Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Dvīņi, sākas jūsu laiks- dinamisks, aktīvs, jautrs!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

audz laimes dzimšanas dienā, jūnija Dvīņi! Ja Zodiaks jūnijā sēdēs samērā piezemētā enerģijas apgabalā un gremdēsies zināmā nostaļģijā, tad ar Dvīņiem būs savādāk. Jums būs pat ļoti jautri.

Jums attiecību, sava smukuma, labu finansiālo labumu un līksmības mēnesis. Un par līksmību, tas nopietni! Līksmība ir ceļš uz jūsu laimi un nākotni vēl pusotru gadu. Un tagad jautrībai ceļš vaļā un varat dot gāzi grīdā.

Jauns mēness maija beigās iepludināja lielisku enerģiju Dvīņos. Šī enerģija vairosies un rezultēsies pilnmēnesī (13.06.) līksmajos Strēlniekos, kas ir jūsu vistuvāko attiecību sektors. Tas jau ož pēc papardes zieda…

Aizsteigšos notikumiem priekšā un minēšu, ka 25.-27. jūnijs ir visam Zodiakam, ar nelieliem izņēmumiem, slimas dienas. Savukārt, Dvīņiem tās ir īstās papardes zieda dienas. Jums mīlas dieviete svaigi kā būs iegājusi jūsu vispersonīgākajā sektorā un jūs spīdēsiet par visiem 100%.

Dvīņiem jau patīk, kad ir mērens tracis, šoreiz tračos var izpeldēt kādi interesanti mīlas objekti. Vispār visu jūniju jūs spīdēsiet un būsiet ļoti redzami. Ja līdz Jāņiem jūsu spīdums būs maķenīt noslēpumains, tad pēc Jāņiem tas jau paliks – ļoti konkrēts.

Jūs uz veselu gadu (no 14. jūlija) gatavojaties ieiet ļoti aktīvā sektorā, kurā valdīs nebeidzama jezga, rosība un komunikācija. Tas jums būs ļoti labvēlīgs gads, kurā varēsiet daudz ko sasniegt.Jūs būsiet savā teritorijā. Katrā ziņā tas būs aktīvākais un dinamiskākais gads Jupitera 12 gadu ciklā un tas jums reāli patiks.

Jūs uz veselu gadu (no 14. jūlija)
gatavojaties ieiet ļoti aktīvā
sektorā, kurā valdīs
nebeidzama jezga, rosība
un komunikācija. Tas jums
būs ļoti labvēlīgs gads

Nedaudz man jūs jābrīdina par jūniju. Būs viena spriedzīte, kas izriet no sekojošā. Jūs esat tagad uzlādēti, bet jūsu draugi (pārējais Zodiaks) būs ieslīguši zināmā apcerībā. Var rasties zināma disonanse starp jūsu dinamiskajām vibrācijām un draugu nostaļģiju un apcerību. Nu ko, ziniet, ka jūs tagad esat zirgā un jums tagad tas jautrības vezums jāvelk. Ja jau draugi ir tādi nīkuļi un bremzes, tad ir viņiem jāsakurina zināma jezgas pirts…

… un tracis šoreiz būs attaisnots, jo tajā ļoti jauki varēs izpausties mīlas dieviete Venēra. Galvenais ir saprast, kas notiek un nevajag apvainoties, ka pārējie bremzē un rūc (tāda tendencīte var būt). Es jums ieteiktu rīkot draugiem visādas provokācijas, tipa, bez viņu akcepta iegāzties pie viņiem ciemos utt. Būs jautri. Ja gribat reālas jautrības, atrodiet sev kompanjonus – Ūdensvīrus, labu seksu tagad izsniedz Vērši. Vēži, Mežāži tagad nekam neder, jo pārāk aizņemti ar sevi. Nu un jāmodina no miega Lauvas, tie varētu ļoti labi piedalīties jautrībās, tikai tās jautrības varētu pārkāpt vispārpieņemtās normas.

Līdz 07.06. steidziet kārtot darba, finansiālās u.c. lietas, kas prasa zināmu precizitāti, taimingu utt. Tālāk Zodiaks sāks buksēt (Merkurs retrogrāds/aizmieg).

Jāņos uzmanīgi ar uguni.Vēl jums jāsaprot, ka tagad jūs būsiet pārējam Zodiakam kaitinoši skaļi. Visi skatās indiešu 2-sēriju melodrāmu, bet jūs kinoteātrī zviedzat. Nu ko? Tas jau piederas Dvīņiem, provocēt citus. Ja jūsu virzienā lido rupji vārdi par sabiedriskā miera traucēšanu, palieliniet troksni! Tā citiem būs laba mācību stunda, bet laba mācību stunda uzlabo karmu, un jūs būsiet darījuši labu darbu.

Dvīņi! Tagad sākas reāli jūsu laiks – dinamisks, aktīvs, jautrs. Šī vasara ir jūsu un ballīte tikai pieņemsies spēkā. Augusta vidus vispār ir kaut kas nereāls. Lai notiek, veiksmi jums! Lai priecīgi, līgo-līgo!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu