Vārda dienu svin: Justīne, Juta

Foto: Bērnu apģērbi Leny Tomy Factory

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Divas jaunās māmiņas Liene un Krista, kopīgi radot idejas, lolojot lielus sapņus un uzticot tos viena otrai, paklausīja savai intuīcijai, un sapņi pamazām, pamazām sāka pārtapt par realitāti.

Bērnu sedziņas, spilventiņi, baldahīni,gultasveļa, svētku priekšautiņi, autiņbiksīšu somiņas, aksesuāri mazulītim, dāvanas jaunajām māmiņām un nu jau arī apģērbi un kristību tērpi – vienvārdsakot, viss mazuļu, bērnu un māmiņu priekam un labsajūtai. Viņas radīja īpašu veikaliņu – Leny Tomy Factory.

Šonedēļ 5.oktobrī Liene un Krista atvēra pirmo zīmola Leny Tomy Factory veikalu – tas atrodas tirdzniecības centrā Domina. Atklāšanā veikala saimnieces draugiem, sadarbības partneriem un lojālajiem klientiem, kā arī mediju pārstāvjiem bija noorganizējušas improvizētu modes skati, kurā zīmola apģērbus izrādīja mazie ķipari.

Ideja par veikalu dzima pēc tam, kad Kristai un Lienei vienā gadā, vienā mēnesī, vien ar pāris dienu starpību piedzima mazuļi – Kristai – meitiņa Lenija, Lienei – dēls Tomijs. No abu mazuļu vārdiem arī tapis veikala nosaukums.

Sākumā Krista un Liene pagājušajā gadā bija uztaisījušas stilizētu modes skati saviem draugiem. Visi bija viņas iedrošinājuši nodibināt pašām savu uzņēmumu. Tā nu pagājušā gada nogalē viņas to arī izdarīja.
Patlaban Leny Tomy Factory piedāvā nedaudz vairāk kā 50 dažādu preču, bet katra ir roku darbs. Pat ja ir līdzīgas sedziņas, tās nav pilnīgi identiskas. Visas preces var apskatīt www.lenytomyfactory.com

Kristas un Lienes nākošais sapnis ir pārdot savas preces arī ārzemēs, kur arvien vairāk novērtē roku darbu un individuālu pieeju. Tomēr viņas negrib pārtapt par kaut kādu milzu ražotni un štancēt, štancēt, štancēt.

Dalīties.

Atstāt Ziņu