Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Citādāka mode – apaļāka

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Beta Dito (Beth Ditto) ir 28 gadus jauna amerikāniete, panku grupas Gossip soliste. Un lai gan grupa ir labi zināma, Beta ir slavenāka nevis ar savu mūziku, bet spilgto, unikālo ārieni. Jā, esmu resna, viņa saka, bet vai tad tas neļauj man labi ģērbties?

Beta Dito izveidojusi arī pati savu apģērbu kolekciju, ko vasarā klajā laida britu veikalu ķēde Evans.

Par savu modes līniju Beta izdevumam Times Online stāstījusi: „Es gribēju izveidot veselu kaudzi drēbju, ko parasti resniem cilvēkiem neiesaka vilkt.” Tā Beta radīja īsās žaketes, pieguļošas mini kleitiņas, pieguļošas īsbikses, legingi utt. Betas Dito kolekciju veikalu ķēdei Evans vari apskatīt te: www.bethdittoatevans.co.uk

„Es nesaprotu visās tās sievietes, kas saka, ka jūtas nodotas no modes puses. Bet kas ir teicis, ka tu nevari kaut ko vilkt? Apģērba gabals jau pats nerunā. Tad jau drīzāk tu pati sev esi iestāstījusi, ka nevari to valkāt. Tu pati sevi nostādi upura lomā. Ja tu esi resna, tad tev jābūt kreatīvai. Man ļoti labi padodas, piemēram, jostu pārvērst kaklarotā, un man vienmēr izdodas atrast kādu labu pāri auskaru,” izdevumam Times Online sacījusi Beta.

Vai Beta ar savu kolekciju lielām sievietēm izmainīs modes pasauli? Diez vai ar šo vienu kolekciju, bet viņas parādīšanās modes pasaulē gan sākusi nest pārmaiņas – atzīst modes apskatnieki. Betas laba draudzene ir supermodele Keita Mosa, turklāt Betai ir arī draudzīgas attiecības ar modes dizaineru Karlu Lāgerfeldu. Vairāki žurnālisti, kas Betu intervējuši, savos rakstos arī atzīst – viņa tāda ir -vienkārša un sirsnīga, ar viņu patīkami būt kopā.

Pērn Beta ieguva Glamour Awards titulu Gada starptautiskā māksliniece, bet 2007.gadā viņa bija nominēta arī kā Gada seksīgākā sieviete.

Tas patiesi ir sasniegums panku dziedātājai, kas neskuj paduses un nelieto dezodorantu, jo uzskata, ka „īsti panki smird.”

Jūnijā iznācis arī Betas grupas Gossip jaunais albums, kas jau novērtēts kā ļoti labs. Viņas grupas Gossip jaunāko mūzikas video klipu vari noskatīties te.

Dalīties.

Atstāt Ziņu