Vārda dienu svin: Justīne, Juta

Dārgi ir slimot, nevis ēst veselīgi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pētījums, kas tika izstrādāts sadarbībā ar veselīga dzīvesveida izglītojošo projektu – Activia programma – pierāda to, ka sievietes, kuras maz uzmanības pievērš saviem ēšanas paradumiem un veselībai, jūtas slikti gan emocionāli, gan arī fiziski.

Pētījumā par sievietes labsajūtu 40% no aptaujātajām Latvijas sievietēm apgalvo, ka jūtas emocionāli un fiziski labi. Veselīgs uzturs (26%) un izmaiņas stilā/ vizuālajā tēlā (35%) ir vieni no galvenajiem faktoriem sieviešu labsajūtas nodrošināšanā. Ja sievietēm būtu iespēja savas labsajūtas pilnveidošanai “aizņemties” kādu slavenību padomdevēju veselīga dzīvesstila jomā, vairākumā gadījumu viņas izvēlētos personīgo fitnesa treneri (41%).

Par Activia programmu
Activia programma ir izglītojošs projekts, kura mērķis ir mudināt sievietes rūpēties par savu veselību un vizuālo tēlu, tādā veidā veicinot fizisko un emocionālo labsajūtu.
Programmas saturs veidots ar diētas ārstes Lolitas Neimanes, fitnesa trenera Ralfa Upmaņa un stilistes Danas Dombrovskas ieteikumiem un padomiem.

Ralfs Upmanis: Cilvēki laikam domā, ka zālē ko darīt ir vieglāk, ka tur viņa vietā strādā visa tehnika un tur iet tikai „ķeksīša” dēļ. Tagad gan situācija mainās. Ir mainījies arī tas, kā to visu sāk dēvēt – nevis fitness, bet vingrošana. Vislabākais ir funkcionālais treniņš – ko tu dari ikdienā, tā arī attiecīgi jātrenējas.
Cilvēku problēma ir tā, ka viņi ir ļoti nekustīgi. Vienīgās reizes, kad pieceļas, lai aizietu paēst.
Atceries, ka viss, kas tev vajadzīgs ir tavs ķermenis. Izmanto to.

Lolita Neimane: Patiesībā cilvēki paši ļoti daudz zina, ir tikai jāmāk šīs zināšanas sakārtot. Bet jāatceras, ka ar cilvēku var darīt tikai to, kam viņš ļaujas. Viens no galvenajiem mītiem – veselīgi ēst ir dārgi. Patiesībā dārgi ir slimot, nevis ēst veselīgi.

Dana Dombrovska: Uzskatu, ka vissvarīgākie ir pirmie divi priekšnoteikumi – uzturs un fitness. Un tikai tad, ja ar to viss ir sakārtots, tad var ķerties klāt stilam. Veselam un ar sevi apmierinātam, skaistam cilvēkam, kaut maisu velc mugurā, būs labi. Sievietes pašas daudz zina par stilu, mans uzdevums ir sakārtot viņu domas un likt noticēt sev. Modes tendences mēs varam redzēs žurnālos, labos veikalos, svarīgs ir stils. Kā ir teikusi Chanel: „Mode nāk un iet, stils paliek”. Padomājiet, cik tad naudas vajadzētu, lai nopirktu visas tendences? Tieši tāpēc jāzina savs stils.

Reģistrēšanās programmai ir bez maksas. Vairāk par programmu www.activia.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu