Vārda dienu svin: Brencis, Audris, Inuta

Dedzini liekos centimetrus ar VacuLife vakuumatrenažieri

Pinterest LinkedIn Tumblr +

aculife vakuumatrenažieri apvieno sevī vakuuma un infrasarkano staru spēku, lai ātri un efektīvi mazinātu apjomu sēžamvietas, gurnu, augšstilbu un vēdera zonās. Šobrīd visām portāla lasītājām ir iespēja iegādāties abonementu Vaculife treniņam ar 45% atlaidi! Atlaižu karti meklē zemāk!

Kas ir profesionālais vakuuma trenežieris Vaculife? 
Vaculife vakuumatrenažieri ir unikāls zinātnisks izgudrojums, kas apvieno sevī vakuuma un infrasarkano staru spēku.

Galvenais to mērķis ir ātri un efektīvi (maksimālais pilnvērtīga treniņa laiks ir 30 minūtes) mazināt apjomu sēžamvietas, gurnu, augšstilbu un vēdera zonās. Šī tehnoloģija mazina tauku audus un uzlabo vielmaiņu. Regulāri apmeklējot šos trenažierus, garantējams ilgstošs efekts!

Kā to lieto?
Viss ir vienkārši! Pirms treniņa tiek uzvilkti speciāli veidoti „svārki” un izvēlēta vēlamā treniņa programma – Termal vai Vacuum.

Termal programma ir izstrādāta šķidruma izvadīšanai no organisma, respektīvi, augsta temperatūra treniņa vidē (no 35°-75°C) veicina lielāku šķidruma izvadīšanu nekā parasta fiziskā slodze, kā rezultātā ne tikai zūd nevēlamie centimetri, bet arī krietni mazinās celulīts un ādā kļūs maigāka, gludāka!

Savukārt Vacuum programma nodrošina lielāku slodzi visa treniņa garumā! Ar speciālu tehnoloģiju no trenažiera tiek izsūkts skābeklis, veidojot tajā vakuumu. Tas veido papildus slodzi, kura piemērota jebkuram klientam, sākot ar iesācēja līmeni, līdz profesionālim. Sportojot ar vakuuma palīdzību asins cirkulācija paaugstinās, kā rezultātā asins nokļūst līdz šūnām kas līdz tam nebija aktivizētas. Šī procesa rezultātā tiek izvadīti liekie toksīni un āda tiek nostiprināta. Tā paliek tvirtāka, gludāka un elastīgāka. Šī programma ir īpaši efektīva.

Abas šīs programmas var variēt – vienā treniņā izvēloties termal programmu, bet otrā – vakuumu. Programmas ir profesionālu sportistu izstrādātas un ir veidotas jebkura vecuma cilvēkiem ar visdažādāko fizisko sagatavotību. Treniņa laikā var gan skriet, gan soļot. Viss, kas vajadzīgs, lai sasniegtu maksimālus rezultātus, ir ērts sporta tērps, gribasspēks un labs garastāvoklis!

Vaculife izmantošanas rezultāti
uzlabojas vielmaiņa
mazina tauku uzkrāšanos un celulītu, padarot ķermeni veselīgāku un skaistāku
infrasarkanie stari uzlādē ar enerģiju
palielina kaulu blīvumu un mazina osteoporozes risku
palielina ABL (“labā” holesterīna) līmeni un mazina sirds slimību risku
āda paliek elastīga, tonizēta un gluda
tiek kavēti ādas un organisma novecošanas procesi
no organisma tiek izvadīti toksīni un tiek uzlabots vispārējais fiziskais stāvoklis

Papildus ieteikumi Vaculife izmantošanā
Pirmo treniņu vēlams veikt no 15-30 minūtēm (atkarīgs no fiziskās sagatavotības). 10 procedūras ir minimālais ieteicamais skaits, taču, lai radītu ilgtspējīgus rezultātus, jāveic vismaz 20 procedūras. Jāņem vērā, ka starp treniņiem pārtraukumam nevajadzētu pārsniegt 2 dienas, tātad optimālais treniņu skaits ir 3 reizes nedēļā.
Ēdienreizi ir ieteicams ieturēt 1,5 stundu pirms nodarbības un treniņa laikā izdzert 0,5l negāzēta ūdens.

Trenažieri aizliegts lietot:

Sievietēm stāvoklī
Cilvēkiem, ar kardioierīcēm
Ar ļoti augstu vai zemu asinsspiedienu
Cilvēkiem ar trombozi

Īpašs piedāvājums SievietesPasaule.lv lasītājām!
Vacuulife trenažieri ir vienīgie profesionālie vakuuma trenežieri Latvijā. Pieteikties BEZMAKSAS TRENIŅAM var Saules studijās. Visas iekārtas ir 2013.gada modeļi, kas ir aprīkoti ar ērtu skārienjutīgu ekrānu to lietošanai.

Tieši Jums, visām portāla SievietesPasaule.lv lasītājām, tiek piedāvāta unikāla iespēja iegādāties abonementu Vaculife treniņam ar 45% atlaidi!

LEJUPLĀDĒ KUPONU PDF formātā ŠEIT >>

Abonementus var iegādāties Saules studijās:
t/c Zoom, Maskavas ielā 400. Tel. 26097163
t/c Atrium Azur, Rencēnu ielā 1, Tel. 67716744

Vairāk informācijas:
www.draugiem.lv/dellasol/
www.vaculife.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu