Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Dvīņiem maijā nopietni jāķeras klāt pie veselības sakārtošanas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

vīņi maijā ieies ar diezgan miksētām sajūtām, bet diezgan pretējas sajūtas jau normālam Dvīnim piedienās. Tā teiktu daudzi mani kolēģi, bet dziļākajā būtībā tā nav taisnība. Dvīnim ir Vērša tipa iekšējās pasaules musturs, kas ir stabils, neizkustināms, pārliecināts un seksīgs. Ārēji Dvīņi izpildās kā jautrīši, bet jūsu būtība ir pagalam stabila.

Tad lūk, 29. aprīlī šajā iekšējā pasaulē ieplūdīs liela, skaista Vēršu enerģija, jo ir jauns mēness un tas norisinās tieši jūsu iekšpasaulē. Dvīņi sāk gatavoties savām dzimšanas dienu ballītēm. Jaunā mēness enerģija atnesīs arī diezgan daudz vitālā spēka.

Jo tālāk maija mēnesī, jo lielāks uzsvars būs uz to, kur un ko ar šo vitālās enerģijas pieplūdumu darīt. Paliks gan priecīgāk, gan nopietnāk vienlaicīgi. Zinu, jau zinu, ka Dvīnim vārds ‘nopietnāk’ var izsaukt zināmas jūtas, bet šoreiz tiešām jums bik nopietnāk vajag, jo…

Jo 14. maijā ir pilnmēness Skorpionos. Un šis pilnmēness ir nopietnības pilnmēness. Tas savienojas ar nopietnības planētu Saturnu, kas arī atrodas jūsu veselības un ikdienas rutīnas sektorā. Ļoti labs visā šajā nopietnībā ir tas, ka šo pilnmēnesi svēta lieliskais Jupiters.

Te var būt vairāki līmeņi. Viens līmenis ir sagatavoties (nopietni sagatavoties) bikini sezonai, lai varat būt pludmales varoņi. Cits līmenis ir tad, ja ir kādas veselības likstas, tagad ir īstais laiks tām iet virsū. Ilgtermiņa lietas un hroniskas ligas un nebūšanas tagad var veiksmīgi atrisināties.

Uz šī pilnmēneša var nopietni uzvārīties un būtu muļķīgi to palaist garām. Vēl viens līmenis, kur var ‘uzvārīties’ ir rutīnas un ikdienas soļa optimizēšana. Kaut vai pateikt otrai pusei vai bērniem, ka aiz jums es vairs s.. nevākšu. Vienvārdsakot, pilnmēness enerģija palīdzēs sakārtot ikdienu un veselību.

Ja tiktāl neesat nomiruši no garlaicības, tad tagad varat nomierināties, tālākais būs interesanti. Mīlas dieviete Venēra jums izdaiļos maiju. Un kā vēl izdaiļos, maz jums neliksies. Jau 3. maijā tā ieceļos jūsu draudzības, tusiņu, dzīves sapņu sektorā, kur tā paliks ārprātā spēcīga. Un kad Venēra tiek pie šprices, tad garlaicīgi točna vairs nav.

10. – 12. maijā Venēra nostājas opozīcijā ar vīrišķīgo Marsu. Tālākais jau paliek sprādzienbīstami. Gan Venēra ir sociālā sektorā, gan Marss. Un Venēra gribēs izklaides… 15. – 16. maijā, tieši pēc Skorpiona pilnmēneša, kas arī ir gana atraktīvs un seksīgs pasākums, Venēra savienojas ar vareno pārsteigumu meistaru Urānu. Nu tagad jau vairs pat nav sprādzienbīstamība, šī jau ir eksplozija.

Urāns ir viens tāds Kosmosa onka, kas ar vienu rokas kustību var nojaukt ierasto kārtību un uzburt vis-ne-iedomājamākās situācijas un brīnumus. Te nu tiešām daži labi žoklīši varētu atkārties, bet brīnumu atslēgas vārdi maijā jums būs: mīla, draugi, nauda, sapņi, slava, smagi taureņi vēderā. Un no otras puses ikdiena, veselība, nopietnība, bikini sezona. Te nu tas ir, ko es sākumā rakstīju, ka būs divējādas sajūtas un divējādas vilkmes, bet…

Bet tālāk lieliskas ziņas! Dvīņi, ap 20. maiju mostas Marss un mostas jūsu radošuma, bērnu, dzīvesprieka un romantikas sektorā, bet 22. maijā Saule iesoļo Dvīņos. Aleluja! Tumšais un garlaicīgais laiks Dvīņiem ir beidzies un pasaulē uzdzirksteļos prieks un līksme. Daudz laimes Dzimšanas dienās, maija Dvīņi!

Steidziet lietas kārtot maija pēdējā dekādē (10 dienās), jo jau jūnijā Merkurs aizmieg un tad nebūs tik labi kontraktus slēgt vai lielos pirkumus veikt. Maija beigas jums vienkārši ir ideāls laiks praktiski itvisam: vai tas būtu bizness, vai laulība, vai valsts eksāmeni.

Maijā jums galva vārīs ļoti labi, tā kā nevajadzētu aizliet acis un speciāli kkā aptumšot prātu, drīzāk paņemt kursu uz ‘uzvārīšanos’, jo vietas, kur uzvārīties būs atliku likām. Baudiet jūsu pavasari! Lai līksmi! Priekā!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

2 komentāru

  1. Piekrītu Mārai! <br>Es lasu šeit jau otro mēnesi pēc kārtas savu horoskopu ar smaidu, ko ir sastādījis Andis. Viņa rakstības stils, vienkāršs un labi saprotams. 🙂

Atstāt Ziņu