Vārda dienu svin: Lība, Emma

Fantastiski relaksējoša,– lasītājas vērtē REPAIR procedūru

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ā tiešā un pārnestā nozīmē bija lieliska dāvana,- pēc REPAIR procedūras izbaudīšanas INSTITUT ESTHEDERM salonā Berga bazārā teica procedūras testa dalībnieces. Un kā gan savādāk, ja sievietei pēc spraigas ikdienas tiek veikta relaksējoša procedūra, kas sejas ādu padara tvirtāku un blīvāku, atgriežot tajā tonusu un jauneklīgumu!

Vairāk gan lasiet pašu dāmu atsauksmēs.

 

SARMĪTE SPIĢERE: āda šķita gludāka un maigāka
Paldies par šo negaidīto dāvanu! Man patika sniegtā procedūra. Tās efektu visslabāk sajutu nākamajā dienā – āda šķita gludāka un maigāka. Cik sapratu, procedūras rezultāts vēl tikai veidojās ādas šūnās. Institut Esthederm salona meitenes bija laipnas, īpašs, paldies kosmētiķei Ivonnai. Man ļoti patika viņas veiktā masāža procedūras laikā. Vēl joprojām turpinu lietot uzdāvināto kosmētiku. 


ILUTA RAUTSEPA: procedūra ar acīmredzamu rezultātu
Kādā drēgnā un lietainā rītā man bija lieliska iespēja padarīt rītu brīnišķīgu, izbaudot repair procedūru Institut Esthederm salonā Berga bazārā.  Par Institut Esthederm iepriekš biju dzirdējusi labas atsauksmes un biju apsvērusi domu iegādāties viņu izsmidzināmo ūdentiņu, kad beigsies šobrīd lietotais. Jo īpaši priecīga biju, kad izlasīju, ka repair procedūra ir laba pēc dermatoloģiskām manipulācijām,  es tādu biju veikusi kādu laiku iepriekš. 

Salons atrodas  nelielās, bet gaišās, jaukās un mājīgās telpās. Procedūru man veica meistare Ivonna. Vārds, kas visprecīzāk raksturo repair procedūru ir – maigums. Tik maigu un vieglu procedūru izbaudīju pirmo reizi. Ivonnas veiktā masāža ir īsts baudījums. 

Procedūrā tika izmantoti daudz dažādi produkti. Viens no interesantājkajiem šķita dziļais poru attīrīšanas līdzeklis, saukts par putekļusūcēju. Pat neticami, ka nesajūtot nekādu kairinājumu dziļās attīrīšanas fāzē, āda pēc procedūras likās perfekti attīrīta un gatava uzņemt visu, ko tai piedāvā.  Interesanta bija arī maska, ko klāja pāri visai sejai, arī lūpām un acīm, tā bija atsvaidzinoša un likās, ka ādu pamodina. 

Sajūta pēc procedūras bija tāda,  ka sejai vieglāk elpot un acis rāda gaišāk, ar visu to, ka ārā lija, es ar smaidu sejā devos lietū un jutos kā pēc spirgtas peldes. Likās, ka sejas ovāls  ieguvis noteiktākas kontūras,  tajā pašā laikā neizjūtot absolūti nekādas velkošas sajūtas. 

Mājās turpināju lietot salona meiteņu iedotos paraudziņus un tas tikai paildzināja procedūras efektu. Visvairāk man patika Repair system ādu atjaunojošais augstas koncentrācijas fluīds. Viens no labākajiem mitrinošajiem līdzekļiem, kādu esmu lietojusi. 

Mans rezumē… fantastiski relaksējoša un maiga procedūra ar acīmredzamu rezultātu. Labprāt iegādātos lietotošanai ikdienā “putekļusūcēju”, izsmidzināmo ūdentiņu un fluīdu.

 

Par REPAIR procedūru:
REPAIR procedūra stimulē šūnu atjaunošanos un aktivizē gan saistaudu šķiedru (kolagēna un elastīna) veidošanos, gan to organizētas un kvalitatīvas struktūras izveidi. REPAIR procedūras rezultāts ir tvirtāka un blīvāka āda, kas atguvusi lielisku tonusu un izskatās jaunāka. Procedūra ir ieteicama, ja āda ir novājināta dažādu agresīvu faktoru ietekmē un tajā radušās struktūras pārmaiņas, par ko liecina mīmikas rievas, krunciņas, ādas tvirtuma un blīvuma zudums. Iespējamie priekšlaicīgas novecošanās cēloņi ir, piemēram, saules starojums, stress, smēķēšana vai piesārņots gaiss. Āda var būt novājināta arī pēc dermatoloģiskām vai kosmetoloģiskām procedūrām un aknes (piņņu) ārstēšanas. REPAIR procedūra ir piemērota jebkurā vecumā.

 

Par INSTITUT ESTHEDERM:
INSTITUT ESTHEDERM (Francija) ir augstākās klases selektīvās kosmētikas zīmols, kas paredzēts visprasīgākajiem veselības, skaistuma un labsajūtas produktu patērētājiem – gan vīriešiem, gan sievietēm un kas radīts sadarbībā ar skaistumkopšanas un ādas kopšanas speciālistiem.
INSTITUT ESTHEDERM produktu radītājs, farmācijas doktors, biologs un šūnu eksperts Žans Noels Torels (Jean-Noël Thorel) uzskata, ka: „Ja āda cieš, tad tai jāiemāca no jauna darboties, nevis pārmērīgi jāārstē.”
INSTITUT ESTHEDERM filosofija ir ilgtspējīgs skaistums – mūsu āda ir ieprogrammēta dzīvot vairāk nekā 100 gadus, tāpēc tā jākopj ilgtermiņā, lietojot aktīvās vielas, kas īpaši palīdz ādai no jauna iemācīties uzturēt tai piemītošo enerģiju un atgūt visas savas spējas.

Dalīties.

Atstāt Ziņu