Vārda dienu svin: Vineta, Oļegs

Atbrīvojamies no spārniņiem!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Iespējams, ka ne reizi vien Tu esi prātojusi, kā iegūt skaistus augšdelmus, samazināt lieko tauciņu apjomu vietiņās pie padusēm un uz augšdelmu mugurējās daļas.

Pamēģini šos vingrojumus! Aktīvi strādās gan augšdelmu, gan plecu joslas, gan muguras muskuļi. Izpildot visus aprakstītos vingrojumu izmanto 0,5 kg vai 1 kg hantelītes.

Lai prieks vingrot!

 

Foto- Aigars Bokāns

Dalīties.

5 komentāru

  1. Var jau celt, cik smagas var pacelt. Tik no pieredzes zinu, ka smagāks nenozīmē, ka būs lielāks efekts

  2. Vita Muižniece on

    Jā, kustības ir būtiskākās, smagākas hanteles nenozīmē, ka būs lielāks efekts. Sākumā svarīgākais ir iemācīties vingrojumu izpildīt pareizi nepārspīlējot ar lielu svaru.

  3. Manai trenerei kura jau gadus 30 nodarbojas ar tādu vingrojumu mācīšanu citiem,ir spārniņi,un viņa atbildēja,ka tas ir atkarīgs arī no tā kāda ir cilvēkam āda,protams jaunām meitenēm āda ir elastīga,bet pēc 30 vari strādāt ar hantelēm vai bez,bet ja būs tendence uz tiem saucamajiem spārniņiem,tad viņi būs!Bet es noteikti atbalstu fiziskās aktivitātes,jo galvenais ir justies labi,ar vai bez spārniem!!!!! Mums sievietēm ir jājūtās labi un ir jāgūst enerģija sportojot,jo tad arī visiem apkārt būs labi!

Atstāt Ziņu