vairāk kā 60 dalībnieces, kuras kopā iesūtījušas ap 100 foto ar saviem darinājumiem.

Jā, žūrija šobrīd ir neapskaužamā situācijā. Taču, lai kāds arī būtu žūrijas lēmums, mīļās dāmas, jūs visas esat īstas mākslinieces! No visiem darbiņiem staro tāds siltums, oriģinalitāte un dzīvesprieks! To novērtējam ne vien mēs, bet arī tie laimīgie, kuru galvām vai kakliem jūsu adījumi tapa, kā arī garāmgājēji, kuri kaut uz īsu brīdi var priecēt acis. Adīsim un būsim oriģinālas!

Liels paldies jums visām par atsaucību!

Atgādināsim, ka konkursa uzvarētājas tiks paziņotas 20.janvārī portālos SievietesPasaule.lv un Uzadi.lv.

Darbus vērtēs Uzadi.lv izveidota profesionāla žūrija, kas noteiks stilīgāko un oriģinālāko darinājumu.

Konkursā adītājām iesācējām uzvarētāja iegūs veselu grozu pilnu ar ekskluzīvu dziju un citiem labumiem no salona Hobbywool.

Konkursā adītājām ar pieredzi balvā ir iespēja savus adījumus nofotografēt profesionālā fotosesijā, kā arī īpaša pārsteiguma balva no salona Hobbywool.

Turklāt 20 labākajām konkursantēm  būs ekskluzīva iespēja piedalīties pirmajā „Hobbywool Knitting Party” janvāra nogalē.

Dalīties.

Atstāt Ziņu