Vārda dienu svin: Leonīds, Leonīda

Arī Vēžiem aprīlis ‘mega tīrīšanas’ laiks

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

r divas zodiaka zīmes, kas tagad iznesīs pasauli ar tās ārprātu. Galvenās būs Zivis, kam palīdzēs Vēži. Ja Zivis pasauli iznesīs ar savu enerģiju un, varbūt, pat nenojautīs, kādus varoņdarbus būs izdarījušas… Kaut gan nojautīs. Zivis pagalam labi visu nojauš. Tad, lūk, Vēži pasauli iznesīs ar savu veiksmi, svētību un PIEMĒRU.

Vēžiem tagad pieder Jupiters, kosmosa visvarenākais un vislabvēlīgākais spēks. Zivīm ir Kairons (labākais draugs) un varenais šmigas dievs Neptūns un būs vēl palaistuve Venēra. Un nav neviena cita spēka, kas varēs iznest aprīli (līdz 25. datumam), kā šie augstāk minētie.

Pēc aprīļa jau visi būs gudri, sak’, tas taču nekas traks nebija. Pupu mizas, bet ko šīs pupu mizas maksās Kardinālajām zīmēm (Auniem, Vēžiem, Svariem un Meža āžiem), to tikai pašas šīs zīmes nesēji spēs saprast. Bez Vēžiem un Zivīm pasaule tagad būs lupatās. Un pat Zodiaka vissaprātīgākie Mežāži tur nespētu neko līdzēt.

Nu tad pēc kārtas, kolēģi! Aprīlis sākas 30. martā ar jaunu mēnesi Aunos, kas Vēžiem ir darba sektors. Kā visi Vēži labi zina, Saule ir viens pagalam nejauks spīdeklis, kas lej savu gaismu tur, kur vajag un kur nevajag. Un tagad tā ir iekortelējusies savā vismīļākajā vietiņā Aunos. Nu labi, labi. Ilgi tā tur nesēdēs!

Un tātad, jauns mēness darba sektorā. Tas savienojas ar pārsteigumu meistaru Urānu, kas norāda, ka Aprīlis būs pārsteigumiem bagāts. Un te ir ĻOTI PRECĪZI jāsaprot šie pārsteigumi. Tie ārēji izskatīsies un iekšēji sajutīsies kā nepatīkami un satraucoši.

MIERU TIKAI MIERU!!!

Aprīlis gadu sadala divās daļās. Melnajā, līdz 25. aprīlim un gaišajā – pēc 25. aprīļa. Aprīlis var kārtīgi sapurināt, satricināt un pat sagraut esošās lietas (darbu, ģimeni, stabilitāti, attiecības). APRĪLIS NOTEIKTI KAUT KO VĒŽIEM ATŅEMS. BEZ VARIANTIEM.

MIERU TIKAI MIERU!!!

Ir jāsaprot tās vēsmas, kas iet kopā ar destruktīvajiem spēkiem. Un ir jāsaprot paši destruktīvie spēki.

Vēži ir lieliski, seksīgi un gudri, bet kautrīgi, bikli un pagalam mīļi. Reti kurš Vēzis ir lecīgs un kārS uz karošanu. Un Vēzis ir viltīgs. Un tagad ir iespēja apsteigt laiku un likt destruktīvajiem spēkiem strādāt savā labā!!!

Ja jau kautkas Vēzim ir jāzaudē, tad pirmā doma, kas ienāks prātā ir tas, ka atšausies kāds no mīļajiem, nu vismaz izjuks ģimene vai būs bankrots. Nu, var jau būt, ka mīļotie atšausies un ģimene izjuks, bet diez vai. Neizskatās pēc tā. Bet ir viena ļoti būtiska lieta…

NEVIENS NAV TEICIS TO, KA JĀZAUDĒ KAUTKAS MĪĻŠ VAI DĀRGS!!!

Tā pat nebūs vienkārša pavasara
tīrīšana,
tā būs mega tīrīšana!
Un ir jāatceras,
ka par
KATRU zaudējumu

nāks lekna kompensācija.

Zaudēt var arī caurumus zobos (nevis pašus zobus). Nahrenizēt (aktīvi zaudēt) var apnikušus skapjus, padotos darbā, pašu darbu, sievu/vīru, kuri jau sen nav sievas/vīri utt. Ja jau kautkas ir jāatdod, lūdzu! Saņemiet manus liekos kilogramus u.c. man ‘dārgas’ lietas, es jau tāpēc nepārstāšu mīlēt sevi, draugus, ģimeni, sunīti/kaķīti un pārējo cilvēci. Nevienā acī! Atslēga ir aktīvā lietu atdošanā destruktīvajiem spēkiem (zinātniski – nahrenizēšana).

Un, ja makulatūra ir nodota, tad vismaz padomju laikos par to deva talonus deficīto grāmatu iegādei. Tā pat nebūs vienkārša pavasara tīrīšana, tā būs mega tīrīšana! Un ir jāatceras, ka par KATRU zaudējumu nāks lekna kompensācija, jo Jupiters ir Vēžos un par to lielākas debesjuma svētības – nav. Bet ja Vēzis turēsies pie savas makulatūras (caurajiem zobiem, liekajiem kilogramiem, nedraugiem tuviem un tāliem), tad arī Vēzis būs jāglābj. Te nu ir tas – laist vaļā savus caurumus zobos viegli.

Bet Kosmoss jau nebūtu Kosmoss, ja nedotu paralēli destruktīvajiem spēkiem, kas būs ārkārtīgi vareni, arī adekvātas varenības konstruktīvos spēkus. Viss šis “armagedons” sāksies jau marta beigās, bet īpašu jaudu iegūs 15.-25. aprīlī. 15. aprīlī pilnmēness ar pilnu mēness aptumsumu Vēžu ģimenes, māju un emocionālās labsajūtas sektorā. Mghm….. Nu davai! Ja jau pa pilnu klapi, tad pa pilnu klapi!

Tālāk (20.-25.04.) debesīs izveidosies Lielais Kardinālais krusts (milzīga destrukcija), kas tagad sitīs pa visām dzīves pamatsfērām: pašu Vēzi, emocionālo labklājību, partnerībām un darbu/karjeru. Īpašas izmaiņas iespējamas tieši mājās un darbā. Un te ir jāapsteidz laiks. Jāatbrīvojas no caurumiem zobos un makulatūras pirms ierodas pionieri – zobu rāvēji un makulatūras savācēji. Atcerieties: KATRS ZAUDĒJUMS TIKS LEKNI KOMPENSĒTS UN VISAI DRĪZ. Jau 30. aprīlī būs Saules aptumsums Vēršos, kas būs super-duper pasākums Vēžiem. Jau tad sāks nākt pirmās leknās kompensācijas.

Bet kas tad būs konstruktīvie spēki Aprīlī?

Alkohols, narkotikas, sekss un filozofija ir aprīļa vērtības. Un draugs/draudzene. Labākais draugs/draudzene! Es taču teicu, ka Kosmoss mīl jokus. Tas viss ož pēc tā, ka šai aptumsumu un destrukcijas līnijai visprecīzāk var iziet cauri iemalkojot gardu grādīgo, kompānijā ar labākajiem draugiem, pafilozofējot ķēķa sarunās. Maijs vispār būs draudzības apvīts. Tieši cilvēcība tagad uzvarēs. Parastas, mīļas virtuves sarunas. Nekā pārgudra!

Un neaizmirstiet atbrīvoties no visa liekā! Stādiet sarakstus, no kā gribat/vajag atbrīvoties. Atbrīvoties var ne tikai no sievas/vīra, bet arī no smēķēšanas vai spēļu automātu atkarības.

Kā tad Vēži glābs pasauli? A vot, kā! Citi redzēs, ka viegli apskurbis Vēzis nes no savas mājas ārā skapi un sapratīs – ja jau Vēzis var šādos saspringtos laikos atslābt un vēl nest no mājas ārā veco skapi, tad ko tad mēs te cepjamies?! Darīsim tā kā Vēži!

Karjerā pamatīgas izmaiņas.
Nauda ripos.
Ceļojumi – ok.
Mīlestība būs gana
eksotiska.
Vistuvākajiem būs

kāds iekodis galvā –
neņem īpaši aubē.

Uz Vēžiem tagad skatīsies, oi, kā skatīsies. Protams. Zivis tagad izskatīsies labāk (diemžēl), bet visi jau nojauš, ka Kosmosa varenais, Jupiters ir ar Vēžiem. Bet tautai patīk draudzēties un ņemt piemēru no veiksmīgajiem un svētītajiem.

Un jau pašās aprīļa beigās destruktīvo un konstruktīvo spēku proporcija būs tieši pretēja. Skaidrs tukšumi, kas radīsies pēc liekā nahrenizēšanas, būs jāaizpilda ar lieliskām lietām, bet tas jau Vēžiem aplam patīk.

Lai arī laiks būs pagalam jautrs, uz tā ir JĀPROT uzvārīties, jo tik drīz tāda apjoma vētras nav gaidāmas. Maijs jau būs mīļs un līksms un tad nebūt negribēsies zobus labot vai māju remontēt un skapi ārā nest un mest.

Veiksmi, veiksmi, veiksmi, jaukie Vēži! Lai izdodas izmantot par visiem 100% šo laiku! Katrs ‘nepatīkamais’ brīnums, lai Vēzi ielīksmo, jo par to nāks lielum liela kompensācija.

Cita starpā: darbā/karjerā pamatīgas izmaiņas. Nauda ripos. Ceļojumi – ok. Mīlestība būs gana eksotiska. Vistuvākajiem būs kāds iekodis galvā (neņemt īpaši aubē). Prāts Vēzim strādās labi. Dzert var/vajag. Gavēt nevajag, jo tāpat jau no Vēža ies lietas prom un enerģija būs vajadzīga tās atlaist. Vēlreiz, veiksmi!

P.S. Citām zīmēm, kas ielīdušas Vēžu horoskopā aiz ziņkārības, lai nolasītu aprīļa noskaņu. To, kas notiks ar Vēžiem/Zivīm varēs saprast tikai Vēži/Zivis. Tas, protams, ir gana jauki un cienījami, ka jūs Vēžu horoskopu izlasījāt, bet jums būs jūsu pašu jautrības, kas ticiet man, būs gana specifiskas. Gandrīz visas Zodiaka zīmes savu enerģiju pludinās destruktīvajos spēkos, kas ir labi. Tas mums visiem ir ļoti, ļoti vajadzīgs. Īpaši jānopūlas būs Svariem. Un nevajag domāt, ka vārds “destruktīvs” ir sinonīms vārdam „slikts”. Tā tas nav!! Bet destrukciju ir jāmāk lietot. Un ko lai dara, ja aprīlī ir tikai divas ‘konstruktīvās’ enerģijas Zivis/Vēži un 10 ‘destruktīvās’. Aprīļa beigās jau līdzsvars atjaunosies un tad jūs ieslēgsieties ‘konstruktīvo’ enerģiju plūsmā. Visām jaukajām Zodiaka zīmēm, kas šo izlasīja – jauks sveiciens!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu