Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Atskats uz Riga Fashion week: 1.diena

Pinterest LinkedIn Tumblr +

agājušajā nedēļā Rīgā, tirdzniecības centrā Podium norisinājās 21. Riga Fashion week. Katru sezonu, tas ir gaidītākais modes notikums Latvijā, jo tiek prezentētas vadošo Latvijas dizaineru jaunās kolekcijas, kā arī ir iespēja ielūkoties ārzemju viesu veikumā. Šā gada Riga Fashion week pirmā diena šķiet bija vispārsteidzošākā, jo piedāvāja ļoti dažādos stilos veidotas kolekcijas – no jaunības, vasaras viegluma koķetērijas līdz sievišķīgai elegancei. Un tieši tas ir pats interesentākais modē – tā ir neparedzama ar katra mākslinieka individuālo redzējumu par nākamās sezonas aktualitātēm. Prieks par to, jo katram ir iespējas izvēlēties to, kas viņa gaumei un sajūtām ir vispiemērotākais.

QOOQOO
Ak, skaistā, vieglā, rotaļīgā un nebēdnīgā jaunība, tāda ir QOOQOO zīmola kolekcija Pool Party. Caurspīdīgi, viegli materiāli izmantoti apjomīgos topos, legingi, svārki un topi no mākslinieces veidotas apdrukātas trikotāžas. QOOQOO bez aizspriedumiem spēlējas ar aplikācijām un izšuvumiem. Rozā saldējums, koši zaļš padzēriens, saules dzeltens peldriņķis un baseinā peldošas plastmasas pīlītes – QOOQOO dizaineres fantāzijai nav robežu.

 

ANNA LED
Māksliniece šo kolekciju veidojusi kā odu Rīgai un tās arhitektūrai. Tērpus papildina mākslinieka Marka Rozencova auduma apdrukas, kuras balstītas uz jūgendstila elementiem arhitektūrā. Kolekcijā līdzās pastāv atšķirīgas faktūras un struktūras materiāli – tradicionālie zīmola materiāli lins, kokvilna, zīds un mohēra apvienoti ar high-tech materiāliem – moderno neoprēnu, elastānu un kokvilnas un polietilēna sintēzi. Tas piešķir kolekcijai individualitāti. 

M-COUTURE
Kolekcijā jūtama Francijas elpa. Kolekcijas augstā pievienotā vērtība dizaineres – Jūlijas Sardikovas radītās oriģinālās auduma apdrukas – impresionisma stila eļļas krāsas gleznas, kas reproducētas uz dažādiem audumiem un pēcāk izmantotas izstrādājumos. Žakete no šī materiāla uzreiz pārvēršas par īstu mākslas darbu. Dizainere centusies apvienot dažādus materiālus – vieglus zīdus ar ādu, kas kopumā bija vērojams vairākās skatēs, jo tas šajās sezonās ir aktuāls savienojums arī pasaules modē. Mans kolekcijas favorīts – ekstravagantie ādas zīmuļsvārki ar dekoratīviem izgriezumiem sānos!Riga Fashion week atskatus veidojusi dizainere Zane Zaharova sadarbībā ar fotogrāfu Jāni Vīksnu.


Ieskaties arī citās Riga Fashion Week kolekcijās!

Riga Fashion Week: 2.diena Riga Fashion Week: 3.diena Riga Fashion Week: 4.diena
Dalīties.

18 komentārs

  1. Principā jau viss, kas rakstīts ir patiesība, strādāju diezgan ilgu laiku un vienīgais, ko varu piebilst, ka nav gan tā, ka var strādāt cik daudz grib, bet gan vismaz 3 reizes nedēļā. Jāizģērbjas nevienam neliek, man ar laiku ir uzradušies daudzi pastāvīgie cilvēki, kuri vēlas tikai parunāt un runā stundām maksas čatā, neviens neliks neko vilkt nost, ja negribi. Ir meitenes, kuras paśas pirmajā maiņā izģërbjas un tad bļauj, ka kāds to lika. Neviens nelika, arī es bieži saku daudz kam nē un pelnu tieśi tā, kā rakstā ir minēts. Galvenais šajā darbā ir pieeja cilvēkiem un sarunas, piesaistīt ar vien jaunus cilvēkus, kuriem iepatiksies un kuri maksās par to, ballītēs taču arī runā ar jauniem cilvēkiem un flirtē, ne? Turklāt, kad man ir slikts garastāvoklis, šie cilvēki to uzlabo, nevis prasa uzspiestu smaidu. Darbs ir ļoti brīvs, telpas mājīgas, meitenes vienmēr palīdzēs, vari vienmēr būtu tu pati un strādăt pēc saviem noteikumiem. Galvenais – atalgojums, viss ir atkarīgs no tevis. Smaids, kopts tēls, minimāls make up laba angļu valoda. Tās, kuras uzskata, ka te ir tikai izģërbšanās vai nu nemâk sevi pasniegt citādi vai arī māk tikai klaigāt, nezinot.

  2. Ņem vērā on

    Varbūt kādai vienai no 100 izdosies piesaistīt vīriešus ar savu personību, bet palūkojieties patiesībai acīs, ja ekrāna otrā pusē esošajā mājaslapā vestīts, ka tu redzēsi seksīgas kailas sievietes "pa lēto", vīrietis tur arī dosies, lai patrītu krāniņu, nevis inteliģentas dzīvības meklējumos. Meitenes, cieniet pašas sevi un nepārdodieties, lai arī kādu summu tur solītu. Šaubos, ka Jūs priecāsieties par šāda darba pieredzes iekļaušanu CV, pat tad, ja minēsiet, ka esat izbijusi "modele".

  3. Stradaju saadaa darbaa, vairaakos ofisos..kopa kkur 7 menesus. Biju jauna, domaju ka aj kas ta tur…izgerbies un tev maksa par to. Nak laba nauda.Viegli. Bet jaa biju jauna un dumja…Tagad tikai to saprotu jo man ir jauni merki dzive, kurus gribu sasniegt un ja tiesam kads uzzinas ka es to esmu darijusi..mani atlaistu no darba, nosoditu.jo tik tiesam, … es pielavu kludu.. Taakaa, ja nav jums merku, piem, klut par tiesnesi, juristi, politiki, prezitentu vai veel kaadu svarigu, bagatu cilveeku…NE!! Lai cik skaista neliktos taa alga, tas nav tavas nakotnes verts. 😉 Meitenes, lai veicas!

  4. Ja cilvēkam galvā ir jau kāds šis darbs ir, tad nekas ko teiksi to neizmainīs laikam. Bet nu nav tā kā visi te saka. Pati tur strādāju, ne reizi neesmu izģērbusies, sarunas reti ir par seksu, un pelnu ļoti labi. Alga tiek izmaksāta officiāli, ir līgums, labas telpas, labi nodrošina drošību. <br>Kā jau teikts, personība ir galvenā, es pelnu naudu ar to ka stundām runāju ar cilvēkiem par filmām, dzīvi, kopīgām interesēm. Ja grib protams var arī izģērbties bet tas nav nepieciešams ja negrib. Un ja godīgi labāk pelnas kad neizģērbies, jo tas ganjau iet kādas 10 minūtes, kamēr runājot tu pavadi vairākas stundas maksas čatā.

Atstāt Ziņu