Vārda dienu svin: Marģers, Anastasija

Atsauksmes par essence un Catrice sejas kopšanas līdzekļiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ievietes savās domās bieži velk vienādības zīmi starp ‘nevainojams izskats’ un ‘perfekta sejas āda’. Taču ne katrai šī perfektā sejas āda ir dota no dabas, daļa grēko arī ar savu dzīvesveidu, kas sapni ar ideālu ādu pa laikam pabojā. Tad nu talkā tiek aicināti dažādi kosmētikas līdzekļi, kas palīdz notušēt radušos ādas apsārtumu, pumpas, pumpiņas, padara nemanāmus tumšos lokus zem acīm un ādas pigmentācijas laukumus. 

Rudens pilnbriedā iepazīstinājām jūs ar sešiem vācu kosmētikas zīmolu essence un Catrice sejas produktiem, kas paredzēti dažādo ādas nepilnību notušēšanai. To vidū bija viegla bāze ar optimālu matēšanas efektu, ilgnoturīgs šķidrais konsīlers, krēmveida konsīlers, matējošs kompaktais pūderis, maskējošs korektors un vaigu sārtums.

Kā saka, labāk vienreiz redzēt nekā simts reizes dzirdēt, tā arī šajā gadījumā nodevām arī mūsu lasītāju vērtēšanai šos skaistumkopšanas līdzekļus. Nu esam apkopojuši viņu atsauksmes.

 


essence
 kosmētikas līdzekļu komplektā, kuru nodevām testēšanai, ietilpa divu toņu Camouflage Cream Concealer, maskējošais korektors un matējošais kompaktais pūderis.

Dace:

Vislabāk man kalpo essence maskējošais korektors. Ar to ļoti ērti varu nomaskēt ādai tuvo asinsvadu sarkanumus, kaķa skrāpējumu. Patīk, ka var kā lūpu krāsu izskrūvēt un viegli uzklāt vajadzīgo daudzumu. Arī kompakto pūderi izmantoju katru dienu. Tas tiešām sejai piešķir matētu toni, klājas viegli un, šķiet, nesausina sejas ādu. Nepatika tas, ka bija jāmeklē, ar ko to uzklāt. Būtu ērtāk, ja jau pūdera kārbiņā būtu kaut kas šim nolūkam paredzēts. Šī paša iemesla dēļ neērtāks lietošanai šķita arī divu toņu korektors, jo jāklāj ar pirkstiem.

Indra:

Par essence Camouflage Cream Concealer varu teikt, ka tā iepakojums neaizņem daudz vietas, tas ir kompakts. Tā kā man ir gaiša sejas āda, es lietoju gaišāko toni. Tas klājas viegli, labi notušē ādas nepilnības, ja tādas ir. Noturība laba. Man patīk. essence matējošā kompaktā pūdera tonis atbilda manai sejas krāsai, tā ka ar to nebija problēmu. Viegli klājas. Patīk, ka āda pēc pūdera lietošanas iegūst matētu izskatu. Ja ir spīdīga āda, tad lieliski to novērš. Laba noturība. Arī essence maskējošais korektors labi nosedz ādas nepilnības, tam ir laba noturība. Vienīgais, kas man nepatīk – iepakojums.


Catrice
 kosmētikas līdzekļu komplekta, kuru nodevām testam ietilpa Nude Illusion Make-up bāze, Liquid Camouflage – High Coverage konsīlers un MultiMatt vaigu sārtums.

Agita:

Paldies par iespēju izmēģināt šos produktus. Vispirms, par tonālo krēmu. Biju ļoti patīkami pārsteigta par to, cik vienmērīgi tas klājas uz sejas. Tā konsistence ir ļoti viegla un uz sejas neizskatās ‘smaga’ vai kā ‘maska’. Uz sejas tas rada matējošu efektu un turās visu dienu. Tomēr šo produktu otru reizi tomēr neiegādātos, jo pēc pāris dienu lietošanas pret krēmu radās alerģiska reakcija. Atdevu to lietošanā draudzenei un viņa savukārt bija ļoti apmierināta ar to.
Konsīlers no šī komplekta noteikti bija mans favorīts. Patika tā vieglā konsistence un tas, ka tiešām tika nomaskētas visas sejas nepilnības. Tas lieliski saplūda ar tonālo krēmu. Vienīgi, kas man varbūt būtu paticis labāk, ja konsīlerim būtu otiņa, jo tad to būtu vieglāk izlīdzināt.
Kas attiecas uz vaigu sārtumu, tad īsti neiepriecināja tā iepakojums jeb toņu izvietojums. Tie ir izvietoti šaurās strīpās viens aiz otra. Man labāk patīk, kad katrs tonis ir atsevišķi norobežots, tādējādi var izvēlēties un vieglāk uz sejas uzklāt vēlamo toni. Produkts pats par sevi bija ilgnoturīgs, jo turējās visu dienu un viegli klājās, tomēr tieši šis toņu izkārtojums bija tas, kas atturēja no biežākas lietošanas.

Ieva:

Testēšanai ieguvu Catrice Nude Illusion make-up bāzi Nude Vanilla tonī. Prieks par perfektu toņa atbilstību manas ādas tonim. Šis tonālais krēms lietošanā ir ērts, viegli klājas ar dažāda veida otām. Rezultātā sniedz vidēji sedzošu, vizuāli skaistu efektu. Man ir taukainas ādas tips, tāpēc piepūderēšana ar matētu pūderi ir obligāta. Dienas laikā tonālā krēma noturība ir vidēja. Ja gadās pieskarties rokām sejai, tad paliek nospiedumi. Visvairāk esmu apmierināta ar tonālā krēma efektu drīz pēc uzklāšanas.
Liquid Camouflage konsīleris ir samērā biezs savā konsistencē, bet līdz ar to sedzošs un ļoti noturīgs. Esmu apmierināta ar līdzekļa efektu. Vieglākā kārtiņā uzklāts, tas labi kalpo kā acu ēnu bāze.
Testēšanā izmantoju daudztoņu matētu sārtumu 020 La-Lavender tonī. Vaigu sārtums vizuāli patīkamā iepakojuma dēļ izskatījās daudzsološi. Lietošanā tomēr vīlos pigmentācijā. Tā kā tonis ir matēts, dzīvīgākam izskatam noteikti prasās to papildināt ar kādu izgaismojošu līdzekli uz vaigu kauliem.

Evija:

Paldies, par iespēju iepazīties ar Catrice kosmētiku. Testēšanai man bija pieejams matējošais tonālais krēms. Tas man ļoti patika, jo tiešām nodrošināja matējošu efektu kombinētai sejas ādai. Klājās diezgan viegli un izskatījās dabiski. Arī noturības ziņā šis krēms likās labs. Vienīgais mīnuss bija iepakojumā, jo pāris reižu tas bija pats atskrūvējies vaļā, atrodoties somā. Pozitīvi, ka iepakojums ir ar pumpīti.
Testēju arī korektoru. Tam ir diezgan izteikta smarža, kas man personīgi ne visai patika, bet kopumā korektors ir labs. Viegli klajas un labi maskē. Toņa ziņā varēja būt nedaudz tumšāks.
Arī vaigu sārtums atstāja labu iespaidu. Labs tonis, labi klājas un ir pietiekami noturīgs.

Dalīties.

Atstāt Ziņu