Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Drosmīgu pārmaiņu un panākumu gads: horoskops 2017.gadam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ārmaiņas ne vienmēr ir patīkamas… bet tās var izrādīties arī fantastiskas. Tās var radīt telpu progresam. Tās var pagriezt tavu dzīvi jaunā, daudz labvēlīgākā virzienā. To visu un vēl vairāk sola jaunais, 2017.gads.  Tev vajadzēs būt drosmīgai un pārmaiņas un izaicinājumus vajadzēs pieņemt nebaidoties un ar pozitīvu attieksmi. Nelolo gan ilūzijas, nākamais gads var arī nebūt viegls, bet, kā zināms, tas, kas nāk viegli, ne vienmēr ir to vērts.

Līdz pat 8.janvārim turpināsies Merkura retrogrāds. Taču Jaunais gads sāksies ar troksni arī dēļ Saules un Plutona. Debesis burtiski sauks, lai veic rūpīgu ģenerāltīrīšanu. Ja nebūsi gatava tik drīzām pārmaiņām – labi, taču zini, ka agri vai vēlu tās tik un tā pienāks!

Katrā gadījuma pats gada sākums nav laiks, kad būt nogaidošai vai kautrīgai. Jābūt spožai un drošai, un jāuzticas savām spējām! Uzticies arī savam atbalstītāju lokam, ko veido tavi tuvākie draugi, ģimene, kolēģi un kaimiņi. Šajā gadā domā nelielos mērogos un rīkojies tam atbilstoši, un, tā darot, tas ne ar ko būtisku neatšķirsies no populārās frāzes: domā un rīkojies globāli.

Kas tev ir panākumi? Laimēt loterijā? Iegūt jaunu darbu vai paaugstinājumu? Atrast dvēseles radinieku? Dažkārt panākumi ir netverami un ilga un grūta ceļ rezultāts, bet citkārt tie ir pēkšņi un acīmredzami. Katrā ziņā nenovērtē sevi par zemu un nepiemirsti nevienu panākumu un uzvaru – vienalga, lielu vai mazu. Panākumi ir un paliek panākumi, neraugoties uz to formu un mērogu. 

Bet šeit lasi detalizētāk par to, ko 2017.gads sola Uguns, Zemes, Gaisa un Ūdens zīmē dzimušajiem.

Uguns zīmēm (Auns, Lauva, Strēlnieks)

Auna horoskops 2017.gadam:

Lauvas horoskops 2017.gadam:

Strēlnieka horoskops 2017.gadam:
          

Zemes zīmes (Vērši, Jaunava, Mežāzis)

Vērša horoskops 2017.gadam:
Jaunavu horoskops 2017.gadam:
Mežāža horoskops 2017.gadam:

Gaisa zīmes (Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs)

Dvīņu horoskops 2017.gadam:

Svaru horoskops 2017.gadam:

Ūdensvīru horoskops 2017.gadam:

Ūdens zīmes (Vēzis, Skorions, Zivis)

Vēža horoskops 2017.gadam:

Skorpiona horoskops 2017.gadam:
    
Zivs horoskops 2017.gadam:

 

Plūkojies uz 2017.gadu arī no numeroloģijas skatu punkta!

PĀRMAIŅU UN JAUNU SĀKUMU GADS: NUMEROLOĢISKĀ PROGNOZE 2017.GADAM

Universā Jaunais gads nāk ar skaitļa 1 enerģiju. 2017.gads ir deviņu gadu cikla sākuma gads, kad jāplāno jaunais un jāieliek pamati savas dzīves deviņu gadu ēkai.

Pilnu sertificētās numeroloģes Līgas Bērziņas prognozi Jaunajam gadam lasi ŠEIT >>!

Dalīties.

Atstāt Ziņu