Vārda dienu svin: Evija, Raita, Jogita

Esi patriote? Parādi to ar tautisku rakstu somiņu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tuvojoties Latvijas Valsts svētkiem, ArtBag komanda radījusi īpašu somu kolekciju, kurā izmantoti krāšņie Latvijas novadu tautastērpu audumi.

Ikvienam kolekcija no 10.novembra pieejama www.artbag.lv interneta veikalā, kā arī sadarbības partneru veikalos.

„Latvisko rakstu somu kolekcija izveidota ar mērķi iedzīvināt tautas vērtības mūsdienu aktuālajā dizainā. Krāšņajos svārku audumos ieaustie vēsturiski spēcīgie simboli un košās krāsas nes lielu spēku. Šo spēku mēs iedzīvinām mūsdienu dizaina produktos, lai tie tiktu izmantoti arī ikdienas gaitās,” jauno kolekciju raksturo Zane Lase-Lasmane, SIA ArtBag vadītāja.

Tautisko kolekciju veidos trīs pamata modeļi, kuri līdz šim bijuši ArtBag klientu pieprasīti – Mella, Kalla un Perra. To dekoratīvie elementi ir veidoti no Latgales, Vidzemes un Kurzemes svārku audumiem. Katram novadam ir raksturīgi vairāki rakstu veidi, kā arī īpaši toņu salikumi. ArtBag dizainere priekšroku devusi vienam rakstam no katra Latvijas vēsturiskā novada – Kurzemes, Vidzemes un Latgales. Kopumā ArtBag piedāvā deviņus dažādus tautisko somu modeļus.

Somu izveidē izmantoti Latvijā austie tautastērpu vilnas audumi, salikumā ar mūsdienīgiem materiāliem – izturīgiem somu audumiem un pieprasītās mākslīgās vai dabīgās ādas.

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu