Vārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs

Celulīts – vai arī tas rodas galvā?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

iedoklis, ka celulīts nav tikai kosmētisks defekts, bet gan slimība, jau dzirdēts. Tiesa, tā neizpaužas kā sāpes, bet radot estētiska rakstura problēmas, bojājot galvenokārt dibenu, gurnus, augšstilbus un citas ķermeņa daļas.

Dziedniece Līza Burbo uzskata, ka arī celulīts saistīts ar to, kas notiek mūsu galvās. Tas liecinot par to, ka sievietei ir nobloķētas radošās spējas. Savukārt, lai noskaidrotu, kādā dzīves sfērā ir nobloķētas šīs spējas, jānosaka kāda ķermeņa daļa ir visvairāk cietusi no celulīta.

Tām, kuras smagi skar celulīts,
iespējams, esot pārāk svarīgi tas,
ko apkārtējie par viņām domā.

Visbiežāk no celulīta ciešot sievietes, kas savalda sevi, neuzticas sev. Tām, kuras smagi skar celulīts, iespējams, esot pārāk svarīgi tas, ko apkārtējie par viņām domā. “Viņas viegli padodas citu ietekmei un ļauj citiem cilvēkiem apvaldīt viņas radošumu,” norāda L.Burbo.

Tādas sievietes baidās izrādīt savu patieso ‘es’, parādīt savas radošās spējas. 

Ja tu ciet no celulīta, dziedniece aicina uzdot sev sekojoši jautājumi: “Kāpēc es baidos izrādīt savas radošās spējas? Kas tik šausmīgs notiks, ja es pievērsīšu citu uzmanību saviem talantiem, parādīšu uz ko esmu spējīga? Varbūt es baidos nebūt uzdevumu augstumos? Vai es sevi uzskatu par “bezgribas” cilvēku?”

“Tev traucē tas, ka iegrožojot sevi, tu centies iegrožot arī citus, turklāt visticamāk to dari neapzināti. Tev jāpārtrauc pieķerties pie pagātnes, jo tas tev traucē dzīvot pilnvērtīgu dzīvi šodien. Tev jādod sev atļauja izcelties pūlī, parādīt savu spēku, nopelnīt uzslavas un komplimentus,” mudina L.Burbo.


Avoti:
Līza Burbo ‘Tavs ķermenis tev saka- Mīli sevi!’ / Твое тело говорит «Люби себя!»

Dalīties.

Atstāt Ziņu