Vārda dienu svin: Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Auniem jūnijs- paranojas mēnesis

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

ūnijs Auniem paranojas mēnesis. Auns ir viena no četrām Kardinālajām zīmēm, bet Kardinālās zīmes visu 2014. gadu debesjums ir jājis visos caurumos, bet te pēkšņi – klusums! Jājēju nav! Un tas ir aizdomīgi! Tā vietā atnāk mīlīga medmāsa ar sarkanu krustu uz cepurītes un pieliek jums dēles pie sakarsušajām smadzenēm…

Par jūniju nav viegli rakstīt, jo jūnijā nekas TĀDS nenotiek. Ir viena mīlīga un dziedējoša enerģija, un tas praktiski ir viss. Tā sakārtos jums mājas/ģimenes, emocionālās labklājības un finansu lietas. Respektīvi, lietas kārtosies klusi un mierīgi, bet tas arī nav īsti Aunu stilā, jo lietas nokārtosies neatkarīgi no jūsu piedalīšanās procesos. Tas, protams, var pielikt klāt vēl nelielu paranojas porciju. Jo var rasties sajūta, ka lietas pašļukušas ārā no jūsu kontroles… uz aizdomīgi labo pusi.

Bet tas ir tieši tas, kas vajadzīgs! Mēs esam pieraduši pie kariem, bēdām u.c. musora, bet tagad arvien vairāk sāks nākt pozitīvā un NIANSĒTĀ. Bet viss lielais slēpjas tieši niansēs. Un Auni, lai vai ko par jums melstu pārējais Zodiaks, ir ļoti niansēti cilvēki. Auniem ir Zivs iekšpasaules musturs, bet Zivis ir par niansēm.

Jūs jau varat sākt reāli gavilēt.
14. jūlijā Jupiters pamet
jūsu nedraugus Vēžus
un uz veselu gadu ieiet
Lauvās, sākas REĀLI
saulains gads jums.

Auniem jūnijā ir lieliska mēness ass. Rosība, darbība, ceļojumi, tusiņi utt., tieši kā radīts vasaras sākumam! Vajadzētu visu saplānot un ceļojuma biļetes sapirkt līdz 07.06., kad aizmieg Merkurs. Tas bremzēs lietas. Ja pēc 07.06. dodaties ceļojumos vai jums ir kādi svarīgi pasākumi, ieplānojiet sev vairāk laika, tā teikt – ar rezervīti.

Mēneša pirmās 3 nedēļas būs priecīgas, bet pēdējā nedēļa, ieskaitot Jāņus, tāda knosīgāka. Nu besīs jūs ārā daži pilsoņi, īpaši – ūdens radības – Vēži, Skorpji un Zivis. 25.06. – 27.06. vispār būs nepanesamas… Neliela lietus sezona, bet tas nav uz ilgu laiku, ticiet man. Auni jau tādi pacietīgi.

Jūs jau varat sākt reāli gavilēt. 14. jūlijā Jupiters pamet jūsu nedraugus Vēžus un uz veselu gadu ieiet Lauvās, kas ir jūsu kolēģi. Un Lauvenieki ir jūsu līksmes, azarta, radošuma un bērnu prieka sektors. Sākas REĀLI saulains gads jums. Ticiet man, tas nebūs nekas līdzīgs iepriekšējam gadam. Lietas putos un par augusta vidu vispābā paklusēšu… Būs reāls ugunszīmju fests…

Bet pagaidām, pabaudiet mieru un paranojāli paskatieties, kā lietas jūsu vietā (un jums par labu) kārto citi. Steidziet jūnija pirmajā nedēļā sakārtot līgumus, lielos pirkumus, saplānot ceļojumus, jo pēc tam visiem viss būs vienalga un relax, un lietas vairs neputos kā tām būtu jāputo. Jāņos noslīkt būs pagrūti, bet ielekt ugunskurā (un tur kādu brīdi palikt) – vienkārši. Pēc jāņiem 3 dienas valdām mēli un kulakus… nu, ja izdodas. Vēžus, Zivis, Skorpionus neaiztikt! Tas jūsu pašu labā, jo dabūsiet TĀ atpakaļ, ka maz neliksies. Citādi, viss čillā! Jauku jūniju/vasaru, Ugunīgie! Priekā!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu