Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

essence piedāvā jaunos limited edition smaržu komplektus

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ācu kosmētikas ražotājs essence ik gadu laiž klajā limited edition jeb ierobežota daudzuma kosmētikas komplektu sērijas. Šā rudens limited edition sērijā iekļauti šā gada aktuālie smaržu aromāti un nagu lakas. No oktobra līdz decembrim tirdzniecībā būs pieejami divi “smaržu komplekti”. Komplektā ietilpst vien no diviem populārākajiem eau de toilette aromātiem un divas nagu lakas – viena no pašreizējās I ♥ TRENDS nagu laku miesas toņu klāsta, un otra – ekskluzīva ierobežotās sērijas krāsa no jaunās I ♥ TRENDS nagu lakām metāla toņos. Saldais konfekšu veikala šarms vai tauriņi vēderā – šie aromāti atdzīvinās burvīgas atmiņas un iedvesmos lieliskām emocijām. Saldi svaigā un ziedu augļu aromātu savienojumi liks iemirdzēties dāvanas saņēmējas acīm.

 

Aromātu komplekts – kā diena saldumu veikalā

Šis aromāts ir svaigs, izjusts un maigs. Persiks un orhideja piešķir galvenajām smaržas notīm vieglu un augļainu svaigumu, kamēr liliju, heliotropa un jasmīnu pumpuri nodrošina ziedu aromātu vidējām notīm. Vaniļas, tonkas pupiņu un muskata nianses pamata notīs piešķir šīm smaržām saldu, eksotisku noskaņu, kas padara tās jutekliskas. Papildu tam komplektā iekļautas divas I ♥ TRENDS nagu lakas, no kurām viena ar stilīgo, metālisko efektu.

 

 

 

Aromātu komplekts – kā jauna mīlestība

Šis komplekts noteikti liks sirdij sisties straujāk. Aromāts ir ar ziedu smaržas niansēm, ar vieglu augļu aromātu un tajā pašā laikā romantisks. Mandarīnu, greipfrūtu, piparu un elemi sajaukums rada elpu aizraujošu saviļņojumu galvenajās smaržu notīs. Savukārt peonijas, hiacintes, rozes un persiku aromāti nodrošina vieglu smaržas piesitienu, kamēr kafijas, šokolādes, vaniļas un muskata smarža pamata notīs padara šo aromātu unikālu un juteklisku. Papildu tam katrā komplektā ietilpst divas I ♥ TRENDS nagu lakas – viena no tām ar metālisko efektu. 

 

 

3 “kā diena saldumu veikalā” komplektus mēs dāvināsim arī jums! 

Kas jādara?

Seko mūsu lapai:

draugiem.lv/sievietespasaule/

facebook.com/SievietesPasaule

twitter.com/s_pasaule

Dodies uz kādu vai visām iepriekš norādītajām mūsu sociālo tīklu lapām un atrodi tajās ziņu par šo konkursu ar smaržu komplekta bildi, un iesaki to saviem draugiem. Jau piektdien starp katra sociālā tīkla sekotājām un ziņas ieteicējām izspēlēsim pa vienam šādam smaržu komplektam!

Dalīties.

Atstāt Ziņu