Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Auniem maijs = bizness + mīla

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

uni ir horoskopa nr. 1. Šī ir brīnišķīga zīme, ugunīga, enerģiska, allaž gatava uz rīcību. Tad lūk, Auneļi! Stop! Jums būs viss labi, bet tagad apstājieties. Debesīs vēl joprojām rēgojas Kardinālā krusta paliekas un jūs esat Kardinālā zīme. Tagad viss Zodiaks uzelpos, jo paliks daudz vieglāk, bet būs arī zināma tendence uz raganu medībām un linča tiesu. Un Zodiaks atceras, kurā zīmē rēgojās Saule aprīlī.. Tagad tā… kā atpazīt, kuram Aunam draud raganu medības, bet kuram – ne, lūk – kārtula.

Ja jums pēdējās dienās kautkas ir nobrucis: gribējāt nopirkt mašīnu, bet to jau kāds cits nopirka, gribējāt aizdoties pie jūras vai kautkur tālāk, bet bērns saslima vai autobuss salūza un jūsu reisu atcēla, značit jūs esat tie, kam draud raganu medības. Rādītājs ir, ja kautkas acīmredzami nobrūk pēdējās 2-3 dienās.

Ja tā, tad nav ko lauzties ar Auna pieri aizslēgtās durvīs. Nepērciet to mašīnu, pēc nedēļas nopirksiet daudz labāku. Nebrauciet uz to jūriņu, debesjums sagādās jums 5x jaukāku ceļojumu pēc nedēļas. Vienkārši stop un cauri. Baudiet citas lietas. Domājiet par naudas pelnīšanu. Jums maijs ir vienkārši kolosāls mēnesis, lai sakārtotu savas darba/naudas lietas.

Maijs sākas 29. aprīlī ar fenomenālu jauno mēnesi / saules aptumsumu Vēršos un tas ir jūsu talantu un nopelnītās naudas / pašapziņas sektors. Jums nauda tagad pastiprināti ripos un ar pašapziņu viss būs ok. NAV KO SAVUS TALANTUS UN PAŠAPZIŅU TĒRĒT UZ NECIENĪGAJIEM, KAS GRIB LINČA TIESU UN ATRIEBĪBU. Jūs jau tāpat uzvarēsiet, bet tagad debesjums piedāvā tik jaukas enerģijas, ka padomājiet, vai jums tas karš ir vajadzīgs.

Jums maijs ir vienkārši kolosāls
mēnesis, lai sakārtotu
savas darba/naudas lietas.

14. maijā jums Skorpiona pilnmēness jūsu 8. mājā. Nu tas, biedri Auni, ir kautkas! 8 māja ir par milzu naudām, bankām, kredītiem, seksu, kaisli. Nu, vienvārdsakot, tā ir slavenā Džeimsa Bonda teritorija un ņemot vērā to, kur maijā atradīsies supervarenā mīlas dieviete Venēra… Uhh, Auneļi! Tas būs neiedomājami!!

Jums slēpnī jāsēž līdz 3. maijam. Tas nenozīmē, ka jāsēž mājās aiz aizslēgtām durvīm, nē! Tas nozīmē nebāzties tur, kur nebāžās. Vienreiz pamēģinājāt, nesanāca, vsjo – tas ir signāls: ‘Nelien tur!’

3. maijā mīlas dieviete Venēra ieiet Aunos, un tas būs kautkas nereāls maijā. Kur Venēra, tur parasti labi, izņemot to vietu, kur šī jums ir iebraukusi līdz 3.05. Ja Venēra ieiet kādā zīmē, tad tā zīme uzplaukst un iezaigojas un tas arī tad notiks ar jums pēc 03.05. Izbaudiet maiju, jo mīlas dieviete būs stiprāka, kā jebkad! Tas ir fenomenāls mēnesis. Neaizlaidiet maiju pa nepareizām sliedēm. To jūs varat izdarīt, ja Auna stilā sačakarēsiet lietas līdz 03.05.

Tātad, maijā Venēra tā pieņemsies spēkā, kā nekad. Un tas ir ūbersuper kruti! Viņa vēl jūsu pašu zīmē savienosies ar pārsteiguma meistaru Urānu (15.-16.05). Un es neredzu nevienu variantu kā jūs varēsiet izsprukt ne tikai no banāliem tauriņiem vēderā, bet no daudz smagākas iemīlēšanās.

Visa mīlestības epopeja jau aizsāksies ar to pašu 03.05., bet aplam spēcīgi amori jums lidināsies apkārt no 10.05. līdz 16.05. Tas būs kautkas nereāls.

Mīlestība ies kopā ar pašapziņu un bagātību/pārticību. Jo tālāk mēnesī, jo enerģijas paliks vieglākas un gaisīgākas. Mēneša pēdējā dekāde jau būs vieglās Dvīņu enerģijas apspīdēta. Tas jums patiks vēl vairāk. Tā kā ir vērts vēl pāris dienas paciesties.

Lai jums pasakains šis burvīgais maijs! Izbaudiet to pēc pilnas programmas. Esiet debesu svētīti, lai izdodas iecerētās lietas. Maijs = bizness + mīla. Priekā, foršie!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu