Vārda dienu svin: Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Čemodāns- aukle. Ko jūs par to sakāt?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lūk, kādu neparastu čemodānu izgudrojis irānas inženieris Pojuans Mohtarins. Viņš ar savu izgudrojumu uzvarējis kompānijas «Samsonite» 2009. gada konkursā. 

P.Mohtarins izgudrojis «Smart Baby Case» – bērnu pārvadāšanas čemodānu. Jā, jā, nepārklausījies – tajā paredzēts pārvadāt mazuli.

Taču tā nav nekāda ķengursoma. Čemodānam ir noslēgts vāks un tajā atrodas gaisa kontroles sistēma. Tajā iebūvēta pat poga, kuru nospiežot mazulis tiks pašūpots, lai viņu nomierinātu.

Čemodāna iekšpuse izklāta ar īpašu mīkstu audumu, kas nevar radīt noberzumus. Pats sēdeklis veidots tā, lai bērnam būtu ērti gulēt. Apkārt bērna galviņai ir polsteris, kurš pildīts ar ūdeni, lai bērns nejauši nesavainotu galvu.

Turklāt koferī ir padomāts arī par tādām problēmām kā dabisko vajadzību nokārtošana: čemodānā iebūvētā sistēma visu nokops, nomazgās bērna dupsi, nožāvēs un pēc tam paziņos to vecākiem.

Čemodāns aprīkots ar kameru un monitoru, kas ļauj vecākiem redzēt un dzirdēt, ko bērns dara, kā arī ar viņu sazināties.

Arī par drošību padomāts – kofera vāks automātiski tiek bloķēts, ja tam kaut kas uzkrīt virsū, ārējā telpā krīt spiediens vai telpā rodas dūmi.

Šo čemodānu vada akumulators, kas bez uzlādēšanas darbojas divas trīs stundas.

Ko jūs domājat par šādu izgudrojumu? Vai uzticētu ceļojuma laikā savu bērnu šim brīnumčemodānam?

 

Avoti: news.cnet.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu