Vārda dienu svin: Jūlijs, Ainis

Atsauksmes par Studio Artist dekoratīvo kosmētiku

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Novembrī trīs SievietesPasaule.lv lasītājas ieguva iespēju izmēģināt jauno Studio Artist profesionālo dekoratīvo kosmētiku. Nu viņas dalās savos iespaidos par lūpukrāsu, tonālo krēmu, konsīleri un pūderi.

Studio Artist ir pirmklasīga kosmētika, kas atbilst visprasīgāko Holivudas zvaigžņu prasībām. Tas ir Oriflame radīts dekoratīvās kosmētikas komplekts, ko izveidojis pasaulē atzīts vizāžists Jonass Vramels, balstoties uz ilggadēju darba pieredzi. Studio Artist kolekcijas noslēpums ir gaismas izkliedējošais komplekss Illuma Flair ar vieglu un krēmīgu tekstūru, kas vizuāli sadala un izlīdzina gaismu.

Baiba: Lūpukrāsa ne tikai krāsoja, bet lieliski mitrināja lūpas!

Paldies par iespēju piedalīties Oriflame produktu testēšanā. Man tā bija noderīga dāvana. Sejas krēms, kuru šobrīd lietoju, arī ir Oriflame ražojums, tā nu man bija pilns komplekts ikdienas skaistumam no Oriflame. Man patika visi produkti un tos turpināšu lietot.
Kā vislabāko ieguvumu vērtēju lūpu krāsu. Patiesi varēja izjust mitrinošu efektu, īpaši šajā laikā, kad lūpas ir kļuvušas sausākas un darba dēļ ilgstoši jāuzturas telpās. Lūpu krāsa bija uzklājama vienmērīgi, radīja patīkamu sajūtu, kā arī ne mazāk svarīgi- kopumā izvēlētais tonis man piestāvēja.
Tonālais krēms bija viegli uzklājams, kā arī rezultātā sejas tonis izskatījās vienmērīgs, palīdz noslēpt un izlīdzināt nelielus sejas ādas defektiņus.
Konsīlers bija produkts uz kura efektu cerēju visvairāk. Mans darbs saistīts ar ilgstošu uzturēšanos telpās,  šobrīd mazāk laika atliek aktivitātēm svaigā gaisā, līdz ar to  aktuāla ir tumšo loku problēma zem acīm. Protams pilnībā noslēpt tumšos lokus nebija iespējams, tomēr vispārējais iespaids ir labs. Tumšie loki bija mazāk pamanāmi, konsīlers bija viegli uzklājams. Tā kā līdz šim nebiju lietojusi šādu produktu, tas turpmāk kļūs par pastāvīgu mana kosmētiskā maciņa iedzīvotāju.
Kompaktais pūderis radīja pabeigta grima iespaidu.
Tad vēl nedaudz skropstu tušas no saviem krājumiem un biju gatava ikdienas darbam. Bija prieks redzēt savu attēlu spogulī un uzsmaidīt veiksmīgai dienai.

Inta: Pūderis patīkami pārsteidza! Seja staroja

Pirmkārt, lūpu krāsa! Ikdienā un pat īpašos gadījumos lūpu krāsu lietoju ļoti reti, tāpēc šo produktu grūti salīdzināt ar citiem. Tātad – lūpu krāsa, manuprāt, klājas ļoti viegli. Veido vienmērīgu toni un, kas mani iepriecināja, tā ir jāuzklāj pavisam nedaudz un jau ir panākts labs efekts. Konkrētajai lūpu krāsai ir ļoti patīkama smarža, tas arī pozitīvi, jo bieži mēdz traucēt kādu kosmētisko līdzekļu specifiskais aromāts. Par noturīgumu runājot, man visas lūpu krāsas, spīdumi utt. „apēdas” ātri un šī nebija izņēmuma gadījums. Mitrināja, šķiet, pietiekoši, jo vispār bija patīkama sajūta lūpām, kad tika uzkrāsotas. Toni gan būtu vajadzējis izvēlēties nedaudz citu, jo kaut kā likās, ka nav īsti tas, kas man vislabāk piestāvētu.

Otrkārt, tonālais krēms! Jāatzīstas, ka esmu lietojusi arī labāku, tomēr pats sliktākais šis arī noteikti nav. Iepakojums samērā ērts, kaut arī tam es parasti tik lielu uzmanību nepievēršu, jo galvenais man ir tas, kas tajā iekšā. Tonālo krēmu uzklāt ir viegli, bet ar toņa vienmērīgumu man nācās pacīnīties, jo tam es vienmēr pievēršu vislielāko vērību klājot tonālo krēmu. Tā citādi savas funkcijas tas pilda, tomēr tiešām biju gaidījusi varbūt ko nedaudz labāku.

Treškārt, konsīleris! Šis produkts man bija svešs, kaut arī dzirdēts par tādu, protams, bija un zināms, priekš kam paredzēts, arī. Patiesībā īpaši neizjūtu pēc tā vajadzību, pašai arī neliekas, ka tas īpaši palīdzētu uzlabot manu izskatu. Protams, izmēģināju. Neko sliktu nevaru teikt, bet būtu bijis labi, ja man būtu bijušas kādas ādas nepilnības, kas jānomaskē, kādi sārtumiņi vai tumši loki zem acīm. Īpaši neredzēju to efektu, ko varbūt vajadzēja. Taču turpināšu lietot, pošoties uz kādu pasākumu, kur jāizskatās īpaši labi, kā arī, ja tiešām būs ar steigu kas jādara sava izskata labā.

Ceturtkārt, pūderis! Ikdienā pūderi nelietoju, tikai dažkārt īpašos gadījumos. Šis man ļoti patika, jo ir ērts lietošanā sava iepakojuma ziņā un lieliski pilda savas funkcijas. Izvēlētais tonis, par laimi, perfekti atbilst sejas krāsai. Seja izskatās gluda un starojoša. Pūderis klājas arī visnotaļ labi, par to spriežu pēc tā, ka problēmas tas nesagādāja. Likās, ka arī samērā noturīgs.

Kopumā no visiem produktiem pūderis tad arī bija tas, kas man patika vislabāk, par ko patiesībā pati esmu pārsteigta, jo uz pūderiem vienmēr esmu raudzījusies ar piesardzību, zinot, ka viegli ir domāto efektu pārvērst par defektu. Taču ar šo man viss izdevās tieši tā, kā tam jābūt. Protams, lietošu visus šos produktus, kamēr man tie ir, bet ilgtermiņā domāju, ka varētu izvēlēties pūderi un lūpu krāsu, ja piemeklētu citu toni.
Paldies par doto iespēju izmēģināt ko jaunu!

Laila: Konsīlers tiešām noslēpj tumšos lokus!

Lūpukrāsas tonis man patīk, klājās labi. Vienīgi man likās, ka pēc lūpu krāsas lietošanas lūpas palika jūtīgākas.
Tonālo krēmu izmēģināju un tas patiešām klājās labi. Toni varbūt man vajadzēja nedaudz gaišāku.
Konsīleri lietoju pirmo reizi un esmu ļoti apmierināta. Tas tiešām noslēpj visus tumšos lokus zem acīm, arī acu ēnas ilgāk noturas. Noteikti turpināšu arī turpmāk to lietot.
Kompakto pūderi nedaudz izmantoju, ejot uz vakara pasākumu, man radās iespaids, ka man uz sejas ir visa kā par daudz, nedaudz likās, ka velk sejas ādu. Ikdienā nelietoju kompakto pūderi.

 

Studio Artist dekoratīvās kosmētikas kolekciju vari aplūkot un iegādāties šeit- lv.oriflame.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu