Vārda dienu svin: Zigurds, Sigurds, Sigvards

Atbalsti pašmāju kino – balso par filmu Aiz žoga!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Filma “Aiz žoga” stāsta par Guntara dzīvi Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem.  Viņš ir ļoti talantīgs puisis, kas labi dzied un spēlē ģitāru. Dažādas neveiksmes un kļūdas novedušas viņu līdz šai iestādei. Viņam drīz būs 18 gadi, kas nozīmē viņa nonākšanu pieaugušo cietumā. Dažādu saspīlējumu un iekšējo attiecību pasliktināšanās dēļ, Guntars jau pusgadu uzturas izolatorā. Viņa dzīvei iestādē esam sekojuši veidojot šo filmu… un atklāsim skatītājiem lietas, par kurām sabiedrība līdz šim nav nojautusi un  aizdomājusies.

Veidojot īsfilmu, kas ir labs formāts skatītāju uzrunāšanai, vēlamies atklāti sabiedrībā runāt un aicināt paskatīties uz notiekošo šādu jauniešu dzīvē. Iespējams, kādā brīdī viņiem nav bijuši blakus pareizie draugi vai trūcis ģimenes atbalsts. Viņi ir mūsu vienaudži, taču kaut kādā ziņā nav paveicies. Esam nofilmējuši šo jauniešu darbošanos kino darbnīcā, pašiem veidojot īsfilmas. Daļu no viņu darba iekļausim šajā īsfilmā. Šī ir savādāka perspektīva paskatīties uz sociālajām problēmām, radoša un inovatīva.

Filmas režisore ir Liene Laviņa, producente Simona Kļaviņa, operators Reinis Kalnaellis, skaņu operators Klāvs Siliņš, režisora asistents Renārs Vimba.

Šobrīd nepieciešams finansējums, lai pilnvērtīgi varētu šo filmu pabeigt un parādīt plašākai auditorijai. Atbalstu šīs filmas tapšanai var sniegt ikviens, balsojot portālā Labie darbi.

Šis projekts pie skatītājiem nonāks 2010. gada nogalē kinoteātrī K Suns un LTV.

Filma tiek veidota Jura Podnieka Studijā sadarbībā ar Baltijas Filmu un Mediju Skolu.

Filmas tapšanu atbalsta arī Valsts Kultūrkapitāla fonds, Cēsu Kultūras un Mākslas centrs, Jura Podnieka Studija, Viesu nams Rakši, Z/S Mežkrūmi.

Ieskats filmas materiālā: http://www.youtube.com/watch?v=8IFlqRyt2Gc

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu