Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Atskats uz Riga Fashion week: 3.diena

Pinterest LinkedIn Tumblr +

iga Fashion week trešo dienu var pilnīgi droši nosaukt par gaidītāko dienu modes nedēļas ietvaros. Trijos vārdos šo var nosaukt par sievišķības triumfa vakaru! No ikdienas elegances līdz intīmai pusnakts erotikai. Burvīgi!

AMORALLE
Zīmola AMORALLE pavasara/vasara2015 kolekcija „Cabaret” ir oda sievietes seksapīlam un kaislei. Kolekcijā brīnišķīgi apvienoti viegli materiāli – zīds, tills ar nedaudz  biezāko un smagnējako samtu un gaisīga franču mežģīne liegi pieskaras sievietes augumam. Pasteļkrāsas toņu maigumu izceļ smaragdkrāsa, kas ir arī absolūts jaunums AMORALLE kolekcijā, patīkama svaiga elpa. Par akcentiem kalpo strausa un baltā pāva spalvas, kā arī Swarovski kristālu izšuvumi. Katrs tērps radīts tā, lai izceltu to skaistāko sievietes augumā, katra var atrast sev ko piemērotu. Jāatzīmē, ka kolekcijas tērpi būs redzami arī kabarē „La Luna” iestudējumos koncertzālē Palladium decembrī.
 
 

 

RED SALT
RED SALT par savu kolekciju saka, ka tā „atbrīvo sievišķību” un te nu man jāpiekrīt par visiem 100%. Klasiski griezumi, elegants tērpa siluets, teicama auduma izvēle, sulīgi toņi, kvalitatīva izstrādājumu apdare – tas viss radīts mums: Sievietēm Personībām.
 

KATYA KATYA SHEHURINA
KATYA KATYA SHEHURINA kolekciju skates allaž ir ļoti gaidītas un tas ir liels modes notikums, jo māksliniece ir sevi pierādījusi ne tikai Latvijā, bet nu jau droši var teikt pat pasaulē – butiks Londonā, Nelly Furtado, Melanie C, Jessie J, Kate Nash, Kim Kardashian un vēl citas slavenības apmeklējot saviesīgus pasākumus izvēlējušās tieši šīs dizaineres radītos tērpus. KATYA KATYA SHEHURINA lieliski ietur savu stilu, tajā pašā laikā nekļūstot garlaicīga un paredzama. Šajā reizē kolekcijā apvienotas gan pasteļkrāsas, gan arī melnbaltie krāsu savienojumi, izteikti dziļš tumši zils un sudrabaini pelēks tonis. Pavasara/vasara 2015 kolekcija ir ar izteiktu retro romantisma noskaņu, dažu brīdi šķiet, ka modeles izkāpušas no iepriekšējā gadsimta sākuma melnbaltajām filmām, beidzot ir iespēja tās ieraudzīt krāsās. Lielisku akcentu un svaigumu kolekcijai piešķir īpašā tehnikā šūtas divkrāsu mežģīņu kleitas, kā arī 3D mežģīņu auduma izmantošana. Novēlu katrai sievietei savā skapī kādu no KATYA KATYA SHEHURINA kleitām! 


 


Riga Fashion week atskatus veidojusi dizainere Zane Zaharova sadarbībā ar fotogrāfu Jāni Vīksnu.


Ieskaties arī citās Riga Fashion Week kolekcijās!

Riga Fashion Week: 1.diena Riga Fashion Week: 2.diena Riga Fashion Week: 4.diena
Dalīties.

2 komentāru

Atstāt Ziņu