Vārda dienu svin: Armands, Armanda

Dāvanas, kas izcels saņēmējas personību

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ad dāvana jāatrod sievietei, bieži vien problēma ir nevis tā, ka nezinām, ko uzdāvināt, bet – ko no tā visa uzdāvināt tieši viņai? Šoreiz dažas idejas, ja vēlies uzdāvināt draudzenei, māsai vai mammai apģērbu vai aksesuārus, kas viņu pavadītu īpašās svētku reizēs vai būtu ērts ikdienas līdzgaitnieks.

Ziemassvētkus meklē… čībiņās!
Ieraksti savu novēlējumu mazajā blociņā uz „Blociņčībiņām” un noliec tās savai meitiņai zem eglītes! Tālāk viņa var rakstīt pati, ko vien sirds kāro. Var iezīmēt. Ja blociņš pilns, došu jaunu! Čībiņas derēs istabas vai dejas solim, bet katrā ziņā, solis būs ērts un patīkams! Vari izvēlēties arī īpašās „Ziemassvētku čībiņas” ar dāvaniņu ieliktu maisiņā, – kad tas vaļā – dāvana rokā! Tā var būt konfekte,  gredzens vai pat mirdzošs zvaigžņu akmens!  Citas svētku sajūtas čībiņas atrodamas www.ligaciba.lv!

 

 

Iepriecini gudri!
MOS veikalu tīkla dāvanu karte ir lielisks veids kā iepriecināt savus tuvos un mīļos, draugus un kolēģus. Dāvanu karte dos iespēju izvēlēties tīkamāko dāvanu no apģērbu un aksesuāru veikaliem MANGO, OASIS, PARFOIS, JENNYFER, LIST un KAREN MILLEN. Karti var iegādāties  mūsu veikalos Rīgā – t/c Galleria Riga, t/p Alfa un t/c Galerija Centrs.
Priecīgus svētkus!

 

 

 

Vislabākā dāvana svētkos ikvienai daiļā dzimuma pārstāvei!
Tuvojas gada skaistākie svētki – palutini sevi, savu māsu vai mammu, draudzeni vai darba kolēģi ar apaviem, somām vai aksesuāriem no “Deisy Apavu Pasaules” – Iegādājies “Deisy” DĀVANU KARTI AR 10% atlaidi!
Vairāk:
www.deisyapavi.lv

http://www.draugiem.lv/www.deisy.lv/

Mēs nevaram aizmirst par modi, un mode neaizmirsīs mūs 🙂

 

 

Uzdāvini sirsnīgu, oriģinālu un personalizētu dāvanu – Uzvelc Kreklu.lv
Dāvana pāris klikšķu attālumā ar piegādi uz mājām vai dāvanu saņēmējam tieši rokās! Apdrukas darbnīca UzvelcKreklu.lv pārsteigs Tevi ar simtiem sirsnīgu un mīļu gatavo dāvanu ideju Ziemassvētkos draugiem, radiem un kolēģiem. Tu vari izvēlēties no mūsu radošās komandas sagatavotajām idejām vai radīt savu īpašo dizainu pats Apdrukas Darbnīcā, pievienojot zīmējumus, mīļākās fotogrāfijas, uzrakstus, iedvesmojošus tekstus vai mīļus novēlējumus.
Atrodi dāvanas tuveniekiem ŠEIT >>.

 

Vienmēr siltas rokas un siltums sirdī
Padomā par to, lai pat visaukstākajās ziemas dienās, Tavas dāvanas saņēmējai ir silti un jauki – pārsteidz ar Jāņa omes adītajiem rakstainajiem dūraiņiem! Vai zini, ka šādi Tu izdarīsi divus labus darbus vienlaikus – iepriecināsi kādu sev tuvu cilvēku, kā arī Jāņa omi, kura kādu lieku dienu varēs nodoties adīšanai un tējas malkošanai uz silta mūrīša, nevis sēdēs salā Smiltenes pilsētas tirgus placī.
www.omescimdi.lv
        

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu