Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris

Dzēriens katrai horoskopa zīmei

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ai rīkojot kādu pasākumu, esi lauzījusi galvu par to, kādu alkoholisko dzērienu izvēlēties? Ja plāno cienāt viesus ar glāzi kāda dzēriena, tu vari izvēlēties viena veida dzērienu vai, padomāt ko īpašu. Varbūt tev noderēs šis ceļvedis zodiaka zīmēs un viņu alkoholisko dzērienu izvēlē.

Auns
Aktīvais, dinamiskais un ugunīgais Auns prasīs dzērienu, kas ir „sprādzienbīstams”. Pārliecinies, ka kokteilis ir spilgti sarkanā krāsā. Tev jādomā Cosmopolitan, Bloody Mary vai kādu zemeņu dzēriena virzienā.

Vērsis
Esot viena no visjutekliskākajām saules zīmēm, Vērsis labprāt izvēlas dzērienu, kas ne tikai lieliski garšo, bet arī izskatās un smaržo labi. Šajā gadījumā vari uzjaukt augļu Dauquiri vai Sangria.

Dvīņi
Pārmaiņas ir tas, kas raksturo Dvīņus. Tātad, ja tavs draugs – Dvīnis, sāk vakaru dzerot alu vai vīnu, viņš noteikti pāries uz rumu vai, piemēram, izvēlēsies kokteili Long Island Ice Tea.

Vēzis
Te vajadzīgs kas tāds, kas patīk ne tikai garšas kārpiņām, bet arī sniedz sajūtas. Te vietā būtu karstvīns, degvīns ar vaniļas aromātu vai dzērieni, kas sajaukti ar šokolādi vai kafiju. Vēzim patīk dzērieni, kas saistās ar mīlestību un romantiku.

Lauva
Lavām patīk būt uzmanības centrā un notikumu epicentrā. Parūpējies, ka mūzika neapklust un tev ir sagatavotie tekilas šoti. Vēl, lauvas labprāt priecāsies, ja palutināsi viņus ar kādu īpašu kokteili. Papildini ierasto Mojito ar kādiem eksotiskiem augļiem.

Jaunava
Jaunavas novērtē un bauda labu kvalitāti un garšu. Ja tu zini viņu dzērienu simpātijas un antipātijas, nebūs nekādu nepatīkamu pārsteigumu. Ja nespēj izdomāt neko citu, labs vīns izglābs tevi šajā situācijā.

Svari
Svariem piemīt izsmalcināta gaumi un viņiem patīk luksuss. Viņi būs tie, kas novērtēs Bellini dzērienu. Noderēs arī tīrs šampanietis, bet, protams, tikai labākais!

Skorpions
Intensīvai zodiaka zīmei ir jāsaskaņojas ar intensīvu dzērienu. Skorpioni saka Jā viskijam un atsevišķām alus šķirnēm. Tu droši vari piedāvāt dažādus viskija variantus, tie būs tieši laikā.

Strēlnieks
Strēlnieki ir piedzīvojumu meklētāji un viņi mīl ceļot. Tātad, viss, kas ir nācis no citām zemēm, eksotiskām zemēm, būs tas labākais. Te derēs, piemēram, Brazīlijas Caipirinha, vai vīns no Austrālijas.

Mežāzis
Mežāži zina, ko viņi vēlas. Viņi paliek uzticīgi saviem favorītiem un drīzāk izvēlēties klasisku kokteili, par kura garšu ir pārliecināti. Tu rīkosies pareizi, ja piedāvāsi klasisko Martini vai Daiquiri.

Ūdensvīrs
Ja ir viena lieta, kas raksturo Ūdensvīru, tad tā ir atšķiršanās no pūļa. Esot individuālisti, viņi cenšas padarīt savu dzērienu tādu pašu. Tu vari pārsteigt Ūdensvīru ar īpašu vīna pudeli vai kokteili, kas ir gatavots tikai viņam. 

Zivs
Zivīm svarīgi just, kādu alkoholu viņi lieto. Viņi labprāt izgaršo dzērienu un sajūt visas garšas. Tu vari piedāvāt vīnu, viskiju vai kādu klasisku alkoholisko kokteili. 

Dalīties.

Atstāt Ziņu