Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Atskats uz Riga Fashion week: 2.diena

Pinterest LinkedIn Tumblr +

iga Fashion week otrās dienas programma apmeklētājiem piedāvāja konceptuāli atšķirīgas kolekcijas ar galvenajām iezīmēm no dažādām kultūrām. Ar aizrautību var vērot, cik dažāds redzējums ir māksliniekiem par nākamās sezonas modi, katrs mākslinieks saredz un veido kolekcijas caur savu individuālo sajūtu un vērtību prizmu. Katrs no mums redz, dzird, domā un jūt atšķirīgi, tāpēc, lai arī tēma viena – pavasaris/vasara 2015, kolekcijas ir tik dažādas.

DACE BAHMANN
DACE BAHMANN kolekcijā perfekti demonstrē šobrīd tik ļoti aktuālo vieglāko materiālu (zīds, kokvilna) apvienojumu ar ādu perfekti nostrādātās detaļās. Lai arī sportiskais stils nav mans iecienītākais, tad šeit pret sporta apaviem man nekas nav iebilstams, pat vēl vairāk – man patika! Kolekcijā tiek demonstrēti arī dažādi siluetu no aktuālā oversized līdz eleganti pieguļošam. Tērpos meklēti un atrasti dažādi konstruktīvi griezumi, kas izceļ sievietes auguma formas. Īpašu vērtību tērpiem piešķir unikālās mākslinieces Lienes Podiņas veidotās auduma apdrukas. Kopumā šo kolekciju es raksturotu ar četriem vārdiem – sportiski, sievišķīgi, stilīgi un aktuāli.


   

KETA GUTMANE
Šī kolekcija ir triloģijas, kura tikai aizsākta ar rudens/ziema 2014,  otrā kolekcija. Sportiskas detaļas, forma un daudzslāņainība – pavasara/vasara 2015 kolekcija pietuvojas unisex stilam. Kolekcijā jūtama austrumu kultūras ietekme, manāmas samuraju un kungfu cīņu ietērpa iezīmes. Kolekcijā izmantotas 3 krāsas – melns, balts un pelēks dažādās tekstūrās.


 

 

 
 

 

NOLO
NOLO zīmols radīts ar mērķi apvienot jaunu Eiropas modes mākslinieku izstrādātus apģērbu modeļus, kas ļauj prezentēt un piedāvāt pircējam diezgan dažāda stila un plaša klāsta izstrādājumus. Līdz šim prezentētās zīmola skates allaž ir bijušas dažādas un tās pārsteidz. Arī šoreiz zīmola Nolo jaunā pavasara/vasara 2015 kolekcija atšķīrās no iepriekš redzētā un tā piedāvāja jaunu redzējumu. Kolekcija sastāv no vairākām daļām – melnbalto toņu salikums, tīras līnijas,  maigi pasteļtoņi,  spilgtu toņu piesātinātas apdrukas, apdrukas ar augiem un dzīvniekiem, kā arī pelēkos toņos ieturēta līnija, kā arī zila džinsa līnija ar spalvu un mežģīņu akcentiem.


Riga Fashion week atskatus veidojusi dizainere Zane Zaharova sadarbībā ar fotogrāfu Jāni Vīksnu.


Ieskaties arī citās Riga Fashion Week kolekcijās!

Riga Fashion Week: 1.diena Riga Fashion Week: 3.diena Riga Fashion Week: 4.diena
Dalīties.

3 komentāru

Atstāt Ziņu