Vārda dienu svin: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Atsauksmes pēc nodarbības par likteņa pīlāriem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aprīļa vidū SievietesPasaule.lv telpās jau otro reizi norisinājās nodarbība par ķīniešu astroloģiju – Likteņa pīlāriem. Fen šui konsultantes Lindas Meškovas vadībā zinātkāru dāmu pulciņš iepazinās ar ķīniešu astroloģijas veidu – Likteņa pīlāriem, kas ļoti precīzi spēj atainot cilvēka raksturīgākās īpašības, dzīves gājumu, likteni (pat tik precīzi, ka var izrēķināt dienas, nedēļas, gada valdošās enerģijas un ko tās katram cilvēkam nes). Lūk, dalībnieču sajūtas pēc šīs nodarbības.

Rudīte: Pasniedzēja- fantastiska, atmosfēra- sirsnīga!
Nodarbība bija ļoti interesanta un pasniedzēja vienkārši fantastiska, arī vispārējā atmosfēra bija sirsnīga un jauka. Sākumā gan mazliet piesardzīgi devos uz šo pasākumu, taču pēc nodarbības esmu ļoti priecīga. Arī turpmāk sekošu līdzi jūsu mājaslapā esošai informācijai par semināriem. 

Ilze: Ieguvu vērtīgas zināšanas
Lekcija bija ļoti interesanta. Sākumā gan šķita, ka nu neko nevarēšu pati saprast un sarēķināt. Noklausoties visu lekciju, punktiņi uz “i” salikās paši. Apstiprinājās tas, kāpēc esmu tāda, kāda esmu, un kurā virzienā man “jākustas”. Jau tajā pašā vakarā pēc nodarbības, izskaitļoju savas tuvākās dienas.
Tā kā man 19tajā datumā bija braukšanas eksāmens CSDD, kura datumu ilgi un dikti pati biju domājusi (tā, lai nolieku bez problēmām), vadoties pēc intuīcijas jau biju pierakstījusies, ļoti aktuāli bija tas, kāda man būs diena. Tad nu apskatot dienas stihiju un enerģiju,izrādījās, ka man diena ir ļoti laba. Piebildīšu, ka eksāmenu noliku bez nevienas kļūdas.
Tagad nāksies kādu laiku papētīt un pārbaudīt kā tas viss darbojās.
Protams vēl ir jautājumi, uz kuriem nepieciešamas atbildes un noteikti Lindas konsultācija. Viennozīmīgi, nodarbībā uzzinātais, apstiprināja manus minējumus par to, kā man šogad (beidzot) vajadzētu rīkoties, tas bija kā neliels spēriens – “beidz sēdēt un gaidīt kaut ko, sāc kustēties !!!”
Liels paldies, ir iegūtas vērtīgas zināšanas!

Annija: Mums iedeva karoti rokā, nevis putru mutē
Seminārs bija ļoti intensīvs informācijas ziņā, tā laikā noskaidrojām, ka mūsu dzīve patiesībā ir matemātiski aprēķināma un veiksmes un neveiksmes ir paredzamas. Protams, mēs esam spējīgi ietekmēt notikumus savā dzīvē –  ir arī “brīvā griba”, kuru var pastiprināt labvēlīgi apstākļi. Ļoti interesanti un aizraujoši. Radās izpratne par dažām manām pašai netīkamām rakstura īpašībām – izrādās tās tur jau ir – “zvaigznēs” ierakstītas un es nebūt neesmu vienīgā, kas pirms dara, 100 reiz nomēra un beigās nemaz neizdara :). Man vēl joprojām ir tik daudz sajūtu iekšā, kuras grūti uzlikt uz papīra, bet pavisam noteikti kādā brīvdienā piesēdīšos un noklausīšos nodarbības audio ierakstu un izveidošu savu personīgo ikdienas kalendāru ar naudīgajām, mīlestībai labvēlīgajām un klusajām dienām. Paldies pasniedzējai par to, ka iedeva mums karoti rokā nevis putru mutē.

Līga: Seminārs salika daudz ko ‘pa plauktiņiem’
Kas tad ir mūsos ielikts no dzimšanas un kā tas ar mums spēlējas visas dzīves garumā, centāmies saprast, analizējot Lindas Meškovas sagatavotās „dzimšanas kartes”. Bija interesanti. Kārtējo reiz nācās secināt: sevi nepiemānīsi un nav vērts iet durvīs, kuras nav lemtas, īpaši, ja ir sajūta, ka tā ir. Un nav jau teikts, ka tas nav lemts nekad, varbūt tikai šajā dzīves posmā tev tas nav vajadzīgs, tu tikai uz to akli vai par spīti ej. To laikam visspilgtāk raksturoja stāsts par jaunu sievieti, kurai draudzenes apprecas, un viņai arī rodas vēlme dibināt nopietnas attiecības. Viņa pucējas, iet sabiedrībā, „copē” vīriešus, bet – nekā nopietna. Viņa šādi visa gada garumā viļas un beigās jau ieslīgst depresijā un zaudē jebkādu ticību vīriešiem. Un sākas jauns gads, kad viņa potenciāli varētu satikt savu vīrieti, bet viņa jau potenciālo partneri vairs nepamana. Taču iepriekšējā gadā, kas viņas dzīvē bija izglītošanās gads – viņa to neizmantoja. Tāpat ar bērniem – tu jau viņu vari gribēt 2016.gadā, bet, ja tas nebūs bērnu gads, tad – sorry.
Seminārs un uz rokas saņemtā dzimšanas karte vēlreiz salika pa plauktiņiem, kas es esmu par tipu un tas jau pats galvenais.”

Jana: Esmu pārsteigta, ka uzzināju tik daudz par sevi
Man ļoti patika šis seminārs. Lai gan sniegtā informācija bija ļoti plaša, kurā bija jāiedziļinās, lai izprastu un saprastu, es esmu ļoti apmierināta par šo apmeklējumu, jo līdz šim nekad nebūtu domājusi, ka no it kā tik vienkāršas astoņu ciparu kombinācijas var uzzināt tik daudz un precīzas ziņas par sevi.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu